351

Odp: Kawa

U mnie dzisiaj słońce. Mała dopiero się obudziła. Ja piję kawę i pewnie niedługo czeka nas spacer, chociaż wiatr jest zimny i mocno wieje.

352

Odp: Kawa

W ogóle to ostatnio głównie pijesz kawę i piszesz na forum smile Może dziś dla odmiany powinnaś wypić herbatkę? Trochę zdrowsza... smile

353

Odp: Kawa

No coś ty! Robię dużo innych rzeczy. Ale lubię tu usiąść do pisania z kubkiem kawy obok.  A w ogóle to temat o kawie smile

354

Odp: Kawa

No to już się wyłączam z niego, bo nie pijam kawki sad

355

Odp: Kawa

W ogóle nie pijesz kawy?

356

Odp: Kawa

No jakoś tak mam, że wolę cappuccino a najlepiej to herbatkę...

357

Odp: Kawa

To raczej rzadkość....... Ja jak byłam w ciąży to nie piłam kawy bo już sam jej zapach mnie odrzucał...

358

Odp: Kawa

Ja zapach lubię, ale nie smakuje mi... poza tym nie słodzę herbaty więc i kawy bym nie słodziła

359

Odp: Kawa

Duzo znam osób, które nie słodzą kawy. Ja słodzę a mój mąż to aż 3 łyżeczki na kubek.

360

Odp: Kawa

Ale ten smak... Nie, nie przyzwyczaję sie, nawet z cukrem...
A mąż słodki musi być, jak taki łasuch smile

361

Odp: Kawa

Lubi słodką kawę czy herbatę....Jak nie lubisz to nie pij..... masz rację.

362

Odp: Kawa

Ale jak trzeba było nie przespać nocy to było ciężko...

363

Odp: Kawa

Niektórzy po kawie czują się senni........ na mnie też tak działa jak wieczorem wypiję....można wypić coś innego pobudzającego albo zrobić coś na przebudzenie

364

Odp: Kawa

właśnie sobie zaparzam, bo jakiś taki nastrój senny...
a do tego mam ciasto drożdżowe od Mamy smile

365

Odp: Kawa

Mniam mniam    a ja oduczam małą ssania palców i bawienia się moim cycusiem... także teraz jej usypianie trwa nawet do północy sad

366

Odp: Kawa

oj... lepiej późno niż wcale, ale wiem że takie oduczanie może trochę potrwać...... a smoka ssała? czy tylko paluchy?

367

Odp: Kawa

Tylko paluchy.... i jestem z niej dumna bo nie było tak żle i jak na razie zasypia bez palców od 4 dni!!!!

368

Odp: Kawa

3 i pół roku i jeszcze sięga? No to jest po prostu nieprzyzwoite, tak jej powiedz smile

369

Odp: Kawa

no to jesteście na dobrej drodze smile
ja piję właśnie kawę...
jeszcze jeden pokój do ogarnięcia mi został ... hmm

370

Odp: Kawa

[quote=summerlove]3 i pół roku i jeszcze sięga? No to jest po prostu nieprzyzwoite, tak jej powiedz smile[/quote]
To chyba pozostałość po karmieniu piersią smile niestety takie argumenty do niej nie przemawiają sad

371

Odp: Kawa

czasem i starsze sięgają po cycka ... 3,5 to jeszcze nie jest źle
jak czasem czytam, że ma 5 lat i lubi sobie possać to mnie przechodzą ciarki, aż mnie zaczynają boleć piersi, przecież takie dziecko ma już pełne uzębienie.......

372

Odp: Kawa

Ona nie chce ssać ! Ona z jednej ręki ssie paluchy a drugą głaska cycusia albo go szczypie i kręci sutki a to boli...

373

Odp: Kawa

no tak... tak też jest przyjemnie wink
ale to musi boleć... a mówiłaś jej że to boli? powinna to zrozumieć, ale pewnie potrzeba czasu żeby to do niej dotarło ...

374

Odp: Kawa

No właśnie przestała mi męczyć cycusie bo powiedziałam jej że krewki mi tam leci....

375

Odp: Kawa

bycie Mamą wymaga wiele odwagi i cierpliwości ....