26

Odp: rajstopy, pończochy

Mi też się tak kojarzy Emilio.

27

Odp: rajstopy, pończochy

Ale niektóre dziewczyny uważają taki strój za seksowny smile

28

Odp: rajstopy, pończochy

Ja kupuję rajstopy marilyn. Są bardzo dobrej jakości, nie przecierają się i nie dziurawią, a poza tym są w przystępnej cenie.

29

Odp: rajstopy, pończochy

Moje "rajtki" to zawsze od paru lat Gatta, różne grubości i fasonu .. Zadowolona jestem... Polecam smile

30

Odp: rajstopy, pończochy

ja właśnie mam dłuuugie zakolanówki, fioletowe z Atlantica smile

31

Odp: rajstopy, pończochy

dziś założyłam czerwone rajstopy do jeansowej sukienki za kolana smile
trochę kolorów się przyda w taką paskudną szarówkę za oknem smile

32

Odp: rajstopy, pończochy

Ja naprawdę nie przepadam za rajstopami. Są koszmarnie niewygodne, a nakładanie ich to jakaś komedia. Także jednak wybieram pończochy samonośne. Nigdy nie miałam jakichś większych problemów z ich zsuwaniem się, zawsze się dobrze trzymały, także jednak przy nich zostanę wink

33

Odp: rajstopy, pończochy

Pończochy są lepsze, też wolałam je zakładać niż rajstopy. Niby są rajstopy biodrówki, ale jednak. Dla mnie to koszmar iść do wc i grzebać się z rajstopami i albo podciągnąć je pod cycki albo zwinąć na brzuchu. Wogóle staram się unikać noszenia czegokolwiek niż spodnie, a kiecki zostawiam na lato.

34

Odp: rajstopy, pończochy

ja najelpiej czuję się bez rajstop bo całe życie w spodniach chodzę.. ale jak już spódniczka to rajstopy smile kwestia przyzwyczajenia... choć obciskanie brzucha nie jest dobre smile

35

Odp: rajstopy, pończochy

Ja szybko, bardzo szybko drę rajstopy. Tylko grube jakoś wytrzymywały. Cienkie zawsze miałam na jeden raz, choć najczęściej zaciągnęłam już przy wkładaniu. Pończochy niby tak samo cienkie, ale zakładam tylko na okazje. Bez okazji chodzę w spodniach.

36

Odp: rajstopy, pończochy

nie przepadam za kolorowymi rajtkami w paski, kratki, kwiatuszki itp, to jest według mnie dziecinne, aseksualne

37

Odp: rajstopy, pończochy

Ale wiesz, jest mnóstwo facetów, których taka dziecinność kręci.

38

Odp: rajstopy, pończochy

Widziałam dziewczyny w pięknych kolorowych rajstopach jak byłam na wakacjach w Grecji. Dziewczyny mają tam naprawdę niezły styl. Mój mąż się śmiał, że pomimo kryzysu Greczynki i tak ładnie wyglądają. Dla mnie nie było to takie śmieszne...

39

Odp: rajstopy, pończochy

jak ktoś wejdzie w te linki Joloni to niech napisze co tam było tongue bo ja sie boję wirusów big_smile big_smile big_smile

40

Odp: rajstopy, pończochy

Jakiego producenta rajstop możecie polecić? Ostatnio straciłam zaufanie do jednej z moich ulubionych marek Fiore. Cenowo są dość przystępni, ale jakościowo kiepsko. Stąd też moje pytanie, wole wybierać produkty godne polecenia:)

41

Odp: rajstopy, pończochy

Ja tam kupuję zwykłe jakie znajdę w sklepie... Nie mam ulubionej firmy... Choć ostatnio przerzuciłam się na pończochy...

42

Odp: rajstopy, pończochy

[quote=Ninek]Ja tam kupuję zwykłe jakie znajdę w sklepie... Nie mam ulubionej firmy... Choć ostatnio przerzuciłam się na pończochy...[/quote]

Moje koleżanki mają podobne zdanie, ale ja chyba tak mam, że jestem wierna jednej marce, bo często chodzę w rajstopach i to o różnej grubości. Wiem, że jak producent jest sprawdzony to każdy jego model rajstop jest dobry.

43

Odp: rajstopy, pończochy

Ogólnie nie znoszę rajstop ani pończoch.Jak jest zimno to ubieram rajstopy pod spodnie bo bardzo szybko marznę.Pończoch nie kupuję bo mam za pulchne nogi i to nieładnie wygląda

44

Odp: rajstopy, pończochy

nienawidzę rajstop, ciągnie się to i w ogóle fuj, choć mają jedną zaletę- uwydatniają talię! big_smile
w zasadzie wolę pończochy choć najchętniej chodziłabym cały czas z gołymi nogami

45

Odp: rajstopy, pończochy

ale  [url=http://rajstopy.wrotapolski.pl/]kolorowe rajstopy[/url] naprawdę mogą ożywić cały strój... ja je zakładam praktycznie bez przerwy, chyba, że jest upał;)

Ostatnio edytowany przez Leilah (2012-02-25 13:05:07)

46

Odp: rajstopy, pończochy

[quote=justyna]

Antycellulitowych nigdy nie nosiłam... ciekawe czy działają:
"Górna część została przesycona specjalnymi mikrokapsułkami, wypełnionymi witaminą E, olejkiem z miąższu moreli i masłem shea. Podczas poruszania się, substancje zawarte w kapsułkach są uwalniane i w naturalny sposób wmasowane w skórę pośladków i bioder, dzięki czemu skutecznie zwalczaja cellulit przez cały dzień. Aktywne składniki zachowuja swe właściwości nawet po wielokrotnym praniu."

[...]

Korzystacie z takich nowinek, czy raczej nie zwracacie na to uwagi a kierujecie się kolorem i rozmiarem?[/quote]

Ja sceptycznie podeszłam do kolekcji Good bye cellulite frimy Gatta, ale polubiłam je od pierwszego założenia. Przyznam się, że nie wiem jak jest ich z "magicznym" działaniem na skórkę pomarańczową (producent gwarantuje efekty po systematycznym noszeniu ich przez co najmniej 30 dni). Jednak genianialnie modelują one sylwetkę! Wyszczuplają o 1/2 - 1 numer!! Ponieważ są troszkę grubsze i mocne, są świetne na chłodniejsze dni, bo jest w nich naprawdę ciepło.
Polecam zwłaszcza czarne, bo beżowe są dość ciemne i nie wyglądają naturalnie i fajnie do spódnicy.

47

Odp: rajstopy, pończochy

Jakiś czas temu kupiłam rajstopy X-press Conte i muszę powiedzieć, że mile mnie zaskoczyły. Nie wiem, z czego są zrobione ale fajnie kształtują sylwetkę. Nie spotkałam się jeszcze z takim modelem rajstop na rynku.

48

Odp: rajstopy, pończochy

Ja lubię rajstopy, ale muszą być albo czarne albo cieliste, ewentualnie szare, ale nie lubię kolorowych i we wzorki...

49

Odp: rajstopy, pończochy

A znałyście markę Pretty Polly? Muszę przyznać, że dopiero sama ją odkryłam, wcześniej właściwie tylko gatta, a tu się okazało, że i inne są bardzo fajne!

50

Odp: rajstopy, pończochy

Mogę kupić rajstopy w smalltao.com dobrej jakości nie jest łatwo złamać, a cena jest bardzo przystępna.