1

Temat: Ulubione marki

Jakie są wasze ulubione marki?
Dostepne w Polsce czy może jedynie za granicą (i kupujecie przez ebay czy allegro)?

Moja to cropp oraz Zara smile z tych dostepnych w PL smile

Po każdej wypłacie ide docroppa i zawsze z kilkoma rzeczami wychodze tongue

Kiedys uwielbialam Diverse - teraz już nie mam tak po dordze tongue, ale co roku kupuje sobie w Diversie baletki big_smile

2

Odp: Ulubione marki

nie mam ... kupuję ładne rzeczy, patrzę na jakość i cenę... marka nie ma dla żadnego znaczenia

3

Odp: Ulubione marki

Podobnie, zresztą w moim "grajdołku" to kiepsko z markowymi sklepami. Nigdy nie było to dla mnie wyznacznikiem piękna czy luksusu.

4

Odp: Ulubione marki

a ja natomiast jestem zasypywana ze wszystkich stron metkami... i po co to... wszystko i tak jest produkowane w tej samej fabryce w Chinach big_smile

5

Odp: Ulubione marki

N to prawda, ze chiny tongue
Ale np ja i tak jak wejde to zawsze coś w croppie wypatrze tongue big_smile ale np reserved mi w ogóle juz nie podchodzi...

6

Odp: Ulubione marki

Dla mnie rowniez marka nie ma wiekszego znaczenia, wyjatkiem sa ubranka dla syna - glownie kupuje ciuszki firm 5-10-15, Early Days, Next, Cherokee.

7

Odp: Ulubione marki

uwielbiam New Yorker , Terranova , Cubus , H&M
no i lumpki smile Na allgero też czasem zakupie cuś fajnego tongue

8

Odp: Ulubione marki

Dla mnie marka nie ma żadnego znaczenia. Ważne żeby mi się podobało i było wygodne smile

9

Odp: Ulubione marki

New Yorker, Ravel, Reserverd, H&M, Coloseum, Orsay

10

Odp: Ulubione marki

a ja nie mam ulubionej marki ubrań. znajdę dla siebie coś i w Solarze i w New Yorker smile

11

Odp: Ulubione marki

Dla córki to przeważnie next,cherokee a dla siebie to różnie...ważne jest dla mnie żeby mi się podobało..

12

Odp: Ulubione marki

Ja lubię jenego Marka. To mój tato. wink

13

Odp: Ulubione marki

dla dzieciaków niezastąpione marki to next, cherokee 5, 10, 15
mąż reeboku gustuje a ja ... co popadnie byle mi wpadło w oko

14

Odp: Ulubione marki

Ja kupuję to co mi się spodoba, ale najulubieńszą moją marką jest Orsay - lubię ubrania eleganckie (ale w przystępnej w miarę cenie), może też dlatego, że wymaga tego ode mnie moja praca. A ich ubranka przeważnie dobrze na mnie leżą, a to najważniejsze.

15

Odp: Ulubione marki

[quote=pinkmause]Ja lubię jenego Marka. To mój tato. wink[/quote]

he he he -ja nie mam Marka wink niestety

16

Odp: Ulubione marki

Moje to Solar.Monnari,Vanila,Simple

17

Odp: Ulubione marki

vanila vanila smile tak tak big_smile

18

Odp: Ulubione marki

solar to droga marka .... ja z takich drożyszych rzeczy zafundowanych przez męża mam czerwoną koszulkę z cekinkami złotymi "MANGO" ale już minęła mania na oryginalne rzeczy

19

Odp: Ulubione marki

[quote=asiula83]solar to droga marka .... ja z takich drożyszych rzeczy zafundowanych przez męża mam czerwoną koszulkę z cekinkami złotymi "MANGO" ale już minęła mania na oryginalne rzeczy[/quote]

ale cekiny nadal  modne więc ... smile

20

Odp: Ulubione marki

ale dziewczyny jesteście na czasie ja nigdy nie patrzę na markę ale na cenę

21

Odp: Ulubione marki

ja też, dlatego uwielbiam lumpeksy smile
a tą markę vila poznałam mieszkając w szwecji - bo tam mają dużo sklepów, ubranka naprawdę ładne smile
mam czarną koszulę stamtąd smile

22

Odp: Ulubione marki

ja w lumpeksie często coś markowego dla syna ustrzelę, a dresy to strój uniwersalny i wygodny smile

23

Odp: Ulubione marki

dres jak najbardziej, chodzę w nim po domu smile

24

Odp: Ulubione marki

moja ulubiona marka to "zrób to sama" big_smile

25

Odp: Ulubione marki

no z dziecięcych to czasem z przecen zdarza mi sie kupić ubrania z rekids a dla siebie H&M i w taniej odzieży teŻ dość często zdarza mis ie kupić markowe ciuszki praktycznie za bezcen