1

Temat: czyszczenie uszu...

jakiś czas temu zatkałam sobie ucho...czyszczeniem go patyczkami do uszu...;/ pani laryngolog zakazała mi ich używać, ale nie raczyła już odpowiedzieć czym innym mam je czyścić... przecież nie będę chodzić w brudnych;/
jak Wy czyście uszy?

2

Odp: czyszczenie uszu...

patyczkami big_smile
albo prysznicem w czasie kąpieli smile

3

Odp: czyszczenie uszu...

patyczki lub woda jak sie kapie smile

4

Odp: czyszczenie uszu...

Ja ostatnio mialam zatkane od wody .Poszłam do laryngolora kazała mi kupić takie krople....a po kilku dniach znowu poszłam i przepłukała mi wodą...mówiła,że prysznicem podczas kąpieli to dobry sposób.

5

Odp: czyszczenie uszu...

ja raz po basenie mialam zapchane woda neutral i tez mi wielką strzykawa z woda przepłukała

6

Odp: czyszczenie uszu...

ja muszę spróbować tym prysznicem podczas kąpieli;) bo nie chcę znowu nic nie słyszeć:P

7

Odp: czyszczenie uszu...

Ja nie słyszałam przez tydzień...masakra....w tym czasie byłam na pogrzebie i ktoś z rodziny po cichu do mnie mówił a ja nic nie słyszałam..kiwałam głową i strasznie było mi głupio....

8

Odp: czyszczenie uszu...

ja przez 3dni nic nie słyszałam... akurat w dniu egzaminu i koleżanka nie miała ze mnie pożytku:P

9

Odp: czyszczenie uszu...

również patyczki do uszu i woda pod prysznicem smile

10

Odp: czyszczenie uszu...

ja też patyczkami, strasznie denerwują mnie ludzie , krórym ta żółta maż wyłazi z uszu albo włosy ... fuj

11

Odp: czyszczenie uszu...

o fuj!
nie chciałam tego przeczytać...

12

Odp: czyszczenie uszu...

Ja też czyszczę uszy patyczkiem z  watą i zdziwiłam się, że nie można tego tym robić, bo laryngolog zakazał.

13

Odp: czyszczenie uszu...

Stanowczo odradzam czyszczenie uszów patyczkami.Nie tylko można zatkać sobie ucho ale i go uszkodzić.Lepiej zwilżyć i zwinąć  końcówkę ręcznika i wyczyścić sobie uszy.

14

Odp: czyszczenie uszu...

Dobrym pomysłem jest czyszczeniu uszów  pod prysznicem a patyczków nie powinno sie stosowac bo zamiast czyścic uszy popychamy woskowinę dalej w głąb ucha .

15

Odp: czyszczenie uszu...

to ja już nie wiem, my wszyscy czyścimy patyczkami

16

Odp: czyszczenie uszu...

patyczki są chyba nie dobre, lepiej wodą w kąpieli!

17

Odp: czyszczenie uszu...

to i woda i patyczki i będzie dobrze.

18

Odp: czyszczenie uszu...

Patyczki są nie dobre!!!!

19

Odp: czyszczenie uszu...

Ja wodą czyszczę, a patyczkami wycieram.

20

Odp: czyszczenie uszu...

kiedyś mi pani laryngolog to kazała czyścić prysznicem.

21

Odp: czyszczenie uszu...

Co takiego? Nawet nie będę próbować!

22

Odp: czyszczenie uszu...

Ja miałam taką lekarkę (już zmieniłam), że całkiem prawdopodobne, że zaproponowałaby mi do tego zabiegu węża ogrodowego. wink

23

Odp: czyszczenie uszu...

[quote=summerlove]Co takiego? Nawet nie będę próbować![/quote]
a jak czyścisz??
bo ja tylko prysznicem...
i faktycznie wycieram patyczkami, chociaż wiem że to nie zdrowe...

24

Odp: czyszczenie uszu...

tylko patyczki... Ale chyba przejdę na audio spray czy jakoś tak, co rozpuszcza woskowinę

25

Odp: czyszczenie uszu...

Ja  czyszczę uszy patyczkiem z  watą.