1

Temat: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Czy powinno sie trzymać węża w domu lub jakiegoś niebezpiecznego gada pod jednym dachem gdzie wychowują sie  dzieci?

2

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Kiedyś mojego sąsiedzi trzymali krokodyla.
Ale gdy odrysł dziewczynce (z zewnątrz) rękę musieli się go pozbyć

Ja miałam zółwia stepowego tongue

A moj kuzyń ma ptasznika a tam jest gdziecko małe tongue i pajaczje zamknięty zajęty soba tongue

3

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Ja na poważnie a ty sie śmiejesz są przecież osoby które mają hopla na punkcie różnych gadów i pająków to wcale nie są pojedyncze przypadki!

4

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Na szczęście nie znam nikogo takiego. Pająków nienawidzę, innych robali też, z egzotycznych zwierzątek to ptaszki mi się podobają.

5

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

[quote=biedroneczka4]Ja na poważnie a ty sie śmiejesz są przecież osoby które mają hopla na punkcie różnych gadów i pająków to wcale nie są pojedyncze przypadki![/quote]


Popłacz sie!

JA normlanie napisałam - a co śmiesznego w krokodylu który odgryzł raczkę dziecku?
Masz dziwne poczucie humoru - skoro to dla Ciebie smieszne

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-10-13 11:31:30)

6

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

malenka84 Myślałam że nie mówisz poważnie sorry jak cię uraziłam! ale właśnie po to jest ten nowy temat żeby zastanowić sie nad głupotą ludzi bo to nie zwierzeta  dla domowych warunków

7

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

I wcale się nie śmieje ja mam w domu np. pieska , żółwia miałam wodnego, i świnke morską która jest bardzo słodka, pozdrawiam!

8

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

kiedyś chciałam mieć jakieś "egzotyczne" zwierzątko, ale na chęciach się skończyło. smile Mam tylko nimfę. (oraz rybki, 2 psy i 3 koty)

9

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Ja nie potrafię zrozumieć jak komuś mogą podobać się pająki. Jeszcze gekona, nawet węża mogę zrozumieć, ale pająka???????

10

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

ja w ogóle nie lubię ani węży, ani pająków, ani krokodyli, itp zwierząt.

11

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

ja gekona lamparciego, mieli zółwie wodne, potem skorpiona, raki tongue

12

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

wiem że żółw mój w zimie wyłaził  z wody chował sie pod wanne i spał

13

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

z egzotycznych zwierzaków to tylko papugi mi się podobają smile zwłaszcza żako (marzenie, ale finansowo nie na moje możliwości.. bo mi szkoda tyle na papugę)

14

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

W naszym ZOO markecie była w zeszłym roku gadająca żako sprzedawali ją za 5 000 zł. no cóz też jak dla mnie bardzo droooogo!

15

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

moim zdaniem miejscem dla egzotycznych zwierząt na pewno nie jest dom

16

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

zwierzę to nie zabawka.
A egzotyczne zwierzęta i dzieci to nie najlepsze połączenie....

17

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

[quote=luimig]z egzotycznych zwierzaków to tylko papugi mi się podobają smile zwłaszcza żako (marzenie, ale finansowo nie na moje możliwości.. bo mi szkoda tyle na papugę)[/quote]


ja miałam papużki, są bardzo bardzo mądres, i wiecie co miałam też szczurki. Mieliście kiedyś  szczurka?

18

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

wystarczy, że miewam myszy...

19

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

ja też uważam że takie egzotyczne zwierzaki to nie do domu i nie na nasz klimat, wiele takich zwierząt to się tylko tu męczy

20

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

ostatnio  pokazali babke która ma szopa pracza  i tchórzofretkę i kota z psem całe zoo i mieszka chyba w bloku

21

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

powinny być zdala od domu

22

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Według mnie nie powinno się trzymać gadów w domu.
Nawet najlepsze zabezpieczenie przed wydostaniem się go z akwarium  może zaszwankować i co wtedy-strach, panika, odszukiwanie go.

23

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Bardzo się cieszę, że powoli zniesiono corridę w Hiszpanii - to znaczy jest zakaz chyba w jednym mieście, ale to potworne było takie męczenie zwierząt

24

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

mam kolegę co ma w domu dwa pająki ptaszniki, nawet je bierze w rękę, ale tylko jak są najedzone...

25

Odp: Egzotyczne zwierzęta w domach?

Summerlove to teraz uważaj, bo mój najlepszy przyjaciel wraz z bratem hodują takich ptaszników aż ... 40 !! Wchodzisz do jego pokoju, na regale ściennym stoi małe laboratorium, kilkadziesiąt pudełek i w każdym takie bydlę smile. Tylko słychać jak skrobią wieczka, niektóre wielkości dłoni, niektóre paznokcia, a niektóre talerze pod drugie danie smile.
Niby obrzydlistwo, ale byłem kiedyś u niego w porze karmienia, no to takie predatory z nich, że nie do wiary. Czułem się jak kamerzysta National Geographic smile