1

Temat: Zwierzątka domowe

Jeszcze kilka lat temu, powiedziałabym że nienawidzę kotów. Dzisiaj mam swoją "znajdę" czarnego kocurka o imieniu "Demon". To niemal moje nowe "dziecko". Jest fascynującym stworzeniem... Jest u mnie od roku, a codziennie potrafię się nim zachwycać.

2

Odp: Zwierzątka domowe

Ja mam kotke Psotkę 9letnią smile
Miłam i zołwia ale umarło mu się sad

Moj dizeki mnie przygarną Pchełkę (kotke) mającą juz 3 miesiace a od miesiąca jest u Niego smile

3

Odp: Zwierzątka domowe

a propos zwierzątek: mam 5 szczeniaków do oddania - kundelki, ale bardzo mądre! Centralna Polska, polecam. Pieski są jeszcze malutkie mają dopiero 1,5 miesiąca.

4

Odp: Zwierzątka domowe

Pinkmause - zmieniłam te kategorię na "zwierzęta", ponieważ "czas wolny" jest już w Ploteczkach, więc zapraszam  tam, ale serdecznie dziękuję za ciekawy temat, przecież zwierzęta każdy kocha, a wielu z nas ma je w domku.

5

Odp: Zwierzątka domowe

miałam jakiś czas temu trzy koty ale tylko na przechowanie smile
aktualnie nie mam nic sad

6

Odp: Zwierzątka domowe

ja mam półrocznego kota, Lucjana:)

7

Odp: Zwierzątka domowe

Ja mam  trzyletnią kotkę persiczkę Neli - ma ktoś persa? Ciekawe czy też ma taki charakterek i swoje  hople wink

8

Odp: Zwierzątka domowe

[quote=pinkmause]Jeszcze kilka lat temu, powiedziałabym że nienawidzę kotów. Dzisiaj mam swoją "znajdę" czarnego kocurka o imieniu "Demon". To niemal moje nowe "dziecko". Jest fascynującym stworzeniem... Jest u mnie od roku, a codziennie potrafię się nim zachwycać.[/quote]


Ja równiez mam czarnego kotka , ale raczej " przybłędę " - Stefcia ma na imię - jest ze mną dopiero niecałe 2 tyg ale pokochałam ją na maksa big_smile

9

Odp: Zwierzątka domowe

a  ja mam  zajaczka  miniaturke  rasy  rex  LUCJANA.
NIESTety kastrat..ooppss.;/ sie  chlopakowi przytrafilo.,ale  dzieki mej  uprzejmosci jest grzeczniejszy


oprocz  niego mam  cavalierka, spaniela pierdolke  nad  pierdolkami

10

Odp: Zwierzątka domowe

[quote=betitek20][quote=pinkmause]Jeszcze kilka lat temu, powiedziałabym że nienawidzę kotów. Dzisiaj mam swoją "znajdę" czarnego kocurka o imieniu "Demon". To niemal moje nowe "dziecko". Jest fascynującym stworzeniem... Jest u mnie od roku, a codziennie potrafię się nim zachwycać.[/quote]


Ja równiez mam czarnego kotka , ale raczej " przybłędę " - Stefcia ma na imię - jest ze mną dopiero niecałe 2 tyg ale pokochałam ją na maksa big_smile[/quote]

Te czarne kociaki... Mają ten urok.

11

Odp: Zwierzątka domowe

Mam psa, który ma glisty, co prawda wróciłam od lekarza, i go odrobaczyłam, ale boję się, że mogłam się zarazić glistami, które przemieszczają się po organizmie człowieka i mogą dotrzeć do oka i mózgu, fuj. Może ktoś zna dobry sposób na pozbycie się glistek? Słyszałam dużo o czosnku, że potrafi je "wygryźć" z organizmu...

12

Odp: Zwierzątka domowe

Obecnie nie mamy zwierzątka

W ostatnim czasie miałam rybki ,chomika a trochę wcześniej królika
Teraz właśnie zastanawiamy się na jakie zwierzątko się zdecydować.
Chociaż mieszkając w bloku nie można sobie na każde zwierzątko pozwolić.

13

Odp: Zwierzątka domowe

ja mieszkam w bloku i mam kota:)
zastanów się właśnie nad kotem:) albo jakimś małym pieskiem? moja koleżanka też mieszka w bloku, ma cały zwierzyniec- kota, rybki, łasiczkę, kameleona, pająka i patyczaki:P te dwa to akurat jej brata:P

14

Odp: Zwierzątka domowe

moja siostra mieszka w bloku i ma psa, rybki i trzy koty
no i totalnego kota na punkcie zwierzą big_smile

15

Odp: Zwierzątka domowe

mi się jeszcze marzy mały pies:D a Wam?

16

Odp: Zwierzątka domowe

Ja mam dwa pieski (suczkę i jej dzidziusia), trzy koty (kitka, małego i rudzika), akwarium z rybkami, królika "truśka" i papugę nimfę. Takie małe zoo smile

17

Odp: Zwierzątka domowe

[quote=angelcity89]mi się jeszcze marzy mały pies:D a Wam?[/quote]


Pies?
Broń Boże!
Fuj tongue

18

Odp: Zwierzątka domowe

[quote=malenka84][quote=angelcity89]mi się jeszcze marzy mały pies:D a Wam?[/quote]


Pies?
Broń Boże!
Fuj tongue[/quote]

Nie lubisz psów? Ja je kocham smile
Mam dwa psiaki i jest z nimi bardzo fajnie, czasem potrafią rozbawić do łez smile

19

Odp: Zwierzątka domowe

Znalazłam w necie taką oto reklamę:
Kittywigs to niezwykle inowacyjna firma, która zajmuje się produkcją peruk. Twój kotek ma do wyboru 4 kolory: różowy Pink Passion, blond Bashful Blonde, niebieski Electric Blue oraz fioletowo- srebrny Silver Fox. Każdą z peruk możesz kupić za $50. Sztuczne włosy dostępne są na stronie Kittywigs. Nowa fryzura twojego kota zostanie zapakowana w ekskluzywne białe opakowanie.

I nie wiem śmiać się czy płakać yikes

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images42.fotosik.pl/124/565d16d841485365.jpg[/img][/url]
[url=http://www.fotosik.pl][img]//images50.fotosik.pl/212/d7dd06c5d02d153a.jpg[/img][/url]

20

Odp: Zwierzątka domowe

nigdy bym nie kupiła kotowi peruki:P
czego to ludzie nie wymyślą...
chociaż ten w różowych włoskach wygląda uroczo:P

21

Odp: Zwierzątka domowe

O jaa tongue

Psy za duza odpowiedzialność dla mnie tongue
Samice mają cieczkę
a samce musza sobie no wiecie co i najgorzej jak trafia na wasza noge, FUJ tongue



a widzieliście ubranka dla pieskow big_smile?
Słodkie sa ;D

22

Odp: Zwierzątka domowe

widziałam ubranka, świetnie w nich prezentują się jorki i mopsiki, ale raczej nie widzę w różowym wdzianku bulteriera:)

23

Odp: Zwierzątka domowe

A jak wasze kociaki reagują na deszcz?

24

Odp: Zwierzątka domowe

Moja nie wychodzi na dwór wiec nie wiem, ale uiwielbia Ona biegać po śniegu tongue

25

Odp: Zwierzątka domowe

Mój kot biega po tym deszczu jak szalony. Podoba mu się... Wiedziałam, że lubi wodę, ale deszcz i kot?