26

Odp: Sztuczne paznokcie ...

[quote=betitek20][quote=pinkmause]Nie - płytka wygląda zdrowo i ładnie. Robię uzupełnienie raz na miesiąc, średnio raz na pół roku zmieniam tipsy.[/quote]

hmm skoro cały czas nosisz tipsy to tak naprawdę nie wiesz jak bardzo paznokcie są osłabione . Gdybyś np. przez tydzień , dwa  nie nosiła tipsów zauważyłabyś z jaką łatwością się łamią i rozdwajają . Moje paznokcie też wizualnie wygladają ładnie - błyszczą się , mają zdrowy kolor - ale dopiero jak zaczynają odrastać można zauważyć różnicę .[/quote]


Masz rację. Noszę tipsy od 4 lat, zdejmowałam na krótki czas w okresie wakacji i był to dla mnie koszmar - opuszki palców przy paznokciach mnie bolały. A klawiatura odmawiała posłuszeństwa. smile I mówiąc szczerze na razie nie zamierzam pozbywać się żeli. Słyszałam, że akryl o wiele bardziej niszczy paznokcie.

27

Odp: Sztuczne paznokcie ...

hi też mam wode termalną z vichy - jest super tongue
( szkoda ze nie ma tematu o kosmetykach )

28

Odp: Sztuczne paznokcie ...

[quote=pinkmause][quote=betitek20][quote=pinkmause]Nie - płytka wygląda zdrowo i ładnie. Robię uzupełnienie raz na miesiąc, średnio raz na pół roku zmieniam tipsy.[/quote]

hmm skoro cały czas nosisz tipsy to tak naprawdę nie wiesz jak bardzo paznokcie są osłabione . Gdybyś np. przez tydzień , dwa  nie nosiła tipsów zauważyłabyś z jaką łatwością się łamią i rozdwajają . Moje paznokcie też wizualnie wygladają ładnie - błyszczą się , mają zdrowy kolor - ale dopiero jak zaczynają odrastać można zauważyć różnicę .[/quote]


Masz rację. Noszę tipsy od 4 lat, zdejmowałam na krótki czas w okresie wakacji i był to dla mnie koszmar - opuszki palców przy paznokciach mnie bolały. A klawiatura odmawiała posłuszeństwa. smile I mówiąc szczerze na razie nie zamierzam pozbywać się żeli. Słyszałam, że akryl o wiele bardziej niszczy paznokcie.[/quote]


Wow , podziwiam aż 4 lata ? To już jest przyzwyczajenie po prostu smile Tak samo jak ja jestem przyzwyczajona do krótkich i męczyłam się jak miałam długie .
Zdania czy akryl lepszy czy żel lepszy - są podzielone . Wiem napewno , ze akryl jest dużo bardziej szkodliwy dla stylistki ( wąchając ten smrodek można nabawić się chorób dróg oddechowych - dlatego też tak ważne jest zakładanie maseczki przy stylizacji )

29

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Od 4 lat?
Podziwiam - i sie juz nei dziwie, ze jak miałaś zdjęte to nie moglas sie odnaleść tongue.

A z jakiej okazji (co Cie skusiło) ze zrobiłaś pierwszy zel ??

30

Odp: Sztuczne paznokcie ...

ostatnio " testuję " facetów ...  i żadnemu jeszcze nie przypadły do gustu sztuczne paznokcie . Ostatnio kumpel aż nie mógł się nadziwić gdy zobaczył moje krótkie , pomalowane na czerwono pazury ... powiedział , ze jestem jedną z nielicznych i nie rozumie po co kobiety szpecą swoje dłonie takim badziewiem ( to jego słowa są - nie moje tongue ) . Hmm w sumie zdziwiłam sie ze facetom przeszkadzają żele i akryle

31

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Moze przeszkadzaja podczas np uniesień wink jak mają podrapane plecy tongue ?

32

Odp: Sztuczne paznokcie ...

[quote=malenka84]Od 4 lat?
Podziwiam - i sie juz nei dziwie, ze jak miałaś zdjęte to nie moglas sie odnaleść tongue.

