1

Temat: Promocje w sklepach dla zwierząt

Znalazłam taką okazję: wejdź na stronę, wypełnij ankietę i zgarnij wyprawkę dla swojego szczeniaka!

Zawartość wyprawki:
- 2 opakowania suchej karmy Pedigree Junior
- 4 saszetki Pedigree Junior
- poradnik Rośnij Zdrowo
- przysmak Pedigree DentaStix

2

Odp: Promocje w sklepach dla zwierząt

Mój pupil już dostał i jest szczęśliwy:)

3

Odp: Promocje w sklepach dla zwierząt

właśnie zauważyłam, że to nie aktualne big_smile
ale wiem, że mają jeszcze wrócić do tej promocji...

4

Odp: Promocje w sklepach dla zwierząt

Błagam o pomoc i radę! Moja suczka była pilnowana przez całą cieczkę a teraz widze, że powiększone ma gruczoły i mleko ma w sutkach. Może to ciąża urojona?

5

Odp: Promocje w sklepach dla zwierząt

[quote=Kolorowapani]Błagam o pomoc i radę! Moja suczka była pilnowana przez całą cieczkę a teraz widze, że powiększone ma gruczoły i mleko mam w sutkach. Może to ciąża urojona?[/quote]

Całkiem możliwe, ale weterynarz stwierdzi chyba z większym prawdopodobieństwem tongue

6

Odp: Promocje w sklepach dla zwierząt

no właśnie dzwoniłam do weterynarza - chyba urojona:)

7

Odp: Promocje w sklepach dla zwierząt

Fajny wątek dla tych co posiadają psy i koty.

8

Odp: Promocje w sklepach dla zwierząt

Bestialskie morderstwo psa Husky: wypełnijcie petycję!

petycjahusky.blogspot.com


Zwierzęta cierpią tak samo jak ludzie, z tą różnicą, że nie rozumieją jego sensu.

Dlatego nie tylko nie krzywdźmy, ale także zróbmy co w naszej mocy, aby tych którzy z zadawania cierpienia uczynili zabawę, spotkała zasłużona kara.

Apeluję do wszystkich, których porusza bezsensowne zadawanie bólu, aby podpisali petycję, w sprawie orzeczenia bezwzględnej kary pozbawienia wolności za zakatowanie psa husky.


Mogą wystąpić chwilowe problemy z dostępem do tej strony, spowodowane przeciążeniem serwera.

To dobry znak, ponieważ po reakcji mediów, wiele osób podpisuje petycję.

Być może trzeba będzie poczekać kilka dni i ponownie spróbować.

Nie zrażajmy się, to tylko małe utrudnienie, ale skutki wspólnego działania mogą okazać się wielkie.


Iwona

9

Odp: Promocje w sklepach dla zwierząt

Jakiś czas temu, jak tylko wpadł mi w ręce link do petycji, od razu się wpisałam.
A co do zabaweczek Whiskas - mój kocur dostał ostatnio rybkę smile

10

Odp: Promocje w sklepach dla zwierząt

Ja miałam problemy, ale zgodnie z radą powyżej, spróbowałam ponownie i udało się.

11

Odp: Promocje w sklepach dla zwierząt

Wszystko już dobrze śmiga.

12

Odp: Promocje w sklepach dla zwierząt

Te wszystkie ankiety w zamian za prezenty dla zwierzaka to nic innego jak zbieranie danych od nas, a potem jest  atak ofert marketingowych wink

13

Odp: Promocje w sklepach dla zwierząt

Ja mam w okolicy taki sklepik i fajne rabaty dają stałym klientom bez podawania żadnych danych:)