1

Temat: Samoopalacze

Co prawda nie używam, ale wygrałam tutaj mgiełkę samoopalającą i chciałam się podzielic spostrzeżeniami.

Co prawda jest do ciemnej karnacji a ja z tych trupowatych ejstem:P , ale za poradą  naszej Pani Admin (dobrze pisze smile?) chce spróbować taki oto sposób:
Proponuję Ci zastosowanie fajnego triku: wymieszaj samoopalacz z balsamem do ciała, to znaczy możesz tez najpierw nałożyć nawilżający balsam (dośc dużo lub półtłusty  - a na to dopiero  samoopalacz).

Jeszcze tego nei robiłam ale na ręce sparwdziłam i powiem, że szybko sie wchłania, prosty w obsłudze. Zapach - jakis taki, ze ujdzie.
A i dziś patrze jest brąż. Bardzo delikatny ale jest.

Psikłam sobie wczoraj przed snem. Dopiero teraz zauważyłam jak podwinęłam rękawy wink.
Próba mycia - może i zmywa ale bardzo lekko.
chyba sie wgryzło wink.

W wolnej chwili sprobuje nogi wypsikac tongue o ile nie bedzie chętnych na wymiane tongue

2

Odp: Samoopalacze

ja też słyszałam o wymieszaniu samoopalacza z balsamem do ciała smile podobno nie robią się smugi smile

3

Odp: Samoopalacze

Nie używam, nie lubię nie są mi do niczego potrzebne. I tak mam ciemną karnację i pozostałości czekoladowej letniej opalenizny...

4

Odp: Samoopalacze

ja nie używam samoopalaczy, bo zawsze sobie zrobię smugi big_smile

5

Odp: Samoopalacze

dobra rada z tym samoopalaczem!

6

Odp: Samoopalacze

Nie lubię samoopalaczy i nie stosuję. Wolę raz na jakiś czas skoczyć wiosną na solarium, a latem kocham słoneczko naturalne

7

Odp: Samoopalacze

A ja używam samoopalaczy i też często mieszam z balsamem. Mam mus samoopalający z Lirene i mi się bardzo podoba!

8

Odp: Samoopalacze

ja jak byłam dużo młodsza, wysmarowałam się latem (nieumiejętnie zresztą smile ) i poszłam myć w ogrodzie tacie samochód... Przyszedł mój kolega i się bardzo zdziwił - moje nogi były całe w smugach - troszkę mi się samoopalacz w strużkach wody rozjaśnił smile

9

Odp: Samoopalacze

koleżanka kiedyś była cała w łatki, łącznie z twarzą tongue chciała być cwana, mieć ciemniejszy odcień samoopalacz to wysmarowała się dwoma tongue i przez tydzień nie wychodziła z domu i spod prysznica tongue

10

Odp: Samoopalacze

Nie używam

11

Odp: Samoopalacze

jakis czas temu używałam samoopalacza do twarzy z Oriflame, ale twarz taką żółtą, nienaturalną miałam potem.

12

Odp: Samoopalacze

dobrze jest zrobić porządny peeling, jak sie nie ma to grubą sól użyć i też dobrze działa,a dopiero samoopalacz nałożyć

13

Odp: Samoopalacze

ale niektóre są właśnie takie fatalne, że ciało robi się pomarańczowe - wstrętność; już wolę ciut ciemniejszy podkład

14

Odp: Samoopalacze

pomarańczowy kolor skóry zdarza mi sie widzieć na ulicach... i wygląda to strasznie - wolę już być blada i tylko pudru użyć

15

Odp: Samoopalacze

tak te pomarańczowe  smugi to klęska

16

Odp: Samoopalacze

[quote=a.filipowska]pomarańczowy kolor skóry zdarza mi sie widzieć na ulicach... i wygląda to strasznie - wolę już być blada i tylko pudru użyć[/quote]

dokładnie, szczególnie u starszych kobiet, gdzie wszystko razem tworzy koszmar...

17

Odp: Samoopalacze

Ja samoopalacza używam na początku lata i to tego w spreju.

18

Odp: Samoopalacze

Samoopalacz jest ok, ale wtedy gdy ktoś inny nam go równomiernie rozprowdzi. Samemu lepiej nie eksperymentować :-)
Dodatkowo lepiej użyć samoopalacza w sprayu, gdyż według mnie łatwiej go później rozprowadzić. Mi pasuje właśnie taki samoopalacz z eva sun, już po godzinie widać efekty, a dodatkowo skóra nie wysusza się tak bardzo.

19

Odp: Samoopalacze

Ja sama rozprowadzałam, ale balsam opalający. On nie daje takich efektów jak samoopalacz, więc błędów tak nie widać jak coś. Ale rzeczywiście, pomoc by się przydała.

20

Odp: Samoopalacze

A nie lepiej trochę poleżeć na słoneczku?

21

Odp: Samoopalacze

Nie zawsze jest gdzie i nie zawsze jest czas

22

Odp: Samoopalacze

[quote=summerlove]A nie lepiej trochę poleżeć na słoneczku?[/quote]
mnie kosmetyczka dziś powiedziała, że nie powinnam - ze względu na przebarwienia które mi się pojawiły kilka miesięcy temu sad
zaleciła krem wybielający - nakładany punktowo na przebarwienia i ... krem z blokadą - filtr 50

23

Odp: Samoopalacze

Te przebarwienia zrobiły Ci się od słońca?

24

Odp: Samoopalacze

tak sad

25

Odp: Samoopalacze

A ja czytałam gdzieś że krem z filtrem 50 niewiele się rózni od tego 25. Przytocze fragment:
Te liczby są fałszywe a ludzie w to wierzą.Kiedyś były z symbolem 100. ale było to nagminnie używane i zostały zakazane. Liczba 100 czyli "bloker" pozwalały przypuszczać, że całkowicie nas ochroni przed promieniowaniem UV. Ale tak nie jest. Skuteczność poszczególnych preparatów jest inna, kiedy mamy do czynienia z tymi o niskim współczynniku ochrony. Jeśli chodzi o wyższe faktory, nie ma już takiej różnicy. Zdolność ochrony skóry jest wyrażnie proporcjonalna do zwiększającej się wartości SPF. Różnica między SPF 30 a 50 i więcej wynosi zaledwie 2-3 proc., a ochrona w 100 proc.jest nieosiągalna, czyli w praktyce krem z faktorem 30 chroni tak samo skutecznie jak krem z faktorem 100.