1

Temat: Szkolne przyjaźnie!

Czy zostają na całe życie? Ja niestety z nikim ze szkoły nie mam kontaktu , tym bardziej z podstawówki.

2

Odp: Szkolne przyjaźnie!

Z tymi znajomościami jest jak ze wszystkimi innymi: jeśli szybki nurt życia nie zmiecie ich z naszego zasięgu, to przetrwają. Jestem jednak zdania, że z tymi, z którymi chcemy utrzymać kontakt, utrzymamy go nawet mimo dzielącej nas odległości. Od czego są telefony, internet? Nie warto natomiast podtrzymywać czy na siłę odnawiać kontaktów. Jeśli wcześniej nie było o czym rozmawiać, to nawet portal naszaklasa nie sprawi, że ludzie będą chcieli się spotykać po latach. Po początkowym "szale" na spotkania klasowe/szkolne ludziom już trochę przeszło, bo podczas nich okazało się, że tak naprawdę nadal niewiele ich łączy...

3

Odp: Szkolne przyjaźnie!

szkoła podstawowa nie kojarzy mi się z żadną przyjaźnią

4

Odp: Szkolne przyjaźnie!

Mnie też nie, to zbyt przypadkowa zbieranina, a poza tym człowiek się nie przyjaźni z konkurencją... smile

5

Odp: Szkolne przyjaźnie!

Aż tak bym tego nie nazwała, ale faktem jest, że najwięcej przyjaźni nawiązałam poza szkołą...

6

Odp: Szkolne przyjaźnie!

To tak samo jak ja. A z podstawówki to tylko na "cześć" jestem z tymi z mojego osiedla.

7

Odp: Szkolne przyjaźnie!

Tak, bardziej poważnie traktuję znajomości z liceum...

8

Odp: Szkolne przyjaźnie!

Teraz co prawda odnowiłam na facebooku znajomość z podstawówki, ale oprócz jednorazowej kawy nic z tego nie będzie. Nie wiem dlaczego tak jest, przecież ludzie z podstawówki mogą sie ze sobą zaprzyjaźnić skoro wtedy byli za młodzi. No bo niby ze szkoły średniej wynosi się przyjaźnie, bo wtedy człowiek jest na etapie tworzenia zażyłych związków z ludźmi.

9

Odp: Szkolne przyjaźnie!

Dokładnie, dlatego  też nk podupada bo ludzie się już nasycili powrotem  w przeszłość... Po paru mailach kontakty zanikały...

10

Odp: Szkolne przyjaźnie!

Ja to  się nie  bawię w nk. Mam swój profil ale rzadko co zaglądam.

11

Odp: Szkolne przyjaźnie!

Jeszcze teraz zmienił się właściciel i regulamin... Wiele osób kasuje konta...

12

Odp: Szkolne przyjaźnie!

To o tym nie wiedziałam.

13

Odp: Szkolne przyjaźnie!

Może dawno nie wchodziłaś... Jak się zgodzisz, to może bez Twojej wiedzy wykorzystać np. zdjęcia które wrzuciłaś, np. w reklamie portalu...

14

Odp: Szkolne przyjaźnie!

No coś ty! Aż tak???? To chyba też wykasuje swoje konto bo mam tam kilka swoich zdjęć.

15

Odp: Szkolne przyjaźnie!

Tak wynika z tych punktów do zatwierdzenia i aż Janusz Wajs z Radia Zet się tym zajmował!

16

Odp: Szkolne przyjaźnie!

To afera! a ja nic nie słyszałam.

17

Odp: Szkolne przyjaźnie!

Bo siedzisz na forum zamiast włączyć radio czasem smile

18

Odp: Szkolne przyjaźnie!

W ogóle nie słucham radia.

19

Odp: Szkolne przyjaźnie!

Ale tv oglądasz? Ostatecznie w necie można było przeczytać...

20

Odp: Szkolne przyjaźnie!

Tak telewizję oglądam ale wolę czytać książki.

21

Odp: Szkolne przyjaźnie!

To się chwali, mało jest takich osób...

22

Odp: Szkolne przyjaźnie!

Zawsze lubiłam czytać i tak mi zostało, codziennie czytam na dobranoc córce. Zaczęłam jej czytać gdy miała 6 miesięcy.

23

Odp: Szkolne przyjaźnie!

To wzbogaca słownictwo dziecka i w szkole nie będzie problemów... A jak będzie większa (4 lata) to ją naucz czytać...

24

Odp: Szkolne przyjaźnie!

Na razie uczy się alfabetu i cyferek

25

Odp: Szkolne przyjaźnie!

No to fajnie, potem będzie miała łatwiej smile