326

Odp: Kawa

Ja natomiast jak nic nie mam do kawy to kupuję czasem kawałek wuzetki lub serniczka w pobliskiej piekarni i tanio i smacznie!

327

Odp: Kawa

stała się tragedia! skończyła mi się kawa....... a miałam ochotę na drugą sad
muszę iść do sklepu hmm

328

Odp: Kawa

uuuuuuuuuuuu to niedobrze. Ja przez to, że jestem chora to nawet mi się nie chce kawy.......... ale musiałam chociaż jedną wypić bo jestem senna

329

Odp: Kawa

[quote=justyna]stała się tragedia! skończyła mi się kawa....... a miałam ochotę na drugą sad
muszę iść do sklepu hmm[/quote]
A po drodze może Ci przejdzie ochota...?

330

Odp: Kawa

mam! kupiłam sobie tą doubwe coś tam.... wcale nie jest taka droga, jak kiedyś tu któraś pisała, jacobs jest droższa wink
no piję już... a wczoraj ledwo przeżyłam...zjadłam kawałek czekolady i wypiłam lubemu resztkę pepsi big_smile

a jak jestem chora to też nie lubię pić kawy

331

Odp: Kawa

Ja dzisiaj na przebudzenie kawka i gripexy

332

Odp: Kawa

Bidulko, widzę, że Cię trzyma choróbsko...

łykaj witaminę C - nawet 6 - 10 tabletek dziennie, a jak minie choroba, to 2 dziennie profilaktycznie

Ostatnio edytowany przez justyna (2010-07-22 11:06:56)

333

Odp: Kawa

Łykam co się da...........głowa mi pęka i dzisiaj gardło mi prawie wysiadło

334

Odp: Kawa

Jak to dobrze, że chociaż pisać możesz smile

335

Odp: Kawa

Pozostało mi pisanie....... mam nadzieję, że niedługo mi to przejdzie.

336

Odp: Kawa

do mnie na 9.00 przychodzi koleżanka na kawę smile

337

Odp: Kawa

U mnie była z rana teściowa na kawie...

338

Odp: Kawa

Ja lubię kawę z mlekiem, lub śmietanką i jesienią i zima wypijam jej 2 garnuszki-razem 600 ml., a latem tylko 1 kawę rano  ze względu na upały.

339

Odp: Kawa

A ja bez względu czy lato czy zima piję tyle samo kawy.

340

Odp: Kawa

a ja w ogóle nie piję - każdy ma inaczej wink

341

Odp: Kawa

Ja dzisiaj już dwie wypiłam.

342

Odp: Kawa

a ja ani jednej i wciąż ziewam.,,, dziś biegałam, cały dzień an najwyzszych obrotach....

343

Odp: Kawa

A ja nawet dzisiaj lampke szampana wypiłam

344

Odp: Kawa

no no no
ja nałozyłam sobie krem intensywnie regenerujący, otworzyłam piwko i czuję jak spływa ze mnie zmęczenie

345

Odp: Kawa

ooooooooo piwko...............

346

Odp: Kawa

a ja wolę zieloną herbatkę smile

347

Odp: Kawa

A ja właśnie zjadłam obiadek i robię sobie kawę popołudniową.

348

Odp: Kawa

A mnie nadal chce się spać i nie mam apetytu, jem tyle żeby funkcjonować jakoś, ciśnienie mnie dobija sad

349

Odp: Kawa

Mi dzisiaj przeszło spanie. Byłam z córcią na spacerku (chłodno na dworze) potem zrobiłam obiad, teraz mała śpi a ja piję kawkę

350

Odp: Kawa

Tak, dla niej musisz się mobilizować... ja za to z psem trochę wychodzę (nie żebym psa do dziecka porównywała, ale sytuacja podobna...)