1,501

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

co tu tak cicho??
odpoczywacie po świętach? smile

1,502

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

tak odpoczywam od jedzenia smile

1,503

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Jakoś rozleniwiłam się po świętach.... a  do tego jeszcze taka piekna pogoda... na niedzielę i poniedziałek jadę do brata bo tam mamy sprawę w sądzie o ten mój telefon..

1,504

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

u mnie od wczoraj paskudna jesień za oknem sad

1,505

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=justyna]u mnie od wczoraj paskudna jesień za oknem sad[/quote]

u mnie też i leje i leje...

1,506

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

a ja dzisiaj robię wieczorem super potrawe z naleśników (wczoraj dodałam przepis) z boczniakami zapiekaną serem brie, mam nadzieję, że mój facet oszaleje z rozkoszy jedzenia...Potem zamierzam wyjść na spacer z psem, aha może jeszcze wejdę do solarium bo idziemy niedługo na basen a nie chcę być blada jak truposzka

1,507

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

u mnie szaro, ta wiosna w tym roku jakoś mnie przygnębia, jakoś tak nic miłego nie mam w planach, na nic fajnego nie czekam... tak jakoś nieciekawie

1,508

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Moją mame w nocy karetka zabrała do szpitala.....traciła świadomość....wołała babcię, dziadka....wyła z bólu.... to nowotwór....czekamy co będzie dalej....

1,509

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=emilia_s292]Moją mame w nocy karetka zabrała do szpitala.....traciła świadomość....wołała babcię, dziadka....wyła z bólu.... to nowotwór....czekamy co będzie dalej....[/quote]
sad sad sad
jestem z Tobą myślami!!!!

1,510

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Dzięki.....potrzebuję dobrych myśli...

1,511

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Emilka!  jestem z tobą pomodle sie dziś za twoją mamę!

1,512

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Jaka ta pogoda okropna, raz słońce, teraz znowu deszcz... Gdzie ta prawdziwa, słoneczna wiosna???

1,513

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

pogoda paskudna sad
i brzuch mnie boli neutral

1,514

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

jestem w szoku samolot prezydencki sie rozbił!

1,515

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=biedroneczka4]jestem w szoku samolot prezydencki sie rozbił![/quote]

Jak wszyscy...

1,516

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

o matko...

1,517

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Zastanawiam się jakie są teraz modne koszule dla mężczyzn. Muszę mojemu kopić jakąś na Chrzest bo będzie chrzestnym ale nie mam pojęcia jakie kolory i fasony teraz są na czasie...

1,518

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

strasznie się ciesze, że wchodzi do kin 28 maja druga część Sex w wielkim mieście, podobno babki jadą do jakiegoś kurortu, zostawiają swoich mężów, kochanków - oj będzie się działo!

1,519

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

ja też lubię takie lekkie, optymistyczne filmy.


co tu tak nas mało??

1,520

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Oj mało, mało...a ten film to też bym z miłą chęcią obejrzała.

1,521

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

słuchajcie, właśnie zadzwoniła do mnie na komórkę ankieterka, zaprosiła mnie na czwartek na badanie (za 150zł więc się zgodziłam), ale wczesniej musiała przeprowadzić ze mną krótką ankietę i pyta mnie czy mam telefon stacjonarny, ja jej mówię, że nie, a ona "to może pani do mnie oddzwoni, bo wie pani to kilka minut będzie trwało, więc ja nie chcę sobie nabijać, bo dzwonię ze swojego prywatnego" .................... neutral zatkało mnie! oczywiście nei oddzwoniłam, powiedziałam że nie chcę się dokładać do jej pracy... na pewno dostaje kasę za każdego zgarniętego klienta ... co za bezczelność!

1,522

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Ja już byłam na dwóch takich spotkaniach...

1,523

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

też płatnych?
mnie się podobają takie ankiety, ostatnio dostałam płyn do płukania ubrań, kiedyś tam jakąś czekoladę, teraz 150zł... kilka minut pracy i zawsze coś jest smile smile smile

1,524

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Mi za jedno płacili 100 zł a za drugie 50 zł i 50 zł do wykorzystania w Tesco z racji że to było spotkanie na temat Tesco. Spotkania trwały ok 2,5 godziny.

1,525

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

To fajnie, że mogliłyście sobie zarobić i coś dostać za te ankiety.