76

Odp: balsamy do ciała

po balsamie Dav to mam taką aksamitną skórę super na moje ciało wpływa

77

Odp: balsamy do ciała

ja teraz używam bursztynowego masła Ziaji
a potem blubel jagodowy z wygranej (za artykuł) smile

78

Odp: balsamy do ciała

ja  mam otwarte 3 różne - w zależności opd nastroju stosuję  smile brzoskwiniowy YR, ujędrniająco-brązujący Nivea, masło wanilia z pomarańczą farmony

79

Odp: balsamy do ciała

Kiedyś też miałam zawsze po kilka kosmetyków tego samego typu w użyciu.Od jakiegoś jednak czasu dopiero otwieram nowy kiedy zużyję poprzedni

80

Odp: balsamy do ciała

ja podobnie, czasami jakiś wyjątek zrobię, jak mi się bardzo zachce... smile

81

Odp: balsamy do ciała

ja też wolę nie otwierać kilku na raz smile
jakoś tak mam smile

zresztą jak uzywam jeden to widzę jak na mnie działa i mogę zdecydować czy mi się podoba czy nie... i czy kupię po raz drugi smile

82

Odp: balsamy do ciała

a ja lubię zmieniać, chociażby zapach jak już sobie upatrzę smile

83

Odp: balsamy do ciała

No tak za dużo tez źle, ale ja lubię zmiany i zawsze mam 2, 3 balsamy smile

84

Odp: balsamy do ciała

ja też uwielbiam zmieniać kosmetyki nie lubie takich samych przez dłuższy czas.

85

Odp: balsamy do ciała

ja lubię zmieniac, bo nie zawsze mam ochotę na ten sam zapach, a zapach to podstawa takiej przyjemności jak dbanie o siebie smile

86

Odp: balsamy do ciała

zapach oczywiście - tylko jak tak naotwieram, to mi się połowa zepsuje zazwyczaj smile

87

Odp: balsamy do ciała

u mnie w łazience pobojowisko ful kosmetyków pootwieranych ale tak kocham i robie! moje małe damy też korzystają z niektorych kosmetyków

88

Odp: balsamy do ciała

[quote=justyna]ja teraz używam bursztynowego masła Ziaji
a potem blubel jagodowy z wygranej (za artykuł) smile[/quote]

A ja wypróbowałam Blubel pomarańczowy (za artykuł) i zapach cudny i fajnie nawilża skórę

89

Odp: balsamy do ciała

to tylko pozazdrościć smile

90

Odp: balsamy do ciała

ja lubie takie które nie tylko miło i przyjemnie pachną ale też fajnie nawilżą skóre pozostawiając ją delikatną

91

Odp: balsamy do ciała

nie lubię takich, które nie chcą się wchłaniać

92

Odp: balsamy do ciała

bo to raczej wtedy nie jest balsam jak nie ma takiego działania tylko jakiś bubel

93

Odp: balsamy do ciała

[quote=pinkmause]nie lubię takich, które nie chcą się wchłaniać[/quote]


też takich nie cierpię, tak samo jak i takich kremów do rąk, nie lubię być czymś oblepiona...

94

Odp: balsamy do ciała

[quote=a.filipowska][quote=pinkmause]nie lubię takich, które nie chcą się wchłaniać[/quote]

też takich nie cierpię, tak samo jak i takich kremów do rąk, nie lubię być czymś oblepiona...[/quote]
OJ TAK ZGADZAM SIĘ Z WAMI smile

95

Odp: balsamy do ciała

mam super olejek do ciała - ale tak cieżko sie wchłania ze i tak pewnie połowa jak nie wiecej zostaje na koszuli nocnej - bo przed snam sie nim miziam i chodze nie dotykajac sie niczego z 20 min... a potem cierpliwosc sie konczy i ubieram koszule nocna ;P

96

Odp: balsamy do ciała

to ja nie nazwałabym go super

97

Odp: balsamy do ciała

Ciężko znaleźć idealny kosmetyk, albo nieładnie pachnie, albo są problemy z wchłanianiem.

98

Odp: balsamy do ciała

[quote=pinkmause]to ja nie nazwałabym go super[/quote]


super delikatna jest po nim skóra i ma dzialanie antycellulitowe - i w tych dwóch kwestiach sie sprawdza...

99

Odp: balsamy do ciała

Gratuluję za 3 razy

100

Odp: balsamy do ciała

[quote=hallina]Gratuluję za 3 razy[/quote]

???????????????????????????????????????

Przepraszam, ale czy byłby to duży problem dla Ciebi jeśli bym Cię poprosła o to, zebys albo cytowala odpowiedzi do których odnosisz sie albo pisała jaśniej??? Bo irytują mnie takie Twe wypowiedzi (nie tylko na tym forum je widuje) gdyż nie wiem o co Ci chodzi...

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-11-27 13:15:47)