1

Temat: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja dość rzadko maluję paznokcie  ale jak pomaluje to jakimś jasnym kolorkiem,beżem albo różem.

2

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja glownie french  - uwazam ze jest bardzo elegncki, subtelny i paznokcie wygladaja tak czysto. Nie lubie widocznych kolorow. Na codzien mleczny, lub hologramowy bezbarwny:)

3

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

króciutko obcinam i maluje odżywką albo na czerwono , czarno lub różowo tongue

4

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Kolorowe i świecące. Tak lubię.

5

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

ja uwielbiam ciemne kolory paznokci, ta by dłoń rzucała się w oczy:D  dlatego maluję swoje paznokcie np. na czerwono, na czarno, na granatowo wink

6

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

ostanio ciemny granat - śliwka smile

7

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja nie mam tyle odwagi - nigdy nie miala takiego mocnego koloru.

8

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

czerwony, bordowy
a jak mam krótkie, to jakiś blady róż

9

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Widziałam najnowsze kolory lakierów do paznokci na jesień i to są ciemne kolory ale także pomarańcz...osobiście to raczej nie pomaluje sobie na pomarańczowo ale może ciemna zieleń...

10

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja dostosowywuję kolor lakieru do okazji i koloru mojego ubioru. Np. na wesele wybieram kolor "pod sukienkę" i świecący raczej, natomiast na co dzień jest to bezbarwny. smile

11

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

W zależności od stroju jaki muszę wdziać na siebie. Od jasnych kolorów, francuskiego maniqure do czarnego. Gama kolorów niezliczona.

12

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Czarnego to bym się nie odwazyła uzyć..

13

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

dlaczego nie?? Jak tylko pasuje do stroju to czemu nie smile. Ja osobiście miałam na studniówce czarne paznokcie i prezentowały się bardzo ładnie. Miałam czarno-biała suknię. Naprawdę rewelacja.

14

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja mam krótkie paznokcie, uważam, że tipsy i akryle są kompletnie de passe! Nie wspominając o walorach praktycznych, kolory jesieni preferuję zdecydowanie: bakłażany, fiolety, czerwienie, czarne, brązy ...

15

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

[quote=Katarzynavon]dlaczego nie?? Jak tylko pasuje do stroju to czemu nie smile. Ja osobiście miałam na studniówce czarne paznokcie i prezentowały się bardzo ładnie. Miałam czarno-biała suknię. Naprawdę rewelacja.[/quote]


Czarne paznokcie kojarzą mi się z hevymatalowcami,punkami itp. raczej nie...prędzej już granat...

16

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

No tak. Tu masz racje, ale obecnie raczej już to skojarzenie jest oddalone. Gdyż na porządku dzienny spotyka się dziewczyny z pomalowanymi paznokciami na czarno. Ja osobiście czasem tez mam tak pomalowane, aczkolwiek na co dzień używam kolorów typu czerwień bordo itp.

17

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Mimo wszystko nie podoba mi się ten kolor na paznokciach u rąk i u nóg!

18

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

a mi sie wydaje ze to zalezy jaki mamy paznokiec - ja np mam takie, że jak mam krotkie i sa pomalowane na ciemno to brzydko wyglądaja. natomiast koleżanka ma takie ze nawet jak ma krotkie to super to wygląda np czarny.

19

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Moim zdaniem ważny jest i kształt paznokcia i dłoni. Ciemne kolory z reguły bardziej przyciągają wzrok i należy o tym pamiętać.

20

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

ja też lubię french. Ostatnio nauczyłam się go robić sama (z paskami z allegro). Paznokcie wyglądają naturalnie, a dłonie wyglądają z frenchem elegancko. Poza tym french pasuje do wszystkiego i zawsze.

21

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Dla mnie french jest zbyt oklepany. Ale owszem, ma swoje zalety.

22

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Też uważam, iż french wygląda naturalnie, no i ma tą zaletę, iż pasuje do wszystkiego smile

23

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

French zawsze można czymś urozmaicić,zmienić kolory albo coś dodać...

24

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Wyjątkowo modne w sezonie jesień-zima 2009 będą lakiery w ciepłych odcieniach brązu, śliwki, purpury, bordo oraz niebieskie, nasycone barwy. Mat absolutny - to hit tej jesieni. Najlepiej prezentuje się w ciemnych, butelkowych zieleniach i głębokich granatach. Dla mniej odważnych - brązy, dla eksperymentatorek - nasycona czerń, a dla wszystkich czerwień.

Paznokcie - ładne, ale pierścionek ładniejszy:

25

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

zawsze bardziej lubiłam matowe lakiery :-)
czyli będę trendy tej jesieni wink