1

Temat: Przysmaki na grill

Sezon grillowy w pełni. Co serwujecie podczas ogrodowej imprezy? U mnie przeważnie jest kiełbasa i kaszanka. Oprócz tego jakaś sałatka.

2

Odp: Przysmaki na grill

Ja nie mam działki, więc grilli nie robię, a na balkonie to nie bardzo bo mam mały i to kłopot dla sąsiadów.
Ja nie jem wędlin i mięsa, więc i tak bym nie jadła tego, ale inni owszem tym się zachwycają i jeszcze pieką różne mięsa na grillu.
Sałatkę jak najbardziej bym jadła.
Można piec też na grillu ziemniaki.

3

Odp: Przysmaki na grill

Ostatnio zrobilismy grilla na balkonie i nawet się udał. Nikomu nic nie przeszkadzało. mielismy kiełbaskę i karkówkę

4

Odp: Przysmaki na grill

To może macie balkon większy i kryty z 2 stron po bokach murem i wtedy takie grillowanie by jeszcze przeszło ?
Ja mam balkon otwarty i są tylko po 2 stronach szczebelki na 85 cm. wysokości i po środku blacha, tak jak to mają wszystkie balkony w miastach.

5

Odp: Przysmaki na grill

Nie mamy krytego balkonu. Mieszkamy na pierwszym pięrze i na szczęście sąsiedzi nie narzekają.

6

Odp: Przysmaki na grill

Czasem nawet przychodzą się częstować? Żartuję, ale fajnie ze masz wyrozumiałych sąsiadów, u mnie to z byle czego afera

7

Odp: Przysmaki na grill

Sąsiadka sama podrzuca mi przepisy

8

Odp: Przysmaki na grill

Ja też robie grilla na balkonie, na allegro kupiłam taki za 30 zł, są też po 40 zł z regulacją, w ogóle sie nie dymi, na dole jest tacka, leje się wodę i mięsko jest soczyste a tacka się nie brudzi, rewelacja! Moi znajomi tez kupili i grilluja na całego!

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images43.fotosik.pl/319/6fbac4a116fa4da1med.jpg[/img][/url]

9

Odp: Przysmaki na grill

OOOOOOOOO bardzo fajne. Będę musiała poszukać też coś takiego. A to jest chyba na prąd?

10

Odp: Przysmaki na grill

a ja w tym roku jeszcze nie byłam ani razu na grillu...............

11

Odp: Przysmaki na grill

No coś ty???? Ani razu???? My już kilka grillowych imprez zaliczyliśmy i pewnie to jeszcze nie koniec.

12

Odp: Przysmaki na grill

No ja też... To grzech nie być latem na grillu...

13

Odp: Przysmaki na grill

A może jakiś jeszcze się trafi...... jeszcze nie koniec lata...

14

Odp: Przysmaki na grill

nieraz jest super pogoda i w listopadzie...

15

Odp: Przysmaki na grill

zgadza się i w listopadzie można grillować....

16

Odp: Przysmaki na grill

W zasadzie na balkonie to cały rok... Albo elektryczny kupić...

17

Odp: Przysmaki na grill

No niby tak ale nie ma to jak grill na ogrodzie w słońcu...

18

Odp: Przysmaki na grill

Zimą słońce bywa, a ogród... cóż, nie zawsze jest śnieg smile

19

Odp: Przysmaki na grill

Fajnie by wyglądał grill w zimowej scenerii ze śniegiem. Możnaby się przy nim rozgrzać. Jak za często robi się grilla to on już też "nie smakuje" tak jak na początku.

20

Odp: Przysmaki na grill

A poza tym nie jest zbyt zdrowy... Dla mnie to tak od czasu do czasu w miłym towarzystwie...

21

Odp: Przysmaki na grill

Tak od czasu do czasu jest najlepiej i najzdrowiej

22

Odp: Przysmaki na grill

Moim przysmakiem z grilla jest karkówka i pierś z kury. Za kiełbaskami nie przepadam za bardzo, kaszanka mnie obrzydza smile. Ostatnio z rodzicami na grillu zrobiliśmy steki i też były dobre, tylko bardzo twarde, takie do długiego żucia. Jednak najbardziej lubię karkówkę smile.

23

Odp: Przysmaki na grill

I do tego piwko... Nie mylę się?

24

Odp: Przysmaki na grill

Niekoniecznie piwo, bo to w połączeniu z tłustym mięsem = bomba kaloryczna. Raczej woda, ostatnio piliśmy barszcz czerwony tak na odmianę i też pasowało:)

25

Odp: Przysmaki na grill

ja mam nadzieję, że uda nam się zaliczyć jakiegoś grilla, choć zalatani jesteśmy strasznie...