76

Odp: kolor ubrań

U mnie przeważa czerń, ale na lato i jesień kupiłam już rzeczy w kolorach jaśniejszych.

77

Odp: kolor ubrań

Od jakiegoś czasu chętniej ubieram się w kolorowe ubrania. Wcześniej byłam taka monochromatyczna big_smile Ubrania w jednym kolorze. Dużo czarnego, ciemnego, szarego, granat, bordo. Teraz częściej zakładam pstrokate rzeczy, jakieś kwiatki, paski, różne inne desenie smile

78

Odp: kolor ubrań

Uwielbiam czerwień i podobno jest mi w niej do twarzy. Chętnie łączę ją z szarością i czernią. Ostatnio mam fazę na butelkową zieleń, ale jeszcze się nie obkupiłam tak bardzo, jakbym chciała.

79

Odp: kolor ubrań

Czerwień podobno oddziałuje na osoby w naszym otoczeniu, przemycając do ich podświadomości przekonanie o naszej stanowczości, władzy, sile. Kiedyś postanowiłam to sprawdzić obserwując reakcję osoby z mojego otoczenia, ale nie wiem, czy faktycznie zadziałał kolor, czy bardziej moja selektywna percepcja big_smile Tak czy siak uznałam, że jednak coś w tym jest smile

Taka ciekawostka: naukowcy z University of British Columbia przeprowadzając badanie odkryli, że kobiety chętniej wybierają czerwone ciuchy kiedy mają dni płodne big_smile Czyżby biologia podpowiadała nam jak uatrakcyjnić wygląd, żeby przyciągnąć samca? W końcu czerwony to kolor pożądania wink

80

Odp: kolor ubrań

Ostatnio lubię fiolet  w różnych odcieniach:)

81

Odp: kolor ubrań

Czerń. W innych kolorach źle się czuje, ale to dlatego że mam bardzo jasne włosy. Lubię ubierać się elegancko smile

82

Odp: kolor ubrań

Ja lubię beże i brązy...