51

Odp: balsamy do ciała

[quote=malenka84][quote=a.filipowska]ja z Farmony masło wanilia z pomarańczą - coś wspaniałego zarówno na lato jak i na zimę - bo zapach jest ciepły i tak otula...[/quote]


skusiłaś smile musze poszuakć w sklepie smile[/quote]


Szukaj szukaj, bo to sama przyjemność smile  poza tym jest tez taki peeling cukrowy - genialny, bo zawiera jakieś olejki i nie trzeba po nim się już smarować balsamem, a skóra jest wspaniała!

52

Odp: balsamy do ciała

jestem anty peelingowa - jakoś się jeszcze nie przekonałam do nich, a miałam 2 podejscia

53

Odp: balsamy do ciała

ale z farmony miałaś cukrowy czy z innej firmy?

54

Odp: balsamy do ciała

z innej

Miała kolastyny: special body

oraz fruttini: vanilia i liczi

55

Odp: balsamy do ciała

ja mam z takiej serii z morza martwego, jest rewelacyjny smile
wygrałam kiedyś i gdzieś chyba nawet tu, zamieściłam jego zdjęcie!

56

Odp: balsamy do ciała

To ja tak właśnie tego Daxa marcepanowego cenię sobie.

A do buzi używam enzymatycznych...

57

Odp: balsamy do ciała

te z Farmony mi bardzo dopowiadają, bo mają te olejki i nie wysuszają skóra, a czasami juz mi się zdarzało, że po pellingu skóra nie była zbyt dobrze nawilżona.

58

Odp: balsamy do ciała

Dostałam niedawno z tutti frutti opalizujący żel do mycia ciała jeszcze nie próbowałam ale pachnie bosko egzotycznie!

59

Odp: balsamy do ciała

musze kiedyś sobie kupić to tutti frutti bo wciąż o nim słysze same superlatywy a nigdy nie używalam...

60

Odp: balsamy do ciała

A ja natrafiłam na taki mniej fajowy. Dziewczyny chwalą inne, ale nie wiem czy ryzykować...

61

Odp: balsamy do ciała

a no właśnie... co człowiek to opinia...

62

Odp: balsamy do ciała

[quote=a.filipowska][quote=malenka84][quote=a.filipowska]ja z Farmony masło wanilia z pomarańczą - coś wspaniałego zarówno na lato jak i na zimę - bo zapach jest ciepły i tak otula...[/quote]


skusiłaś smile musze poszuakć w sklepie smile[/quote]


Szukaj szukaj, bo to sama przyjemność smile  poza tym jest tez taki peeling cukrowy - genialny, bo zawiera jakieś olejki i nie trzeba po nim się już smarować balsamem, a skóra jest wspaniała![/quote]


nie było sad w Rossmanie

perfecta spa  z daxa  tez nie było sad

63

Odp: balsamy do ciała

ja go dostałam, nie wiem gdzie był kupowany, ale przypuszczam, że powinien być w drogerii natura

64

Odp: balsamy do ciała

troche mi do niej nie po drodze, ale możejutro jak zrodzicami podjade do Geanta to popatrze smile

65

Odp: balsamy do ciała

ja mam teraz z Lirene Body Arabica,kawowy zapach delikatnie przyciemna skórę,dla mnie super!

66

Odp: balsamy do ciała

Ja nie lubię brązujących. Unikam ich jak deszczu i ognia...

67

Odp: balsamy do ciała

[quote=asiula83]ja nigdy nie miałam jeszcze wypróbować tej serii tutti frutii - fermony , czytam w gazetach jak to one pieknie pachnia itp. ale jak juz stoję w sklepie - biorę dalej swoje balsamy sprawdzone
Jak one się wchłaniają ... i czy ten zapach jest naprawdę taki ... pyszny i długo utrzymuje się na skórze?[/quote]
Mnie odpowiadają bo mus jest bardzo lekki i nie zostawia tłustych plam dobrze nawilża i pachnie tak że sie chce zjeść!

68

Odp: balsamy do ciała

tutti frutti nie miałam i mocno mnie kuszą smile

69

Odp: balsamy do ciała

Planuje przetersować za jakis czas aktywny balsam modelujacy:
[url]http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt-27579-opis-Mincer-Anticellulit-Balsam-modelujacy-sylwetke.htm[/url]

I zdam sparwozdanie co i jak )

70

Odp: balsamy do ciała

[quote=a.filipowska]tutti frutti nie miałam i mocno mnie kuszą smile[/quote]


to tak jak ja wink ale najpierw muszę wykorzystać stojący na półce balsam wink

71

Odp: balsamy do ciała

[quote=angelcity89][quote=a.filipowska]tutti frutti nie miałam i mocno mnie kuszą smile[/quote]

to tak jak ja wink ale najpierw muszę wykorzystać stojący na półce balsam wink[/quote]
zdecydowanie... zapasów na zimę mam sporo big_smile
potem dopiero mogę sobie kupić coś nowego smile

72

Odp: balsamy do ciała

[quote=malenka84]Planuje przetersować za jakis czas aktywny balsam modelujacy:
[url]http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt-27579-opis-Mincer-Anticellulit-Balsam-modelujacy-sylwetke.htm[/url]
[/quote]
miałam kiedyś taki modelujący, nie tej firmy, ale ... i tak jakoś zmian nie zauważyłam big_smile

73

Odp: balsamy do ciała

Lubię balsamy Dove

74

Odp: balsamy do ciała

a ja dove chyba nigdy nie miałam...

75

Odp: balsamy do ciała

ja lubię jego zapach, ale konsystencja i rozprowadzanie - już nie bardzo smile