1

Temat: Wszystko o sukienkach

Czy lubicie nosić sukienki? Myślę że mi brakuje takiej wymarzonej sukni w mojej garderobie, może wstyd sie przyznać ale nie noszę sukienek, gdzie sie podziała moja kobiecość?

2

Odp: Wszystko o sukienkach

Sukienki lubię, choś nie mam ich dużo. Ich plusem jest to, że nie trzeba myśleć z czym co połączyć i jak rano wstaję już spóźniona do pracy to wrzucam na siebie sukienkę i już

3

Odp: Wszystko o sukienkach

podobają mi się sukienki dopasowane z krótkim rękawem a tej wiosny widzę że ich sporo

4

Odp: Wszystko o sukienkach

ja chętnie w tym roku coś sobie kupię!

5

Odp: Wszystko o sukienkach

ja nie noszę sukienek, nie lubię

6

Odp: Wszystko o sukienkach

Mnie czeka zakup jakiejś "kiecki" na komunię...jak widzę ten ogromny wybór w sklepach to mnie powala i nie mam pojęcia co wybrać...

7

Odp: Wszystko o sukienkach

ja latem uwielbiam sukienki, narzucam na siebie i gotowe smile

8

Odp: Wszystko o sukienkach

[quote=emilia_s292]Mnie czeka zakup jakiejś "kiecki" na komunię...jak widzę ten ogromny wybór w sklepach to mnie powala i nie mam pojęcia co wybrać...[/quote]
Ja też parę lat temu miałam problem bo niestety te sukienki w sklepach nie wszystkie są fajne! Ja np. lubie proste bez zbędnych kiczowatych dodatków !

9

Odp: Wszystko o sukienkach

Ja też, nie lubię błyszczących klamerek czy tandetnych świecących broszek... Lubię delikatną srebrną lub złotą biżuterię

10

Odp: Wszystko o sukienkach

kupiłam sobie śliczną sukienkę w marks and spencer, coś a la lata 60te, materiał - jakby płótno
góra w kolorze kości słoniowej na grubych ramiączkach, a dół rozkloszowany z lekkimi plisami w grube paski kość słoniowa i żółty - do tego w pasie żółty pasek smile jest śliczna, idealna na lato! ale się cieszę big_smile

11

Odp: Wszystko o sukienkach

Super! Na pewno będziesz ślicznie wyglądała. Ja sobie kupiłam taką lekką, kolorową , przewiewną na grubszych ramiączkach.

12

Odp: Wszystko o sukienkach

ja mam ich tyle że jakbym jeszcze coś kupiła to musiałabym się pozbyć którejś... A jakoś ostatnio spodnie częściej zakładam...

13

Odp: Wszystko o sukienkach

A ta co kupiłam to moja druga sukienka w życiu! Jakoś wolę spódnice i spodnie.

14

Odp: Wszystko o sukienkach

ta jest wyjątkowo urocza i była przeceniona, choć tez preferuję spódnice

15

Odp: Wszystko o sukienkach

A na poprawiny szykujesz jakąś ekstra kreację? A w sukni ślubnej będziesz całą noc?

16

Odp: Wszystko o sukienkach

Jeśli kupisz jakąś wyjątkową ciężką i niewygodną, to będzie trudno wytrzymać całą noc...

17

Odp: Wszystko o sukienkach

W taką niezapomnianą noc suknie nie stoi na przeszkodzie. ... moja koleżanka wychodziła za mąż w 8 miesiącu ciązy i ta jej suknia była duża (bo i ona była duża), ciężka, mnóstwo falban i warstw i szalała w niej cała noc!

18

Odp: Wszystko o sukienkach

Z taaakim brzuszkiem da się szaleć? Chciałabym to zobaczyć... smile

19

Odp: Wszystko o sukienkach

Szalała niesamowicie i super się czuła!

20

Odp: Wszystko o sukienkach

O widzisz, to mało spotykane chyba jest na weselach, by kobieta w 8 msc. wychodziła za mąż.
Bo przeważnie bierze się go do 4-5 msc i potem już po porodzie, gdy zaskoczy lub nie ciąża.

21

Odp: Wszystko o sukienkach

Moje już dwie koleżanki wychodziły za mąż w zaawansowanej ciąży.

22

Odp: Wszystko o sukienkach

A to spotyka się rożne przypadki, ty takie, a ja takie.

23

Odp: Wszystko o sukienkach

nie przepadam za sukienkami..nawet jak jest gorąco to wolę nosić jakieś krótkie szorty niż przewiewne sukienki..po prostu źle się w nich czuję, ale niestety na ślub przyjaciółki, która wychodzi za mąż za dwa tygodnie muszę się przemóc i nałożyć jakąś kieckę..niestety niektóre okazje wymagają poświęceń wink

24

Odp: Wszystko o sukienkach

Wybierz taką w której będziesz się fajnie czuła...

25

Odp: Wszystko o sukienkach

Ja lubię zakładać długie suknie na takie okazje...