1

Temat: Kwasy

Doradzcie mi które kwasy spłycają pory rozszerzone...mam na polikach...
macie doświadzenie jakieś...
migdałowy........pirogronowy.... jest ich troche....

2

Odp: Kwasy

ja sie nie znam, ale też chetnie poczytam!

3

Odp: Kwasy

najbardziej są mi znane kwasy nieorganiczne...

a na temat cudów, które niby pomagają nie wiem nic; nie stosuję
na owocowe w kremach tudzież innych kosmetykach mam uczulenie

4

Odp: Kwasy

no pewnie są bardzo mocne , do złuszczania cery, to dobre np. po trądziku , ale ja zaufałabym tylko kosmetyczce jakieś znanej , bo w domowych warunkach można krzywde sobie zrobić

5

Odp: Kwasy

i ja się w pełni z Tobą zgodzę kwasy to dość mocne kosmetyki które mogą wiele szkody narobić na naszej skórze

6

Odp: Kwasy

najlepiej w jakimś gabinecie kosmetycznym ale w takim kto już kiedyś był ze znajomych , bo to też różnie bywa!

7

Odp: Kwasy

ja to poszłam sobie do studium 2letniego i teraz mogę sobie zrobić sama w domciu bo wiem jak to wykonać i wogóle

8

Odp: Kwasy

ale fajnie , to możesz mi coś może doradzić dla córki nastolatki na cere trądzikową? co najlepiej używać?maseczki?

9

Odp: Kwasy

i nikt nic nie wie...

10

Odp: Kwasy

Ja żadnych kwasów nie używałam do twarzy.

11

Odp: Kwasy

Ja swego czasu jak  byłam u kosmetczki to  poleciła mi zrobic peeling kwasami .
Zabieg sam w sobie nie bolesny czułam tylko nieprzyjemne mrowienie i lekkie szczypanie

12

Odp: Kwasy

to pozostaje kosmetyczka..

13

Odp: Kwasy

może powinnam, ale nie mam odwagi na kwasy sad

14

Odp: Kwasy

Jak nie ma się wielkich problemów z cerą to wystarczy zwykły peeling, dobrze oczyszczają też maseczki z glinki. Ale kwasy też odmładzają...

15

Odp: Kwasy

U mnie też jest wszytko w normie, jeden pryszcz na miesiąc na twarzy, który po tygodniu schodzi i po sprawie.

16

Odp: Kwasy

Podobnie jak ja. Wyskoczy coś przed miesiączką i tyle...

17

Odp: Kwasy

No, mi na brodzie, a zdawało by się, że taka jestem stara i to mnie nie powinno dotyczyć, bo tylko to się robi nastolatkom i tak do 28 lat.

18

Odp: Kwasy

Nie prawda... po trzydziestce możesz też mieć trądzik...

19

Odp: Kwasy

O to nie wiedziałam, że ten wiek do trądziku aż tak się przesunął.

20

Odp: Kwasy

No widzisz... po trzydziestce to jeszcze jesteś młoda d.....!

21

Odp: Kwasy

Nieprawda! młoda to jest do 25, potem już z górki smile

22

Odp: Kwasy

Wcale nie!!!!! Dla mnie kobiety po 30 są jeszcze młode!!!!Z górki to jest po 50!

23

Odp: Kwasy

To zapytaj facetów przed 30, w jakim wieku dziewczyna dla nich jest młoda.... Po 25 to już jest sterana życiem dyskotekowym...

24

Odp: Kwasy

Ale mi nie chodzi o zdanie facetów bo dla niektórych to te co mają 20 to są już stare... a niektóre po 25 roku życia dopiero "rozwijają skrzydła" i rozpoczynają życie dyskotekowe i towarzyskie....

25

Odp: Kwasy

ja dla swojego jestem wciąż młoda... pomimo że on jest ode mnie młodszy o 2 lata...
wszystko zależy od nastawienia... moja Mama też wyglada i czuje się młodo, a jest po 50tce