1

Temat: Nasze słodkie psiaki

Macie pieski?
jakie rasy lubicie?
kundelki czy rasowce?
szkolenie, wystawy, psie sporty...


ja mam 5letniego Briarda - mój futrzasty mop przyjaciel

2

Odp: Nasze słodkie psiaki

Ja mam suczkę "Sabę" - jest to husky, przybłęda, ale jaka kochana. smile
Mam też pieska, szczeniaczka "lucky" (czyt.Laki) - to dzidziuś Saby. Jak się przybłąkała już była w ciąży smile Ojciec Lucky'ego nieznany smile
Moje pieski umieją siadać na polecenie, podać łapę, leżeć.

3

Odp: Nasze słodkie psiaki

Moja siostra to "psiara". Obecnie ma takiego pieseczka (fotka). Ja osobiście to nawet nie dam rady z nim wyjść na spacer. A z moim kotem to Orion (imię psa) nienawidzi się tak bardzo, że nie ma szans na wspólne odwiedziny. wink

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images43.fotosik.pl/212/2d5352fd0fa7ee5fmed.jpg[/img][/url]

4

Odp: Nasze słodkie psiaki

Mój ma dwa kundelki smile jak znajde zdjecia to ich zamieszcze smile

Brychu i Lucky się wabią smile

5

Odp: Nasze słodkie psiaki

Moje kochane pieski:

[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=e36087d97b7532aa][img]//images42.fotosik.pl/124/e36087d97b7532aam.jpg[/img][/url]
Lucky

[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=da553d730bacdf14][img]//images41.fotosik.pl/208/da553d730bacdf14m.jpg[/img][/url]
Saba

6

Odp: Nasze słodkie psiaki

nie mam pieska... ale będę mieć:D

7

Odp: Nasze słodkie psiaki

Maksio ma 4 lata jest słodkim jamnikiem!
[img]//img261.imageshack.us/img261/3/1000707.jpg[/img]

8

Odp: Nasze słodkie psiaki

Maksio to popularne imię, a jak nazywałam swojego briarda to myslałam że będzie oryginalny wink

9

Odp: Nasze słodkie psiaki

mój maks ostatnio chyba nie chce wychodzić na dwor boi sie śniegu, dziwne ale nie wiadomo co tam ma w głowie!

10

Odp: Nasze słodkie psiaki

mój jak wyszedł  wczoraj i zobaczył śnieg po raz pierwszy(bo ma dopiero 3 miesiące) to na początku się bał, ale teraz muszę co chwilę z nim wychodzić, bo tak mu się spodobało smile

11

Odp: Nasze słodkie psiaki

3 miesiące to pewnie słodki

12

Odp: Nasze słodkie psiaki

mój Max w ogóle nie lubi mąknac, nie cierpi wody, za śniegiem też nie przepada chyba.. myslę ze dlatego ze ma długie futerko i długo musi wysychać

13

Odp: Nasze słodkie psiaki

[quote=biedroneczka4]3 miesiące to pewnie słodki[/quote]

jak się wybiega to słodki (jego zdjęcie powyżej - w czapeczce) smile ale z rana to straszny łobuziak z niego..........ale i tak jest kochany smile

Ostatnio edytowany przez avianna (2009-10-17 00:17:08)

14

Odp: Nasze słodkie psiaki

lubię wszystkie pieski mam owczarka niemieckiego

15

Odp: Nasze słodkie psiaki

Należy lubić i psy kundelki i rasowce.
Ja lubię jamniki.

16

Odp: Nasze słodkie psiaki

Krótka ciekawostka: kiedy  mój pies strasznie liże dywan. Już wiem dlaczego mój pies czasami liże dywan wręcz kompulsywnie. Okazało się, że prowokuje się w ten sposób do wymiotów bo zjadł coś złego, np. kawałek plastikowej torebki lub jakies inne świństwo. W ten sposób zlizuje z dywanu np. włosy, które potem chce zwymiotować. BRRR

17

Odp: Nasze słodkie psiaki

[quote=Kolorowapani]Krótka ciekawostka: kiedy  mój pies strasznie liże dywan. Już wiem dlaczego mój pies czasami liże dywan wręcz kompulsywnie. Okazało się, że prowokuje się w ten sposób do wymiotów bo zjadł coś złego, np. kawałek plastikowej torebki lub jakies inne świństwo. W ten sposób zlizuje z dywanu np. włosy, które potem chce zwymiotować. BRRR[/quote]
Dobrze ze pies radzi sobie z takimi problemami  bo za każdym razem przecież nie ma możliwości wozić psa do weterynarza!

18

Odp: Nasze słodkie psiaki

no tak, uważam, że człowiek sobie wsadzi palucha i wiesz bleee, a pies co ma zrobić? I tak jest na swój sposób mądry prawda?

19

Odp: Nasze słodkie psiaki

tak mój też jamnik jakoś radzi, ale też czasem ma humorki, wredny! ale i tak go kochamy całą rodziną!

20

Odp: Nasze słodkie psiaki

Bardzo lubię jamniczki i małe pieski, są idealne do bloków, bardzo mnie dziwi fakt, że niektórzy mieszkają w blokach i trzymają wielkie psy: męka dla pieska i właścicieli.

21

Odp: Nasze słodkie psiaki

O! TAK! Zgadzam sie z tobą! ja mam jamniczka i to wystarczająco!

22

Odp: Nasze słodkie psiaki

Dokładnie tez tak uważam, a ile takie psisko musi zjeść! Biedronka a czym karmisz swojego psa?

23

Odp: Nasze słodkie psiaki

mój jest wyjątkowy, potrafi jeść i kupną karmę i to co my, ale trzeba wiedzieć że słodyczy psu nie wolno, ale to i tak chytra bestia , jak nie dają to sam bierze, a jak nakrzyczę to sie obraża i dyskutuje na głos!

24

Odp: Nasze słodkie psiaki

No słuchaj, mój nie przepada za sucha karmą, ale oczywiście słodycze to wprost uwielbia! Kawałeczek ciasta, jakieś wafelki, wszystko co słodkie więc mu czasem daję. A kupuję też czasem takie cukierki dla psów w Rossnanie i Pedigree Pal - też lubi bardzo. A kości drobiowe dajesz???

25

Odp: Nasze słodkie psiaki

Ja daje takie kostki pedigree , wyglądają jak z czekolady, i też żeby z pyska nie jechało takie kostki zielone z takim świeżym zapachem. Także lubi w saszetkach karme dla szczeniaków, z galaretką ale kiedyś znalazłam tam pleśń i zadzwoniłam do firmy bo strasznie sie wkurzyłam i wiecie co, wysłali mi całą paczkę różnych produktów w przeprosiny!