1,476

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Ja juz wszystko posprzatałam...Jesli chodzi o jedzenie to za dużo  nie robię bo na śniadanie idziemy do szwagierki a w poniedziałek idziemy na imieniny...

1,477

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Nikogo nie ma, ciekawe czy to z okazji Świąt czy końca konkursu... tongue

1,478

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Świąt, świąt.  Ja właśnie robię przerwę w sprzątaniu i z kawką postanowiłam tu zajrzeć, choć zaraz muszę dalej się brać za robotę,. Pewnie inni też smile

1,479

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

cześć! ja szaleje w internecie i poznaje nowych ludzi jest ok! ale postaram sie tu też wpadać!

1,480

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=biedroneczka4]cześć! ja szaleje w internecie i poznaje nowych ludzi jest ok! ale postaram sie tu też wpadać![/quote]

oby oby, bo znowu nudnawo się robi sad

1,481

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

hm, właśnie, jakaś cisza zapanowała.Miejmy nadzieję, że po świętach się ruszy

1,482

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Dziewczyny chciałabym wam złożyć życzenia spokojnych i radosnych Świąt.

Nie wiem czy dzisiaj będę miała czas tu zajrzeć więc wszystkiego dobrego i rodzinnego!

1,483

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=emilia_s292]Dziewczyny chciałabym wam złożyć życzenia spokojnych i radosnych Świąt.

Nie wiem czy dzisiaj będę miała czas tu zajrzeć więc wszystkiego dobrego i rodzinnego![/quote]

Wzajemnie smile spokoju, uśmiechu i odpoczynku smile

1,484

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Ja słoneczka, słoneczka, słoneczka życzę,  dużo kwiatków wiosennych na stole i radości wokół niego !

1,485

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

ja też Wam życzę spokoju, radości, miłości, słońca na święta, no i nie przejedzcie się zbytnio wink

1,486

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=justyna]ja też Wam życzę spokoju, radości, miłości, słońca na święta, no i nie przejedzcie się zbytnio wink[/quote]

hi hi hi - to będziemy szukać stosownych diet smile już PO

Wszystkiego Dobrego!!!

1,487

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Pragne Wszystkim  złożyc życzenia Spokojnych ,pełnych ciepła  i miłości  radosnych Świąt Wielkanocnych i mokrego dyngusa .

PS .Do zobaczenia po Świetach wyjeżdzam więc nie bedę tu chwilowo zagladac  pozdrawiam :-)

1,488

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Uff! jestem ! przepraszam że nie odzywałam sie dziewuszki! ale wiecie wiosna! A ja jestem troszke samotną osobą !

1,489

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

ja już oblewanie mam za sobą, teraz kawusia...

1,490

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

A od kawusi zaczynam, a polewanie to u mnie tak tylko symbolicznie psikpsik

1,491

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

[quote=agf]A od kawusi zaczynam, a polewanie to u mnie tak tylko symbolicznie psikpsik[/quote]
na szczęście tak jak u mnie
odkąd się wyprowadziłam z domu rodzinnego mniej się boję lanych poniedziałków (za sprawą młodszego Brata) wink
big_smile

1,492

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

pochmurno sie robi!

1,493

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

nooo u mnie tylko pokropiło, ale w centrum istne oberwanie chmury!!

1,494

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

to do nas jutro dojdzie pewnie! jakaś burza!

1,495

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

szaro i buro jakoś, trochę kropi, ja jeszcze bardzo najedzona i rozleniwiona, ale niestety myślę już o jutrze. Po świętach powinien jednak być jeszcze jeden dzień wolny przed pójściem do pracy żeby posiedzieć w domku i odpocząć wink

1,496

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

U nas wczoraj strasznie lał deszcz....dzisiaj od rana słoneczko i czyste niebo....tydzień zaczął mi się wspaniale bo wygrałam (dzięki zdjęciu mojej córeczki) zestaw kosmetyków Miss Sporty!

1,497

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

a jaka pogoda będzie w tym tygodniu czy ktoś wie?

1,498

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

u mnie wczoraj kropiło, natomiast dzisiaj leje makabrycznie i jest paskudnie, bleeeeeeee i tak ma być do soboty sad

1,499

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

wow Emilka, ale masz szczęście SUPER!
u mnie dziś pochmurno,ale póki co  nie pada...
narazie udzieliłam wywiadu do radia i zmykam na uczelnię pozałatwiać papiery... hmm

1,500

Odp: Ploteczki - ogólny Off Topic :D

Kiedy wreszcie pozakładamy dziewczyny krótkie spódniczki i zwiewne sukieneczki? Nie mogę się doczekać...