1

Temat: Wizaż i stylizacja - warsztaty

Warsztaty wizażu i stylizacji
Odkryj i poznaj swoje piękno - pokaż je światu!
17 – 20 września Kraków

Piękno tkwi w każdej kobiecie. Sztuką jest je wydobyć i podkreślić przy pomocy makijażu i ubioru.

Zapraszamy na Warsztaty wizażu i stylizacji, które pomogą Ci odkryć i poznać Twoje piękno na nowo; a następnie pokazać je światu!

Co dają odpowiedni makijaż i ubiór?
Poprzez ubiór i makijaż wyrażamy swoją osobowość oraz wydobywamy wewnętrzne piękno. Prawidłowo dobrane cienie do powiek nadadzą spojrzeniu wyrazistości, a odpowiednio skomponowany strój podkreśli naszą indywidualność.

Jak i kiedy?
Makijaż i ubiór powinny być dostosowane do pory dnia oraz okoliczności, w których się znajdujemy. Inaczej malujemy się na randkę, spotkanie z przyjaciółmi czy urodziny babci, a jeszcze inaczej na egzamin, rozmowę o pracę czy spotkanie biznesowe.

Czy to jest trudne?
Nie! Choć nie ma jednego wzoru makijażu, ponieważ każda twarz jest inna, a w ubiorze stawia się na indywidualizm - istnieją pewne kanony. Dobrze opanowane podstawy wizażu i stylizacji, wzbogacone o drobne triki stosowane przez wizażystów i stylistów sprawią, że codzienny i okazjonalny makijaż staną się wreszcie proste, a Ty będziesz wyglądać BOSKO big_smile



Kiedy?
Cykl warsztatów obejmuje 14 godzin zajęć z malarką, profesjonalną wizażystką i stylistką Joanną Monasterską. Dwu-, trzygodzinne spotkania odbędą się od 17 do 20 września.


Dodatkowo!!!
Na zajęciach będzie fotograf - zrobimy Ci zdjęcia, które będziesz mogła wykorzystać w CV, na portalach lub podarować komuś. Ciesz się swoją urodą w najlepszej krasie oraz pokaż ją innym!

Zapisy i szczegółowe informacje:
[email protected]
Kasia 603 091 391

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę cenową!

Ilość miejsc ograniczona! O miejscu w grupie decyduje wpłacenie zaliczki, w postaci składki członkowskiej.

Ostatnio edytowany przez sawares (2010-09-03 13:44:28)

2

Odp: Wizaż i stylizacja - warsztaty

Fajne warsztaty, tylko szkoda, że są one aż w Krakowie.

3

Odp: Wizaż i stylizacja - warsztaty

W innych miastach jak poszukasz Gusia, to też znajdziesz. Ja byłam na takim kursie w moim mieście. Organizowany był przez ZDZ - Zakład Doskonalenia Zawodowego, a takie zakłady są w wielu miastach.

4

Odp: Wizaż i stylizacja - warsztaty

Ja tam bez szkolenia potrafię się szałowo umalować...

5

Odp: Wizaż i stylizacja - warsztaty

To ja tak samo, ubrać i uczesać również ale wiesz, chodzi o papier, znowu Unia fundowała w ramach zdobywania nowych kwalifikacji.

6

Odp: Wizaż i stylizacja - warsztaty

To wybierasz się do pracy w salonie kosmetycznym?

7

Odp: Wizaż i stylizacja - warsztaty

jeżeli chce się pracować jako wizażystka to lepiej iść po prostu na kurs wizażu czy stylizacji i to do szkoły, która nie wyda Ci tylko zaświadczenia o ukończeniu kursu, ale także certyfikat po którym na pewno łatwiej pracę zdobędziesz, z tego co się orientuje to szkoła Pro-Activ takie kursy organizuje, działają oni w Warszawie, ale na specjalne życzenie przeprowadzają szkolenia indywidualne w całej Polsce..myślę, że takie profesjonalne szkolenie będzie bardziej przydatne w dalszej karierze zawodowej

8

Odp: Wizaż i stylizacja - warsztaty

A ja zapraszam na kursu wizażu do AP EDUKACJI w Katowicach, które osobiście prowadzę wink

9

Odp: Wizaż i stylizacja - warsztaty

Szkoda, ze jestem z małego miasta spod Opola ?, Tu nie ma takich rzeczy.

10

Odp: Wizaż i stylizacja - warsztaty

Warto, moim zdaniem, zrobić taki kurs, bo teraz wiele osób potrzebuje porady stylisty i nie chodzi tu tylko o celebrytów. Jednak moda kołem się kręci, wystarczy poczytać:  -myślicie, że to dobrze, że lata 80-te powrócą na wybiegach?

11

Odp: Wizaż i stylizacja - warsztaty

Pewnie, że warto

Ostatnio edytowany przez adik356 (2017-12-13 12:05:08)

12

Odp: Wizaż i stylizacja - warsztaty

Jaka to jest stylizacja tutaj dokładna bo nie wiem

13

Odp: Wizaż i stylizacja - warsztaty

Świetne są tutoriale na yt, ja tam wiele nauczyłam się z makijażu, nie musiałam chodzić na szkolenia:)

14

Odp: Wizaż i stylizacja - warsztaty

Jestem zdania, że jak ktoś ma talent to warsztaty nie zaszkodzą, a jak nie ma - to nie pomogą...