1

Temat: Ławy, stoły

Od zawsze miałam małą szklaną ławę w pokoju gościnnym. Jednak jak zbliża się jakaś impreza to biegamy pożyczać do szwagierki taką ławę rozkładaną, podwyższaną na korbkę bo przy naszej małej ławie duzo gości się nie zmieści. Myślimy nad zakupem jakiejś praktycznej ławy, żeby była rozkładana i ładna. Nie wiem czy takie są. Owszem mam w jadalni duży stół ale impreza prawie w kuchni to jakoś nie bardzo....a wy co macie na imprezach: ławy? stoły? Może widziałyście gdzieś w necie rozkładane ławy?

2

Odp: Ławy, stoły

uwielbiam imprezy w kuchni - są najprzyjemniejsze smile
my mamy mały stół, dwa takie kawowe malutkie (na przekąski) i "stół barowy" dzielący kuchnię od salonu

3

Odp: Ławy, stoły

Ja mam tradycyjną ławę która się rozkłada , bo co można wymyślić w małym mieszkaniu , w bloku? Po prostu jest ładnie i wygodnie.

4

Odp: Ławy, stoły

Ja nietradycyjnie nie mam stołu w mieszkaniu... Mam tylko w pokoju taką małą niziutką ławę, dajemy sobie radę. Gorzej jak rodzinka na jakieś imieniny czy coś przychodzi...

5

Odp: Ławy, stoły

również mam tylko ławę ze szklanym blatem i wysówanym barkiem .
Na stół to nie mam w mieszkaniu zbytnio miejsca

6

Odp: Ławy, stoły

Ja mam bezową ławę drewnianą, rozkładaną-z baletem w środku do schowania-.
Ma ona korbkę i się podwyższa.
Mieści z wszystkich stron 10 osób.
Kupiłam ją z 5 lat temu za 300 zł.

7

Odp: Ławy, stoły

Moi rodzice mają taką ławę. Jak dla mnie jest ona zbyt wielka i ciężka.

8

Odp: Ławy, stoły

Sorry, pomyliłam się-mieści się tam maksymalnie 8 osób,tj. :  po 3 osoby  z jednej i drugiej strony ławy oraz po 1 osobie z jej dwóch brzegów.

9

Odp: Ławy, stoły

Wiem o jaką ci chodzi... ona się doskonale sprawdza podczas imprez...

10

Odp: Ławy, stoły

Teraz one w sklepach meblowych jest jeszcze tańsza, bo się ludzie już nimi nasycali, bo ja ktoś kupi jakieś meble,  ławy, czy zestawy wypoczynkowe, to ma je na co najmniej 10 lat.

11

Odp: Ławy, stoły

Tak one są bardzo trwałe... ja mam małą ławę...

12

Odp: Ławy, stoły

Ale ta moja, po złożeniu jest mała.
Ma 120 na 70 cm., bo teraz ją zmierzyłam.

13

Odp: Ławy, stoły

No wiem, ale moja jest jeszcze mniejsza a i ważne dla mnie że jest lekka... i owalna...

14

Odp: Ławy, stoły

Ja wówczas, gdy chciałam kupić, to nie było mniejszych i wzięłam taką.

15

Odp: Ławy, stoły

A teraz to jest ogromny wybór ław i stołów.

16

Odp: Ławy, stoły

Jeśli chodzi o stoły, to bardzo ładne widziałem na esmebel.com. Meble z litego drewna, wysokiej jakości, nie znajdziemy tam paździerzy czy sklejek. Polecam zwłaszcza meble z drewna bukowego, są tańsze niż u konkurencji, a bardzo wytrzymałe i ładne.

17

Odp: Ławy, stoły

Czyżbyś urządzał własne gniazdko...? smile

18

Odp: Ławy, stoły

Ja niestety mam ławę, ale uważam, że to strasznie staromodna sprawa, szczególnie jeśli chodzi właśnie o przyjęcie gości na obiad. Straszny wstyd, nie jest to co prawda bardzo niska ława, mam niskie fajne pufki i to nawet pasuje, ale mimowszystko to nie stół, jest wąska, straszny obciach!

19

Odp: Ławy, stoły

Ja na szczęście mam duży wygodny dębowy stół i 4 krzesła, ale dwa stoją w zapasie z boku koło telewizora. Stół jest okrągły, zawsze o takim marzyłam, kiedyś zrobię fotę to Wam pokaże, cudo! No i jest rozkładany, tak więc wygodnie sobie jemy.

20

Odp: Ławy, stoły

Niestety, te rozkladane stoły trochę wyszły z mody właśnie przez ławy, ludzie je powyrzucali a teraz żałuj bo goście muszą jeść jak w Chinach...

21

Odp: Ławy, stoły

Ja nie potrafię jeść przy ławie. U mnie w domu jest stół, ale u chłopaka ława właśnie. Zmykamy do kuchni, a kiedy chcemy zostać w pokoju on bierze sobie kuchenny taboret i stawia go przed fotelem, ha ha, parę centymetrów, ale robi różnicę.

22

Odp: Ławy, stoły

To zamiast taboretu niech siada po turecku )

23

Odp: Ławy, stoły

Ja mam w jadalni duży stół na 8 osób, przy którym się je, a przed telewizorem mam kwadratową skrzynię na której można sobie postawić kubek ale jeść przy niej to nie da rady. do jedzenia przed telewizorem mam taki lekki stolik przesuwany taki jak pod laptopa, wygodnie się przy tym je.
Jak przychodzą goście to jemy przy stole a po jedzeniu każdy sobie siada gdzie mu wygodnie, chociaż zazwyczaj najwygodniej przy stole smile

24

Odp: Ławy, stoły

Trudno mi sobie wyobrazić, żeby stół na 8 osób służył do innych celów niż jedzenie przy nim wink
Mnie wystarczy na 6 osób i też jest wygodnie smile

25

Odp: Ławy, stoły

Ja chcialabym okrągły lub kwadratowy dla 4 osób... kiedy będę już miała swoje mieszkanie.