51

Odp: Co myslicie o dredach?

I pewnie mało higieniczne....

52

Odp: Co myslicie o dredach?

Na pewno Emilio.

53

Odp: Co myslicie o dredach?

A szczególnie w upały....

54

Odp: Co myslicie o dredach?

No pewnie i ja nigdy bym nie zrobiła sobie dredów.

55

Odp: Co myslicie o dredach?

Ja też nie....a ciekawe czy małym dzieciom robi się dredy

56

Odp: Co myslicie o dredach?

Dla mnie dredy to niedomyta głowa. Kiedyś usiadłam przy kolesiu z dredami i myślałam, że zwymiotuję, jeden wielki smród. Koleś był zadbany, ale jego głowa.....?

57

Odp: Co myslicie o dredach?

Kiedyś na koncercie widziałam panienkę, która miała długie proste włosy i ukręciła sobie JEDNEGO dreda na boku, który odstawał jej jak nie powiem co. Było zianie big_smile

58

Odp: Co myslicie o dredach?

Mój fryzjer powtarza, że dredy to największa wylęgarnia robactwa =/ i chyba coś w tym jest... Ja jestem przeciwko =P

59

Odp: Co myslicie o dredach?

Ale na pewno jest ktoś, kto potrafi utrzymać derdy w czystości. Kiedy patrzę na kobiety, które mają włosy jak spaghetti robi mi się niedobrze. A w zasadzie nie tylko kobiety, tyle że zazwyczaj one mają dlugie włosy. Nie trzeba dredów, żeby być niechlujem. W sumie znałam panienkę, która miała dredy do ramion i myła je codziennie, tylko ciekawa jestem jak już się naszamponiła ile czasu jej schodziło z dokładnym wypłukaniem szamponu spomiędzy tych kołtunków. Nie powiem... wyglądały na bardzo zadbane - pierwszy i ostatni raz takie widziałam, bo reszta była ... powiedzmy średnio zadbana. Ja bym nie chciałam dredów. Z kilku powodów.

60

Odp: Co myslicie o dredach?

ja mam kilka znajomych z taką fryzurą i jeszcze nie odstraszyli mnie zapachem. Dredy myje się szamponem, ale nie za często, bo mogą odpaść i rozpaść się. Może niszczą włosy, ale farby, trwała również. Mój chłopak też miał kiedyś dredy i mimo to odrosły mu piękne, bujne loki. Faktycznie stała się moda na nie - szkoda, bo dredy to nie tylko fryzura.

61

Odp: Co myslicie o dredach?

Zależy dla kogo, bo dla niektórych dredy to tylko dodatek do image'u, który ma pozorować głębszą ideologię, o której nawet pojęcia nie mają.

62

Odp: Co myslicie o dredach?

[quote=niechcemisie]Zależy dla kogo, bo dla niektórych dredy to tylko dodatek do image'u, który ma pozorować głębszą ideologię, o której nawet pojęcia nie mają.[/quote]


zgadzam się, ale to dosyć przykre, czego się nie robi dla mody

63

Odp: Co myslicie o dredach?

Ha ha, znajoma niedawno rzuciła za przechodzącą dziewczyną z dredami tekst: To się myje czy to się pierze?

64

Odp: Co myslicie o dredach?

Jakby nie było każdy ma prawo do robienia ze swoimi włosami co mu się tylko podoba.. Mi się nie podobają dredy i mam wrażenie że mao przyjemnie pachną tongue

65

Odp: Co myslicie o dredach?

Lepiej nie sprawdzać, choć gdyby taka osoba ogólnie sprawiała wrażenie bardzo zadbanej to może bym sie pokusiła. Sympatyzowałam kiedyś z chłopakiem, ktory miał dredy, ale widywaliśmy się w mocno zadymionych okolicznościach, że się tak wyrażę, więc wiadomo... wszystko miało jeden i ten sam zapach.

66

Odp: Co myslicie o dredach?

Moja koleżanka miała kiedyś dredy, ładne, zadbane, pachnące. Bardo fajnie wyglądała.

67

Odp: Co myslicie o dredach?

Moja też, a potem została łysa.

68

Odp: Co myslicie o dredach?

Nie podobają mi się dredy a znałam kilka osób z dredami, które w ogóle o nie nie dbały.Koleżanka na praktykach studenckich w ogóle nie stosowała żadnych szamponów czy preparatów do dredów.Drapanie się bo głowie to chyba nie jest żaden zabieg higieniczny.A głowę kolegi z dredami uwielbiały latem muchy.

69

Odp: Co myslicie o dredach?

Koło mnie jest pizzeria DWIE DŁONIE i ten Pan co sprzedaje i podaje pizzę ma długie dredy, ma już je od ponad trzech lat. Wygląda to koszmarnie, on jest nieciekawy, ale to nic. Najgorsze to, że podaje parującą pyszną pizzę mają takie włosiska! Szok, szok, szok

70

Odp: Co myslicie o dredach?

[quote=Ninek]Mój fryzjer powtarza, że dredy to największa wylęgarnia robactwa =/ i chyba coś w tym jest... Ja jestem przeciwko =P[/quote]


Bzdury, brednie i mity. Za czasów liceum miałam dredy ( 3 lata ) i myłam je co drugi dzień, tak samo pielęgnowałam jak normalne włosy. Pachniały i ładnie wyglądały. Skoro fryzjer powtarza takie rzeczy to znaczy, że nie ma pojęcia o czym mówi.

71

Odp: Co myslicie o dredach?

jeśli ktoś dba o dredy i często je myje to mi nie przeszkadza,ale dredy to nie pasują do każdego wieku

72

Odp: Co myslicie o dredach?

uważam że to obrzydliwe ;p

73

Odp: Co myslicie o dredach?

Zgodzę się, też kojarzą mi się z brakiem higieny.  : ]

74

Odp: Co myslicie o dredach?

o mi jeszcze sie kojarzy z ludźmi rasta którzy tak jak w miom mieście grają na bębnach i żebrają na dragi ;p

75

Odp: Co myslicie o dredach?

Taaak, z takimi flejtuchami. bardzo wielu takich jest. Na te kilka osób z dredami, które poznałam to tylko jedna była zadbana... może dlatego, że to dziewczyna była.