76

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

bleee. ... ale nbam temat zmienił tor - z fajnych, dziwnych miejsc na sex na zboczone owady ... big_smile

77

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=agf]bleee. ... ale nbam temat zmienił tor - z fajnych, dziwnych miejsc na sex na zboczone owady ... big_smile[/quote]
Jedno się nie zmieniło - dalej piszemy o dziwnych rzeczach  wink

78

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

O garażach chyba pisałam, o ławce na pewno, ooo.... klatka schodowa - banalne ale kilka razy się zdarzyło.

79

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Kurcze, to ja jakoś z tymi miejscami tak nudno... poza plażą to tylko dom czy hotel na wyjeździe. Ale jakoś nie narzekam smile jak mi sie znudzi to przynajmniej wszystko jeszcze przede mną

80

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Fajnie też było raz wieczorkiem, za przystankiem mpk w odludnej okolicy... Gorąco, duszno i wokół zapach kwiatów... mam nadzieję, że nikt nas nie widział...

81

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=JoannB]Odważna jesteś. A jakby tak akurat ktoś wychodził wynieść śmieci albo z psem...? Albo wpadł na taki sam pomysł co Wy?...[/quote]
Uszy miałam jak pies, oczy jak sowa i echolokację jak nietoperz włączyłam.
Ale szybko się uwinęliśmy. Poza tym często wieczorami spacerujemy po mieście i wiemy w jakich godzinach w których rejonach pojawia się więcej ludzi. Było ciemno, gdyby ktoś szedł byłoby słychać, no i zaświeciliby światło.

82

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Nigdy nie wiadomo, gdzie się czają podglądacze... Uważajcie...:)

83

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=JoannB]Nigdy nie wiadomo, gdzie się czają podglądacze... Uważajcie...:)[/quote]
No tak, ale na klatce byłoby słychać jak ktoś otwiera drzwi albo idzie.

84

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ale jak przez wizjer podgląda to już nie widać...

85

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Półpiętra nie widać. Zresztą my w ciemności.

86

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Aaa, to wszystko tłumaczy... Bo tak komuś pod drzwiami to nie za bardzo by było...

87

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Wiecie co, a mnie jakoś takie miejsca odrzucają - tzn. jakies klatki, przystanki i tego typu - kojarzą mi się z brudem i obrzydlistwem

88

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Uwierz mi, jak jest chemia miedzy dwojgiem ludzi, to okoliczności przestają przeszkadzać. Choć np. w toalecie chyba bym nie chciała...

89

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

chemia chemią, ale dla mnie sex to coś ważnego, to ważny moment (może jestem mało nowoczesna;) i okoliczności też się liczą

90

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

I od początku związku tak było? Nigdy Was nie "przycisnęło" w mało atrakcyjnym miejscu?

91

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=JoannB]Uwierz mi, jak jest chemia miedzy dwojgiem ludzi, to okoliczności przestają przeszkadzać. Choć np. w toalecie chyba bym nie chciała...[/quote]
Dokładnie. Ja jestem wyczulona na brud i się go nie dotykam, ale lubię różne rzeczy i to jest wogóle kwestia że tak powiem gustu. Jadni lubią częściej, inni rzadziej, jedni szybko i ostro, inni romantycznie. Ja lubię w szystko - i stynową pościel, świecie, muzykę i trawnik za żywopłotem.

92

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=niechcemisie][quote=JoannB]Uwierz mi, jak jest chemia miedzy dwojgiem ludzi, to okoliczności przestają przeszkadzać. Choć np. w toalecie chyba bym nie chciała...[/quote]
Dokładnie. Ja jestem wyczulona na brud i się go nie dotykam, ale lubię różne rzeczy i to jest wogóle kwestia że tak powiem gustu. Jadni lubią częściej, inni rzadziej, jedni szybko i ostro, inni romantycznie. Ja lubię w szystko - i stynową pościel, świecie, muzykę i trawnik za żywopłotem.[/quote]
super !

93

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=agf]chemia chemią, ale dla mnie sex to coś ważnego, to ważny moment (może jestem mało nowoczesna;) i okoliczności też się liczą[/quote]
też jestem tego zdania, najlepiej w domu, w czystej pachnącej pościeli...

94

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ale jak jesteśmy daleko, a tu by się chciało JUŻ!?

95

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

To wtedy jeśli muszą w łóżku i tylko tam, to wyobraź sobie jak będą podnieceni jak już do niego dotrą. Nie zawsze wszytsko trzeba mieć od razu.

96

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ale ja wolę od razu! Co robić? Pomocy!

97

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=JoannB]Ale ja wolę od razu! Co robić? Pomocy![/quote]
Knajpa, toaleta i na stojąco oczywiście od tyłu. Hardcore'owo.

98

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Nie, toaleta zupełnie odpada - wolę plener, czyste powietrze, zieleń i ciszę, bez ryzyka, że ktoś wejdzie, zobaczy...

99

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=JoannB]Ale jak jesteśmy daleko, a tu by się chciało JUŻ!?[/quote]
no nie wiem, jakoś mnie tak nigdy nie wzięło...

100

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Hmmm...Naprawdę? może to było tak dawno,ze już nie pamiętasz? smile