1

Temat: Letnie hity!

Wasze ulubione letnie ciuszki, może to miniówka? a może krótkie spodenki ? W czym najbardziej lubicie chodzić w upały?

2

Odp: Letnie hity!

oczywiście że w spodniach, najlepsze rybaczki

3

Odp: Letnie hity!

i bluzeczka na ramiączkach, nigdy z rekawem

4

Odp: Letnie hity!

spódnice do pół łydki albo do kolan, sukienki długie lniane albo krotsze
bluzki - zwiewne z długim rękawem (jak już jestem spalona słońcem) albo z krotkim rękawem lub na ramiączka
rybaczki, szorty, luźne jeansy, długie lniane do pracy...

chyba nie mam ulubionego zestawu, letnich ciuszków mam akurat sporo smile

5

Odp: Letnie hity!

długaśne, szerokie i kolorowe spódnice i sukienki na ramiączkach, takie cygańskie trendy smile

6

Odp: Letnie hity!

[quote=pinkmause]długaśne, szerokie i kolorowe spódnice i sukienki na ramiączkach, takie cygańskie trendy smile[/quote]
hipisowskie , teraz są trendy!

7

Odp: Letnie hity!

sukienki lub spódnice do kolan i chętnie lniane spodnie w najróżniejszych kolorach

8

Odp: Letnie hity!

sukienki, do kolan, rybaczki, leginsy a do tego muszę mieć JAPONKI....

9

Odp: Letnie hity!

w lato zazwyczaj ubieram się wygodnie i sportowo
krótkie spodenki do tego bluzeczka na ramiączka i sandały, spódnic nie noszę ani sukienek, bo zazwyczaj jeżdżę wszędzie na rowerze smile

10

Odp: Letnie hity!

[quote=Krecik]w lato zazwyczaj ubieram się wygodnie i sportowo
krótkie spodenki do tego bluzeczka na ramiączka i sandały, spódnic nie noszę ani sukienek, bo zazwyczaj jeżdżę wszędzie na rowerze smile[/quote]
Witaj! fajny z Ciebie krecik!

11

Odp: Letnie hity!

bardzo dziękuję big_smile za miłe słowa

12

Odp: Letnie hity!

w spodniach jest wygodnie

13

Odp: Letnie hity!

ja bardzo lubię lniane cieniutkie spodnie (ale nie rybaczki, tylko długie proste), są bardzo wygodne i mozna dobierać do nich najróżniejsze bluzeczki, koszulki, żakieciki smile

14

Odp: Letnie hity!

[quote=agf]ja bardzo lubię lniane cieniutkie spodnie (ale nie rybaczki, tylko długie proste), są bardzo wygodne i mozna dobierać do nich najróżniejsze bluzeczki, koszulki, żakieciki smile[/quote]
mam dwie pary - mogę w nich przechodzić całe lato smile
choć spódnice i sukienki też lubię smile

15

Odp: Letnie hity!

Moje letnie hity to: wysokie sznurowane sandały na platformie, wielki kapelusz zakrywający twarz przed słońcem, ogromne okulary, sukienki odkrywające plecy, bluzka na jedno ramiączko, czyli ciuchy opływające seksem!

16

Odp: Letnie hity!

[quote=Kolorowapani]Moje letnie hity to: wysokie sznurowane sandały na platformie, wielki kapelusz zakrywający twarz przed słońcem, ogromne okulary, sukienki odkrywające plecy, bluzka na jedno ramiączko, czyli ciuchy opływające seksem![/quote]
Prawdziwa kolorowa pani! ja jakoś nie mam odwagi , zakompleksiona jakaś jestem ostatnio może to po nieudanym związku!

17

Odp: Letnie hity!

A ja jeszcze odważniej - sexi kostium plażowy z prawie odkrytym brzuszkiem - oczywiście płaskim, pracowałam nad nim przez ostatni miesiąc, żeby mieć co pokazać smile

18

Odp: Letnie hity!

to gratuluję wspaniałej formy! Ja też pracowałam nad brzuszkiem...

19

Odp: Letnie hity!

Więc teraz już jestem pięknie opalona, bo przecież musiałam tę formę wykorzystać na plaży smile  A Wy jeszcze jesteście przed wakacyjnym wyjazdem czy już po?

20

Odp: Letnie hity!

jeszcze przed. Chociaż co weekend jechalismy nad jeziorko. ale jak mąż będzie miał urlop to czeka nas morze

21

Odp: Letnie hity!

Emilio, już na pewno jesteście po wczasach, bo dziś 26.08. ?

22

Odp: Letnie hity!

Nigdzie nie byliśmy sad

23

Odp: Letnie hity!

Aha, dzięki za odpowiedź.

24

Odp: Letnie hity!

Dla mnie spodenki to jest letni hit! Super mi się je nosi!

25

Odp: Letnie hity!

Bawełniana sukienka midi (luźna na dole, dopasowana na górze, taki retro krój) - idealna na upały!