1

Temat: rajstopy, pończochy

Od kilku lat latem i na wiosnę noszę pończochy z pasem. Do samonośnych się zraziłam, po tym jak kilka razy w ciągu dnia zaczęły mi ... zjeżdżać sad
Rajstopy noszę głównie zimą - w kolorach najprzeróżniejszych smile
Z nowości podobają mi się rajstopy o obniżonej talii - są idealne do spódnic biodrówek, nie uciskają brzucha.

Antycellulitowych nigdy nie nosiłam... ciekawe czy działają:
"Górna część została przesycona specjalnymi mikrokapsułkami, wypełnionymi witaminą E, olejkiem z miąższu moreli i masłem shea. Podczas poruszania się, substancje zawarte w kapsułkach są uwalniane i w naturalny sposób wmasowane w skórę pośladków i bioder, dzięki czemu skutecznie zwalczaja cellulit przez cały dzień. Aktywne składniki zachowuja swe właściwości nawet po wielokrotnym praniu."

Inną ciekawostką są rajstopy wrażliwe na temperaturę:
"Wyróżnikiem linii Bodysensor jest wrażliwość na temperaturę ciała i dzięki temu niesamowite właściwości termostatyczne. Kiedy, w gorące dni temperatura skóry wzrasta - rajstopy Bodysensor nie pozwalają się jej przegrzać i utrzymują komfortową temperaturę ciała. Gdy doskwiera chłód, rajstopy Bodysensor utrzymują ciepło."

Korzystacie z takich nowinek, czy raczej nie zwracacie na to uwagi a kierujecie się kolorem i rozmiarem?

2

Odp: rajstopy, pończochy

Ja z chęcią kupiłabym te do biodrówek bo nosze takie spodnie, ale ogólnie to kupuję zwykłe rajstopy dobrej jakości, podobają mi się gatty

3

Odp: rajstopy, pończochy

ja mam obsesję wzorkowych rajstop, kocham się w nich okrutnie, dla mnie są najpiękniejsze smile

4

Odp: rajstopy, pończochy

[quote=biedroneczka4]Ja z chęcią kupiłabym te do biodrówek bo nosze takie spodnie, ale ogólnie to kupuję zwykłe rajstopy dobrej jakości, podobają mi się gatty[/quote]
nosisz rajstopy pod spodnie?
powiem szczerze, że nigdy tego nie lubiłam ... smile
na mrozy mam specjalne getry termoaktywne, a rajstopy tylko do spódnicy, sukienki smile

5

Odp: rajstopy, pończochy

Tak , kiedy są mrozy, to noszę, teraz już w skarpetkach latam , bo tak mi wygodnie, a getry? wydaje mi sie że chyba niewygodnie bym się czuła w nich, ale może się mylę?

6

Odp: rajstopy, pończochy

[quote=biedroneczka4]Tak , kiedy są mrozy, to noszę, teraz już w skarpetkach latam , bo tak mi wygodnie, a getry? wydaje mi sie że chyba niewygodnie bym się czuła w nich, ale może się mylę?[/quote]
no właśnie ja sie czuję skrępowana w rajtkach smile
coś takiego mam
[img]//www.stoor01.webd.pl/alle/athle/getry/razem%20kales%2050.jpg[/img]

7

Odp: rajstopy, pończochy

A ja nie noszę rajstop. Pod spodnie to już w ogóle nie mam mowy.

8

Odp: rajstopy, pończochy

Powiem tak , że dzieci biorą przykład z góry, czyli ze mnie, a jak nic nie będe nosić zaraz są przeziębione, z resztą uważam że trzeba sie chronić przed mrozami, bo kobiety mają swoje wrażliwe miejsca! A te getry nawet fajnie wyglądają ale w praktyce to trzeba sprawdzić!

9

Odp: rajstopy, pończochy

takie getry są cieplejsze, sprawdzają się na długie wycieczki smile

10

Odp: rajstopy, pończochy

A co to za tworzywo?

11

Odp: rajstopy, pończochy

[quote=biedroneczka4]A co to za tworzywo?[/quote]
to jest jakaś dzianina specjalna ... nei znam się na tym sad
a getry dostałam kiedyś  w prezencie smile
musiałabyś poczytać w necie z czego to się robi smile

12

Odp: rajstopy, pończochy

No spróbuję coś znaleźć na ten temat, ale teraz to zaczyna sie wiosna, ale na następną zimę chętnie poeksperymentuję

13

Odp: rajstopy, pończochy

Ja za rajstopami nie przepadam, pod spodnie noszę skarpetki, no chyba, że jest bardzo zimno. Pończochy czasem, ale ja wolę te samonośne, choć tylko z gatty - te się na mnie trzymają

14

Odp: rajstopy, pończochy

Samonośne miałam tylko raz na nogach i to na własnym ślubie.... i nie miałam białych , bo ich nie znoszę, tylko bezowe...

15

Odp: rajstopy, pończochy

szkoda, że pończoszki są takie drogie, uważam, że to świetne rozwiązanie na lato. A białe uwielbia mój facet...

16

Odp: rajstopy, pończochy

w lecie nie ubrałabym nawet pończoch - opalona nóżka to jest to!

17

Odp: rajstopy, pończochy

do pracy to jednak nie wypada bez ... wiadomo jak jest 30 stopni to co innego, ale wtedy długa spódnica labo spodnie...

18

Odp: rajstopy, pończochy

ja na szczęście do pracy nie muszę nosić rajstop, mimo, że pracuję w biurze smile

19

Odp: rajstopy, pończochy

[quote=agf]ja na szczęście do pracy nie muszę nosić rajstop, mimo, że pracuję w biurze smile[/quote]
ja tez nie muszę, ale uważam, że tak jest bardziej elegancko - ja a co dzień spotykam się z ludźmi ... może przesadzam? big_smile

20

Odp: rajstopy, pończochy

[quote=pinkmause]w lecie nie ubrałabym nawet pończoch - opalona nóżka to jest to![/quote]
Ja też na luzie w lecie!

21

Odp: rajstopy, pończochy

[quote=justyna][quote=agf]ja na szczęście do pracy nie muszę nosić rajstop, mimo, że pracuję w biurze smile[/quote]
ja tez nie muszę, ale uważam, że tak jest bardziej elegancko - ja a co dzień spotykam się z ludźmi ... może przesadzam? big_smile[/quote]


Każdy robi jak chce, ja wychodzę z założenia, że jak nie muszę to się nie będę męczyć i dam skórze oddychać

22

Odp: rajstopy, pończochy

Jak jest chłodniej to nosze rajstopy, na cieplejsze dni wolę pończochy samonosne. Jakos nigdy mi się nie zsuwały i co ciekawe nie drą mi sie tak szybko jak rajstopy smile
Pod spodnie rajstopy zakładam tylko wtedy jak jest mroz na jakieś ok 20 stopni bo mi jest zwyczajnie za goraco.

23

Odp: rajstopy, pończochy

samonośne są o wiele sexowniejsze ale jeśli chodzi o wygodę to lepsze są pełne:)

24

Odp: rajstopy, pończochy

Wielu facetów kręcą pończochy, zwłaszcza w połączeniu z mini i szpilami na 8 cm smile

25

Odp: rajstopy, pończochy

Taki strój kojarzy mi się z prostytutkami....