26

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Moje ostatnie zakupy to było kilka rzeczy z katalogu Avon - puder w kompakcie, tusz do rzęs, dwie wody toaletowe, lakier do paznokci szybkoschnący, odżyka do paznokci i lakier podobno przyspieszający wzrost paznokci. Z pudru "Idealny kolor" jestem mega zadowolona, podobnie jak z całej reszty. Tym razem ze wszystkim trafiłam.Tzn. co do odżywek to się jeszcze okaże. Lakier jest fantastyczny, taki granatowy. Te zakupy mi się udały, jestem zadowolona.

27

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

lakier i utwardzacz do paznokci oraz waciki big_smile
ale to chyba nie kosmetyk wink

28

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

krem do rąk Dove i mydełko pod prysznic z algami Ziaja

29

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Zakupiłam serum na twarz pod makijaż, nakłąda się kropelkę, jest to Aktywator Młodości Yves Rocher, kosztuje 99 zł, ale dostałam ranat 40 % i do tego kocyk oraz maskotkę. A wy lubicie kosmetyki tej firmy??

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images46.fotosik.pl/348/5b4f8c5c15a9e005.jpg[/img][/url]

30

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Są świetne jkościowo i do tego z kartą stałego klienta są fajne promocje i prezenty, więc myślę że warto je kupować

31

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Dziewczyny, dodawajcie opisy nietrafionych kosmetyków, które wypróbowałyście, a które okazały się przereklamowane: [url]http://urodaizdrowie.pl/category/antykosmetyki[/url]
Warto ostrzec innych przed nieudanym zakupem!
Pamiętajcie: im więcej gwiazdek zostanie przyznane danemu produktowi, tym gorsza jest jego ocena!

32

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja ostatnio kupiłąm taką mini paletę cieni do powiek z Marizy:) chciałam juz wcześniej zobaczyć czy będzie mi odpowiadać na sylwestra i bal karnawałowy smile wybrałam szarości i popiele bo będę mieć szarą sukienkę i czarne dodatki smile myśle, że będzie ok smile Tutaj na rysunku są akurat morskie odcienie, ale też kuszące:) inne palety można na stronce Marizy znaleźć smile


[img]//mariza.com.pl/images/products/big/72b4632962d57ff1743329ea8276e854.jpg[/img]

33

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Lakier do paznokci Astor Mikado- jest rewelacyjny!!!

34

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

He he , ja antyperspirant Rexona.

35

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

ja ...........yyy żel do higieny intymnej ostatnio chyba smile
i pastę sensodyne do zębów wrażliwych smile

36

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

O właśnie! Przypomniałaś mi, no tak, akurat skończyła mi się sensodyne do wrażliwych i poleciałam do Natury po blend-a-med 3d, bo była fajna promocja - dwie 125 ml za 13 zeta.

37

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

ooo tanio... sensodyna 27zł za 2 tubki hmm
mam nadzieję, że będzie działała chociaż big_smile

38

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Moja siostra używa stale Sensodyne i Lacalut. Na nią działają obie.

39

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

a ja lubię colgate...

Kupiłam sobie antyperspirant Lady Speed Stick w kulce...

40

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Też lubię Colgate, najbardziej Total Whitening.

41

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

a ja sobie kupiłam PODKŁAD do twarzy w Yves Rocher - trwały podkład kryjący, jestem zadowolona, ale mógłby bardziej matowić skórę, dałam 49 zł

42

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Zawsze można przypudrować. A jaką ma pojemność?

43

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

puder matujący essence wink

44

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

mydło w płynie... może niewiele, ale za to kupiłam też dwie puszki farby emulsyjnej, listwy przypodłogowe, pędzel, wałek do malowania, panele, dywan i regał na książki ... też się liczy?? big_smile

45

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

[quote=justyna]mydło w płynie... może niewiele, ale za to kupiłam też dwie puszki farby emulsyjnej, listwy przypodłogowe, pędzel, wałek do malowania, panele, dywan i regał na książki ... też się liczy?? big_smile[/quote]

no ciekawe te Twoje kosmetyki tongue

46

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Zapomniała o "tapecie" i gruncie.

47

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

o masz  tapeta!!! big_smile może dziś kupię, bo jedziemy zaraz do casto........ hmm

48

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Hahahaha big_smile big_smile big_smile
I do warzywniaka po maseczki, w końcu od maseczek to Ty jesteś specjaliską.

49

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

meridol, bo na dziąsła to dobre
z kosmetyków peeling morelowy z sorayi, krem z beEco, żel jagodowo waniliowy z alterry
no i zapomniałam o patyczkach i wacikach... wrrrr

50

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

płyn do demakijażu oczu dwufazowy Ziaja wink