1

Temat: Jakie są dzieci w klasach 1-3

Witajcie, chciałam podjąć temat, który pomoże mi wyciągnąć wnioski na temat zachowań, preferencji dzieci w wieku 6-10 lat. Jakie Waszym zdaniem są te dzieciaki? Co lubią, o czym najczęściej myślą, jak do nich dotrzeć? Proszę o Wasze przemyślenia.

2

Odp: Jakie są dzieci w klasach 1-3

moim zdaniem to są dzieci które tylko myślą o tym, jaki nowy gadżet mają im kupić rodzice, a moja znajoma to nawet płaci dziecku żeby się uczyło bo inna motywacja nie działa ...:/

3

Odp: Jakie są dzieci w klasach 1-3

To wszystko zależy od dziecka, każde jest inne.

4

Odp: Jakie są dzieci w klasach 1-3

Jakie są u was w szkole ceny ksera? Zastanawiam się czy się opłaca w domu drukować bo chyba jak płacimy kilka groszy za stronę to szkoda tuszu big_smile

5

Odp: Jakie są dzieci w klasach 1-3

W szkole i obok ksero jest zawsze droższe niż w innych punktach, minimum kosztuje 20 gr za stronę i to przy większych ilościach, bo na sztuki to i 50 gr za stronę.

6

Odp: Jakie są dzieci w klasach 1-3

Te maluszki jeszcze w miarę słuchają nauczyciela ,co nie można powiedzieć o gimnazjalistach

7

Odp: Jakie są dzieci w klasach 1-3

Plagą są telefony i tablety, dzieci z nudów używają ich nawet na lekcjach zamiast skupić się na nauce...

8

Odp: Jakie są dzieci w klasach 1-3

To jeszcze jest fajny wiek ,bo małe dzieci słuchają ,tylko nie potrzebnie rodzice pozwalają brać tablety do szkoły ,bo dziecko chce się pochwalić ,a nie słuch nauczyciela .

9

Odp: Jakie są dzieci w klasach 1-3

Dzieci są różne, ale większość jest rozbieganych, trudno nad nimi zapanować...

10

Odp: Jakie są dzieci w klasach 1-3

Głośne... Za głośne... Koleżanka pracuje w takiej szkole i już ma problemy ze słuchem, kobieta 33 lata...

11

Odp: Jakie są dzieci w klasach 1-3

Rozbrykane i rozpieszczone, do tego w większości przeklinają jak dorośli... Co się dzieje w ich domach...?

12

Odp: Jakie są dzieci w klasach 1-3

Dzieci w tych klasach zwłaszcza wczesnoszkolnych są naprawdę różne. Jedne są bardzo grzeczne, nawet niezauważalne oczywiście na plus,a inne niestety głośne, hałaśliwe, przeszkadzający innym uczniom, by tylko na sobie skupić całą uwagę. Są różne dzieci i różne ich charaktery.