1

Temat: nasze sny

gdy obudzicie się rano to pamiętacie co się wam śniło? a może przyśnił wam się kiedyś sen, który na zawsze zapamiętałyście?

2

Odp: nasze sny

kolejny temat dla mojego taty... on ma wciąż jakieś niesamowite sny, ja rzadko pamiętam, a mój facet w ogóle nie ma snów smile

3

Odp: nasze sny

mi kiedyś znajoma opowiadała jak to mąż obudził ją w nocy............wyjąc smile (była pełnia smile )
gdy udało się jej go dobudzić, okazało się, iż śniło mu się, że jest wilkiem i wyje do księżyca. smile

4

Odp: nasze sny

ja kiedyś przez cały sen spadałam, a obudziłam się na podłodze tongue

5

Odp: nasze sny

Ja dziś miałam okropny sen niby wiem że mam umrzeć i płakałam , kiedy sie obudziłam od łez miałam mokre oczy , na razie żyję ale co to oznacza nie wiem?

6

Odp: nasze sny

wiem, że widząc śmierć bliskiej osoby oznacza, że będzie ona żyła bardzo długo wink ale widząc własną śmierć... nie wiem co oznacza... sprawdź w senniku smile

7

Odp: nasze sny

jakoś się boje!

8

Odp: nasze sny

mnie się często śni, że bliskie osoby umierają, a ja najczęściej choruje, ale nigdy nie umarłam we śnie...

9

Odp: nasze sny

więc Twoi bliscy będą żyć bardzo długo.

10

Odp: nasze sny

kurcze, mi się parę razy zdarzyło, że śniło mi się jak stoję na jakimś dachu w mieście z drapaczami chmur, a dookoła z każdej strony widzę ciemne tornada... koszmar po prostu! I ten sen się co jakiś czas powtarza, brrr... Jak się w Polsce pojawiły trąby powietrzne, to aż mnie ciarki przeszły - jakbym na żywo coś takiego zobaczyła to bym padła niechybnie...

11

Odp: nasze sny

śniło mi się dziś że nasze mieszkanie pochłonął pożar, a my wylądowaliśmy w środku nocy otuleni w koce w jakimś ośrodku pomocy... jestem przerażona... co to może znaczyć? sad

12

Odp: nasze sny

O. co za koszmar!
Ale nie wiem, co może znaczyć.

13

Odp: nasze sny

ja ostatnio po prostu nie mogę spać to jeszcze gorsze jak straszny sen bo jestem zmęczona

14

Odp: nasze sny

Brak snu to największa tortura... współczuję.

15

Odp: nasze sny

ja nie lubię tych momentów gdy niby zmęczona kładę się spać, ale nie mogę zasnąc i męczę się... a wtedy do głowy same upiorne, smutne mysli przychodzą i jest coraz gorzej... macie tak?

16

Odp: nasze sny

ja tak nie mam, jak jestem zmęczona to nie zdążę położyć głowy na poduszce, a już śpię wink

17

Odp: nasze sny

mi umysł jeszcze długo pracuje nawet jak jestem zmęczona,straszne to uczucie jak 10000 myśli Ci jeszcze przychodzi a tu już grubo po północy

18

Odp: nasze sny

a ja kiedy się nie położę to śpię - lubię spać smile i lubię taki moment pół snu-pół jawy, jak czuję że zabiera mie sen, wspaniałe uczucie smile

19

Odp: nasze sny

ja rano to też mogłabym spać i spać a tak wogóle to i ta,k mi ciągle mało ale usnąć jest gorzej

20

Odp: nasze sny

zazdroszcze Ci też tak bym chciała mieć

21

Odp: nasze sny

Zawsze pamiętam, co rano mi się śniło.
Niektóre sny powtarzają mi się parokrotnie.

22

Odp: nasze sny

Ja dziś miałam straszny sen że sie topiłam , muszę w lecie koniecznie pouczyć sie pływania! Kto umie?

23

Odp: nasze sny

ja najlepiej pływam w wannie smile

do innej wody nie wchodzę, bo zawsze jest dla mnie za zimna sad

24

Odp: nasze sny

chyba że to są Karaiby?!

25

Odp: nasze sny

tak Karaiby - marzenie ściętej głowy tongue