376

Odp: Kawa

[quote=emilia_s292]Ona nie chce ssać ! Ona z jednej ręki ssie paluchy a drugą głaska cycusia albo go szczypie i kręci sutki a to boli...[/quote]
Jesteś pewna że to robi córka a nie mąż?... Bo z opisu czego innego można się domyślać... smile

377

Odp: Kawa

Na pewno córka bo mąż, gdy ja usypiam małą jest w innym pokoju  smile

Ostatnio edytowany przez emilia_s292 (2010-08-28 21:33:28)

378

Odp: Kawa

Hmmm... A próbował sam ją usypiać chociaż raz? Czy  "nie potrafi"?

379

Odp: Kawa

Ona nie chce z nim zasypiać..... On próbował ale ona tylko z mamą smile

380

Odp: Kawa

Może zajmij jej rękę czymś innym np. swoją ręką.  Mniej boleśnie będzie wink

A co do kawy..ja postanowiłam, że odstawie. Moje zęby są coraz bardziej szare a i zdrowsza będę. Tylko jeszcze nie wiem jak ja w pracy wytrzymam bez jakiegoś pobudzenia..

381

Odp: Kawa

Tylko, że ona nie pozwala mi nawet dotknąć jej rączki smile

MOże coś innego pobudzającego??

382

Odp: Kawa

Może popatrz dłużej na przystojnego kolegę... od razu ciśnienie skoczy... smile

383

Odp: Kawa

hahahaha nie wiadomo czy u niej w pracy tacy są sad

384

Odp: Kawa

to niech idzie do szefa i poprosi o podwyżkę lol

385

Odp: Kawa

Pewnie na samą myśl ciśnienie podskoczy lol

386

Odp: Kawa

a ja popijam właśnie inkę i zagryzam czekoladą... co za pogoda........... neutral

387

Odp: Kawa

Ja zaraz wypiję kawkę z teściową smile

388

Odp: Kawa

Odwiedziła cię czy pojechałaś do niej z własnej woli? smile

389

Odp: Kawa

Niedługo mnie odwiedzi smile

390

Odp: Kawa

To jesteś jedną z nielicznych synowych które się z tego powodu cieszą... Raz byłam świadkiem jak koleżanka skrzyczała swoje dziecko, że w czasie rozmowy telefonicznej z babcia zaprosiło ją do nich...

391

Odp: Kawa

Ja lubię jak teściowa nas odwiedza i często my ją odwiedzamy smile

392

Odp: Kawa

Ale pewnie ci nie układa po swojemu w szafkach tak że nic potem nie możesz znaleźć i nie ględzi że ten to ma lepiej, że to, że tamto...?

393

Odp: Kawa

[quote=summerlove]Raz byłam świadkiem jak koleżanka skrzyczała swoje dziecko, że w czasie rozmowy telefonicznej z babcia zaprosiło ją do nich...[/quote]
no nie... to już przegięcie... ja rozumiem że ta dziewczyna może jej nie lubić, ale niech pozwoli żeby dziecko kochało swoją babcię

ja póki co też swoją lubię, choć teść jest mega gadułą i to ... gada na naprawdę nudne tematy...

394

Odp: Kawa

No nawet jak przeczytałam o podwyżce to już ciśnienie podskoczyło. U mnie w pracy większość kobiet smile Szef też kobieta. A coś innego pobudzającego? tylko nie te energetyki:(

395

Odp: Kawa

Po prostu nie chce jej narzekań wysłuchiwać i znosić tego, że jej "porządki" robi, po których ta nie może nic znaleźć...

396

Odp: Kawa

[quote=summerlove]Ale pewnie ci nie układa po swojemu w szafkach tak że nic potem nie możesz znaleźć i nie ględzi że ten to ma lepiej, że to, że tamto...?[/quote]
No tak to nie robi... jest naprawdę fajna smile Bardzo mi pomogła po śmierci mamy ....

Ostatnio edytowany przez emilia_s292 (2010-08-31 09:53:02)

397

Odp: Kawa

A gdyby tak robiła, też byś ją chciała widywać?

398

Odp: Kawa

Raczej nie sad Ale nie wyobrażam sobie że ktoś może tak robić...

399

Odp: Kawa

Może, zwłaszcza jak ma depresję i się nie leczy...

400

Odp: Kawa

To faktycznie ciężki przypadek.... żeby tylko ta depresja nie wywołała myśli samobójczych ...