1

Temat: Sekrety sprzedaży nieruchomości

Jedna z trenerek sprzedaży nieruchomości zaczęła zdradzać w sieci jakie triki są stosowane przy sprzedaży nieruchomości. Jak zareklamować lokal na wysokim piętrze bez windy lub mieszkanie przy ruchliwej ulicy, aby znalazło kupca w dobrej cenie? Czy trzeba się uciekać do manipulacji? Czy prowizja dla pośredników jest stosowna do pracy, jaką wykonali? Czy w ogóle ufamy pośrednikom?

Jej triki to na przykład zatrzymanie się w drodze do mieszkania na którymś z półpięter, na którym postawiła wcześniej kwiaty doniczkowe, żeby pokazać kupującym rośliny, widok za oknem czy cokolwiek co zatrzyma ich na chwilę, aż oddech się uspokoi i znów ruszą na górę z poczuciem, że nie jest ciężko. To w celu ograniczenia nieprzyjemnych doznań związanych z brakiem windy. Czy to już manipulacja czy tylko sprytny sposób na pokazanie, że przecież można wchodzić powoli i zrobić sobie przerwę przy codziennym wspinaniu się do mieszkania.

Co sądzicie o tym podobnych trikach?

2

Odp: Sekrety sprzedaży nieruchomości

Wg mnie inteligentni ludzie na to się nie złapią, ale że pieniądze często mają ludzie o średnim poziomie inteligencji, to może jej klienci są na to podatni...?:D

3

Odp: Sekrety sprzedaży nieruchomości

Najlepiej mieszkanie przed zakupem obejrzeć 2-3 razy

4

Odp: Sekrety sprzedaży nieruchomości

I jeśli jest taka możliwość, to o różnych porach dnia.