51

Odp: styl gwiazd

[quote=angelcity89]mojej uwagi nie przykuwa...[/quote]

wstyd się przyznać,  ale nie bardzo kojarzę...

52

Odp: styl gwiazd

żaden wstyd, ja nie kojarzę połowy z tych które tu wymieniacie czasem big_smile
[img]//www.filmpolski.pl/z1/65o/24965_1.jpg[/img]

53

Odp: styl gwiazd

to jest córka Jerzego Buzka i jest aktorką, mnie tam się podoba, ale... ja mam dziwny gust wink
[img]//i.hityczykity.pl/uploads/tx_hck/zdjecia_pojedynki/akpa_agata_buzek_350.jpg[/img]

54

Odp: styl gwiazd

[quote=justyna]żaden wstyd, ja nie kojarzę połowy z tych które tu wymieniacie czasem big_smile
[img]//www.filmpolski.pl/z1/65o/24965_1.jpg[/img][/quote]


no to nic dziwnego że nie - "bezpłciowa" dla mnie, a kim jest to się domyśliłam:)

55

Odp: styl gwiazd

moja mama mówi o niej 'czarownica' tongue
urodą nie grzeszy, ale talentem aktorskim jak najbardziej.

56

Odp: styl gwiazd

wolałam dopisać, czasem ktoś po prostu gra w filmach nie będąc aktorem, to ostatnio dość modne wink

57

Odp: styl gwiazd

bomamy  coraz dziwniejszą MODĘ, na różne odmiany gwiazd...

58

Odp: styl gwiazd

takich to można wymieniać bez końca tongue

59

Odp: styl gwiazd

W Vivie można zobaczyć i poczytać o Dodzie i jej mamie - dziwny układ, ale może i jest w tym ziarno prawdy...

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images36.fotosik.pl/125/07ac6d2ce687d42e.jpg[/img][/url]

60

Odp: styl gwiazd

jakoś nie przepadam za Dodą

61

Odp: styl gwiazd

Ja też za nią nie przepadam..

62

Odp: styl gwiazd

to tak jak ja

63

Odp: styl gwiazd

a mnie tam jakoś ona obojętna, ale lubię poczytać, szczególnie jak coś jest intrygujące smile

64

Odp: styl gwiazd

a ja lubię wywiady z nią czytac albo oglądać wtedy stwierdzam, ze ona chce być na siłę inteligentna ale za bardzo jej to nie wychodzi, powiedziałam bym że wręcz przeciwnie

65

Odp: styl gwiazd

też mam takie odczucia

66

Odp: styl gwiazd

a ja ją inaczej odbieram, dla mnie na siłę udaje, że jest durną blondynką, a tak naprawdę to potrafi gryźć dosyć mocno...

67

Odp: styl gwiazd

stworzyła sobie taki wizerunek i chce na siłe zwracać na siebie uwage ale jej czas już jakby mija to taka gwiazda jednego sezonu , bo jakoś co raż mniej śpiewa a raczej wykorzystuje swój wizerunek na lodach , biżuterii i innych rzeczach

68

Odp: styl gwiazd

u nas to problem większości gwiazd, tak zauważyłam...

69

Odp: styl gwiazd

zdecydowanie podzielam Twoje zdanie.Szkoda,że te gwiazdki nie zdają sobie sprawy,że na dłuższą metę to działa na ich niekorzyśc

70

Odp: styl gwiazd

cóż, u nas naprawdę jest ciężko istnieć dłużej niż jeden sezon

71

Odp: styl gwiazd

W 100 % żaden styl gwiazdy by mi nie przypadł do gustu.
Fajnie ubiera się wg. mnie M. Korzuchowska.

72

Odp: styl gwiazd

No nie... taki fajny temat umarł? Odświeżam smile
Uwielbiam styl Olivii Palermo, zawsze wygląda świetnie smile
Tutaj <3 <3 <3

73

Odp: styl gwiazd

Kaweczka, tez ich śledzę na fb i tylko jak potem by chciała gdzieś kupić to nie wiem gdzie big_smile

Ostatnio edytowany przez Diabela (2014-10-25 20:21:24)

74

Odp: styl gwiazd

to koniecznie zajrzyj na ich stronę wink na jaką stylówkę byś nie weszła pokazują gdzie kupić identyczne lub podobne ciuchy smile

75

Odp: styl gwiazd

Mnie się strasznie podoba styl sochy ale też dla facetów podobają mi się projekty roberta kupisza, nawet ostatnio przeglądałam nowe kolekcje na i te koszulki z nadrukiem są świetne:)