1

Temat: półka łazienkowa

potrzebuje najzwyklejszej, prostej i białej półki na ścianę w łazience-byłam w Jysku, Praktikerze i nic;/! gdzie jeszcze mogę poszukać?

2

Odp: półka łazienkowa

Na allegro sa takie..ostatnio też oglądałam...

3

Odp: półka łazienkowa

kurde, o allegro nie pomyślałam:P dzięki:*

4

Odp: półka łazienkowa

eh... też nic nie znalazłam... mam nadzieję, że w IKEI na coś trafię... bo jak nie to nie wiem co zrobię:P

5

Odp: półka łazienkowa

A castorama,obi?

6

Odp: półka łazienkowa

Albo w zwykłym domu towarowym...

7

Odp: półka łazienkowa

w zwykłym kerfurze czy innym auchanie powinny być!

8

Odp: półka łazienkowa

A w Ikei?

9

Odp: półka łazienkowa

Brichomarche mają

10

Odp: półka łazienkowa

Ja w starej łazience miałam zrobione z kafelek, tych co na ścianie.
Teraz po remoncie, już majster mówił  ze nie robi się takiego czegoś, więc nie ma półek.
Teraz kupuje się szafki pod umywalkę  i na ścianę i tam się chowa drobne rzeczy.
Dodatkowo pod lustrem są teraz małe półeczki.

11

Odp: półka łazienkowa

teraz jest duzy wybór bardzo fajnych półeczek np . chromowanych .Ładnie się eksponują i łatwo je wyczyścic

12

Odp: półka łazienkowa

Ja zrobiłem taką półkę łazienkową, sam z ojcem. Wystarczą kawałki Ytongów, czyli takich klocków gipsowych, przykręcone i przygipsowane, potem pokryte gładzią i obklejone kafelkami. Wygląda całkiem, całkiem, jak będę miał czas to zrobię zdjęcie.

13

Odp: półka łazienkowa

Nie no, ideał; i na dietach się zna, i umie półkę zrobić... smile

14

Odp: półka łazienkowa

Faktycznie, ideał!

15

Odp: półka łazienkowa

[quote=marass]Ja zrobiłem taką półkę łazienkową, sam z ojcem. Wystarczą kawałki Ytongów, czyli takich klocków gipsowych, przykręcone i przygipsowane, potem pokryte gładzią i obklejone kafelkami. Wygląda całkiem, całkiem, jak będę miał czas to zrobię zdjęcie.[/quote]
u mnie w mieszkaniu jest taka sama, po poprzednich właścicielach smile
mocne i wytrzyma całe wieki!

16

Odp: półka łazienkowa

Nie przesadzajcie z tym ideałem, to i tak nie jedyne prace budowlane, które potrafię sam wykonać smile

17

Odp: półka łazienkowa

To dla kobiety będziesz prawdziwym skarbem!

18

Odp: półka łazienkowa

Wystarczyłoby mi być kochanym, nie muszę być ideałem.

19

Odp: półka łazienkowa

ooooooooooooooooooooo

20

Odp: półka łazienkowa

marass, mało jest takich facetów jak ty.

21

Odp: półka łazienkowa

[quote=gusia1000]marass, mało jest takich facetów jak ty.[/quote]
Są, są tylko zajęci albo niezauważalni tongue. Wystarczy się rozejrzeć, wszędzie macie facetów, którzy taką półkę by zrobili i inne rzeczy też.

22

Odp: półka łazienkowa

Nam bardziej o te "inne rzeczy" chodzi niż o półkę, wiesz...? A najwięcej to jest takich, co by wiele zrobili, i to niejednej, i w tym cały problem sad

23

Odp: półka łazienkowa

Tak, święta prawda.

24

Odp: półka łazienkowa

Zajrzyj do Obi i do Castoramy może tam coś znajdziesz. A jak już jesteśmy przy łazience to jak urządzić łazienkę z kabiną macie jakieś pomysły porady i mogły byście się wypowiedzieć w tym temacie ?

25

Odp: półka łazienkowa

Skoro nie znalazłaś takiej półki w sklepach stacjonarnych, to może rozejrzysz się po internecie? Tu z pewnością będziesz miała o wiele większy wybór sama korzystałam z niej przy urządzaniu mieszkania i był to strzał w dziesiątkę.