A z jakiej okazji (co Cie skusiło) ze zrobiłaś pierwszy zel ??[/quote]

Mam małe dłonie i szerokie pazokcie, a uwielbiam biżuterię. Nie mogłm nosić dużych pierścionków, bo wyglądało to komicznie... Więc za namową swojej mamy poszłam do kosmetyczki. I teraz to moja najlepszakoleżanka.
A jeśli chodzi o mężczyzn... Nie zapomnę jak listonosz nie mógł się napatrzeć na moje dłonie, a do dzisiejszego dnia zdarza się, że złapiemnie ktoś za rękę, żeby "pooglądać".

33

Odp: Sztuczne paznokcie ...

To moze pochwal sie jakie to cuda masz na paznokciach smile?
Może jakieś zdjęcia czy coś smile?

34

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Chciałam to zrobić od początku, ale nie mam pojęcia jak "wsadzić zdjęcie" sad

35

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Wrzucisz na fotosika i skopiujesz nam tu linka smile

tak chyba najprościej smile

36

Odp: Sztuczne paznokcie ...

własnie ja też nie wiem jak zdjęcia się wstawia ...

37

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Wrzuciłam naukę wstawiania wink

[url]http://urodaizdrowie.pl/forum/topic41.html[/url]


Mam nadzieje, że pomoże smile

38

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Teraz z okazji uroczystości rodzinnej miałam takie "cuś":

[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=30e0284f8f4616e1][img]//images39.fotosik.pl/207/30e0284f8f4616e1m.jpg[/img][/url]

Ostatnio edytowany przez pinkmause (2009-10-06 21:36:39)

39

Odp: Sztuczne paznokcie ...

wygląda na fajne - lecz zdjecie z daleka tongue - i super pierścionek smile

40

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy robić sobie zdjęcia rąk. Poszukam czegoś "lepszego" w starszych fotkach.

41

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Ja nie mogę mieć długich paznokci bo dużo piszę na klawiaturze komputera, krótkie są bardzo modne, nawet Doda ostatnio widziałam nie nosi już TIPSÓW!!! Pewno teraz salon płacze z tego powodu..Może to wpływ Nergala?

42

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Koleżanko jak chcesz zdjęcia z neta wklejać to:

wpisujesz :
[img]podajesz adres do zdjęcia[/img]

[img]//republika.pl/blog_ur_3424967/4486174/tr/91f59ce000005d27471d5d84.jpg[/img]

A co Dody - może po prostu znudziły sie jej smile

43

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Doda to nie wzór dla mnie - za młoda, chociaż ciekawa. smile

44

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Ja nie mogę mieć długich paznokci bo dużo piszę na klawiaturze komputera, krótkie są bardzo modne, nawet Doda ostatnio widziałam nie nosi już TIPSÓW!!! Pewno teraz salon płacze z tego powodu..Może to wpływ Nergala?



Ja pracuję na komputerze, nawet po kilkanaście godzin dziennie i nie mam problemu z tipsami. Chociaż zauważyłam, że nie wszystkie klawiatury mi odpowiadają. Telefon mam dotykowy - to też ułatwia mi życie. smile

45

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Wolę jednak naturalne..

46

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Dobrze wykonane paznokcie żelowe lub akrylowe mogą wyglądać bardzo naturalnie i wcale nie muszą świecić i błyszczeć masą ozdób, a wielu osobom pozwalają np. pozbyć się kompleksów i czuć się pięknie.

Ja osobiście nie wyobrażam sobie życia bez pazurków, chociaż moje naturalki wcale nie są najgorsze smile

47

Odp: Sztuczne paznokcie ...

A do mnie jakos ani zele ani akryle nie przemawiaja, no nie umiem sie przekonac. Wole swoje naturalne. A jak widze kobitke z 5 cm pazurami przewijajaca male dziecko i nie potrafiaca maluszka nawet kremem nasmarowac to mam ubaw po pachy - glupota nie zna granic.

48

Odp: Sztuczne paznokcie ...

taaak te z 5 cm pazurami sa  boskie, nie rozumiem jak tak można normalnie funkcjonować. Chyba że tylko leżą i pachną....

49

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Ano chyba tylko o ile potrafia sie umyc smile
Ja wszystko rozumiem, ladne, zadbane paznokcie to wizytowka kobiety ale bez przesady roll

50

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Oczywiście macie rację. We wszystkim trzeba mieć umiar.