26

Odp: Buty

Mam cala szafe butow, ponad 30. Do wyboru, do koloru.
Kupuje jedynie markowe buty - nie cierpie takich z targu fe!
But musi byc porzadnie zrobiony i wygodny, a tylko te drozsze sa dobrze wyprofilowane.

27

Odp: Buty

to musiałaś niezłą kasę wydać na te 30 par smile

28

Odp: Buty

Ja takiej obsesji na tle butów nie mam- jeszcze tongue
chociaż jak mi sie spodoba coś to musze to miec tongue ale żadko kiedy mam takie wyskoki wink

29

Odp: Buty

Ja jestem mega wybredna i nie cierpie kupowac butow bo i tak nie kupie takich jakich bym chciala.

30

Odp: Buty

[quote=Antalis]Ja jestem mega wybredna i nie cierpie kupowac butow bo i tak nie kupie takich jakich bym chciala.[/quote]
oj tak... ja też tego nie lubię!

31

Odp: Buty

Teraz wlasnie "choruje" bo buty na jesien by sie przydaly

32

Odp: Buty

ja też, mam jakieś stare, a z zeszłego roku mi się rozwaliły sad
ale generalnie nie lubię łazić po sklepach, więc zabieram się do tego jak pies do jeża hmm

33

Odp: Buty

strasznie nie lubię łazić za butami : nigdy nie ma takich jakie bym chciała a jak już się trafią - to rozmiar nie ten hmm

34

Odp: Buty

Butów to i ja mam dużo. Nazbierało się przez lata. Lubię dobierać buty do stroju, aby pasowały fasonem i kolorem. Ot taki bzik. Jeden z wielu.

35

Odp: Buty

ja uwielbiam botki i balerinki:)
przyznam się, że dla mnie liczy się wygląd nogi w bucie, a nie jego wygoda... choć i tu zdarzają mi się wyjątki:P

36

Odp: Buty

[quote=betitek20]strasznie nie lubię łazić za butami : nigdy nie ma takich jakie bym chciała a jak już się trafią - to rozmiar nie ten hmm[/quote]

Widzę że nie jestem sama smile Po pierwsze nie mogę nigdy znaleźć butów jakie był chciała, po drugie jestem wybredna, a po trzecie (w sumie powinnam to napisać na pierwszym miejscu) moje buty muszą być przede wszystkim wygodne smile

37

Odp: Buty

Ładny i wygodny smile - dla mnie to jest istotne. Uwielbiam kupowac buty mam ich niezliczona ilosć w szafie smile

38

Odp: Buty

[quote=avianna][quote=betitek20]strasznie nie lubię łazić za butami : nigdy nie ma takich jakie bym chciała a jak już się trafią - to rozmiar nie ten hmm[/quote]

Widzę że nie jestem sama smile Po pierwsze nie mogę nigdy znaleźć butów jakie był chciała, po drugie jestem wybredna, a po trzecie (w sumie powinnam to napisać na pierwszym miejscu) moje buty muszą być przede wszystkim wygodne smile[/quote]

Dołanczam się do was..jestem wybredna...właśnie szukam kozaków,niewysokich ale na podwyższeniu i wygodne i ładnie wyglądające do sukienki....i szlak mnie trafia bo nic nie mogę znależć!

39

Odp: Buty

To ja również sie przyłączam do marud - mnie przerastają/wkurzają te wszelakie ozdoby - kokardeczki, furtereczka, sznureczki. Ale prostych to nie znajdziesz neutral albo obcas w kosmos neutral

40

Odp: Buty

proste bez obcasa.... niedoczekanie moje yikes

41

Odp: Buty

Obcas musi być. Jestem niziutka,malutka kobietka to się muszę "wywyższać" choćby obcasikiem.

42

Odp: Buty

a ja nizutka ale nie lubie obcasów tongue

43

Odp: Buty

a ja nizutka ale nie lubie obcasów tongue

44

Odp: Buty

Bez obcasów mój 9-letni syn byłby mi równy. A poza tym bardzo lubię. Tylko ciężko mi kupić, bo noszę rozmiar 35.

45

Odp: Buty

ja wolę na małym obcasie albo na płasikm
co do marki ... wolę mieć 5 par po 100zł i codziennie chodzić w innej parze butów niż jedną za 500zł

46

Odp: Buty

[quote=pinkmause]Obcas musi być. Jestem niziutka,malutka kobietka to się muszę "wywyższać" choćby obcasikiem.[/quote]


Ja tak samo z racji niskiego wzrostu tylko buty na obcasie - tylko latem na plaży na urlopie japonki, ale i tak na lekkim koturnie smile

Poza tym nie cierpię kupować butów, bo często 36 są na mnie za duże, a 35 za małe, grrrr

47

Odp: Buty

Na mnie 35 bywają za wąskie. A 36 za duże. Ale i tak uwielbiam mierzyć i oglądać.

48

Odp: Buty

Ja się wkurzam ;( I w końcu przeważnie kupuję 36 i jakąś wkładkę w środek, bo inaczej nie da rady.

49

Odp: Buty

Wkładek nie bardzo lubię. A już do klapeczków - nie da rady. I narzekam i czasami jestem zła... Ale i tak mierzę i oglądam dalej. big_smile

50

Odp: Buty

Niecierpię kupować butów.. zwłascza zimowych. Numer mam standardowy i nie mam z tym problemów (37/38)... jednak łydke mam już zupełnie niestandardową - taka chuda że kazde kozaki odstają. Jeszcze nigdy w zyciu nie udało mi się znaleźć dopasowanych kozaków.