201

Odp: Dłonie zimą

Krem to podstawa ale zima dodatkowo robie takie jakby maseczki z oliwki dla dzieci . Smaruje dosc "grubo" i zakladam foliowe rekawiczki (ale nie latexowe).

202

Odp: Dłonie zimą

Mi w środku lata dermatolog, do którego poszłam z wysypką alergiczną, powiedział, żebym zawsze nosiła rękawiczki zimą. Ja tam nie widzę niczego szczególnego w swoich dłoniach, a on spojrzał na nie, podniósł mi dłoń, obejrzał i nie wiem o co kaman, ale już noszę big_smile

203

Odp: Dłonie zimą

Dobrze jest posmarować dłonie duuużą ilością oliwki dla dzieci i założyć rękawiczki, ale bawełniane, najlepiej na całą noc. Efekt potrafi zaskoczyć smile

204

Odp: Dłonie zimą

Tak samo ze stopami. W drogeriach można dostać specjalne rękawiczki i skarpetki do takich zabiegów gdyby ktoś miał problem ze znalezieniem bawełnianych smile
Nie wiem czy Bielenda nie miała takich zestawów przypadkiem.

205

Odp: Dłonie zimą

mi bardziej teraz się wysuszają niż zimą

206

Odp: Dłonie zimą

Czytałam, żeby zawsze dobrze wycierać dłonie po umyciu, bo pozostawiona na nich woda odparowując wysusza skórę.

207

Odp: Dłonie zimą

Polecam krem do rąk z dodatkiem oleju np. arganowego, on dobrze nawilża i zmiękcza skórę!

208

Odp: Dłonie zimą

I koniecznie rękawiczki! Skóra dłoni po zmarznięciu robi się taka dziwna, szorstka, nieprzyjemna i źle wygląda. W pracy non stop mam kontakt z dłońmi setek ludzi i już potrafię rozpoznać w sekundę, czy pani przyszła bez rękawiczek big_smile

209

Odp: Dłonie zimą

Ja noszę rękawiczki od października do kwietnia, może wygląda to dziwnie, ale muszę mieć ciepło i już:)

210

Odp: Dłonie zimą

Haha, no jeśli czasami mamy taki kwiecień, że można bałwany lepić... wink

211

Odp: Dłonie zimą

> Gabika napisał/a:

> Ja noszę rękawiczki od października do kwietnia, może wygląda to dziwnie, ale muszę mieć ciepło i już:)

Ja mam identycznie, nawet teraz w weekend jak było 16 stopni to jeździłam w rękawiczkach na rowerze tongue

212

Odp: Dłonie zimą

ja mam krem do buzi z miya i jego do rąk tez używam i nie miałam w tym roku w ogóle problemu

213

Odp: Dłonie zimą

Nie wiem czy kojarzycie taki sposób, ale ja na noc w zimę czasami kremuję dłonie grubą warstwą kremu i nakładam na to rękawiczki i idę spać wink Super regeneracja dla rąk.

214

Odp: Dłonie zimą

kremy, peelingi, zawsze rękawiczki smile

215

Odp: Dłonie zimą

ja nakładam maść z witaminą a albo tranową w grubej warstwie na noc, później na tą maść rękawiczki bawełniane i lulu na całą noc smile

216

Odp: Dłonie zimą

> niechcemisie napisał/a:

> Tak samo ze stopami. W drogeriach można dostać specjalne rękawiczki i skarpetki do takich zabiegów gdyby ktoś miał problem ze znalezieniem bawełnianych smile
Nie wiem czy Bielenda nie miała takich zestawów przypadkiem.

Właśnie chciałam napisać o tym produkcie smile Od dłuuugiego czasu to mój nr 1, kiedy przychodzi problem popękanych dłoni. Kuracja parafinowa – zabieg regenerujący z rękawiczkami z serii Comfort Bielendy. Spróbujcie choć raz, a na pewno nie będziecie żałowały.

217

Odp: Dłonie zimą

Peeling i kremy z mocznikiem ! fajnie się sprawdzają

218

Odp: Dłonie zimą

Koniecznie trzeba kremować ręce dobrymi kremami i nosić rękawiczki

219

Odp: Dłonie zimą

A ja nie noszę rękawiczek i sam krem też daje radę:)

220

Odp: Dłonie zimą

Rękawiczki i mediderm ewentualnie maść z witaminą A.

221

Odp: Dłonie zimą

Moje paznokcie są w całkiem dobrej kondycji, jedynie dbam, żeby miały fajny połysk - najlepiej załatwić to odżywką z kolorem, bo nie lubię lakierów używać.  Idealna - jednocześnie odżywia, ale też nadaje leciutki kolorek, więc mam dwa w jednym:)

222

Odp: Dłonie zimą

Smaruję kremem z dodatkiem olejku arganowego, żeby zapewnić dłoniom ochronę.

223

Odp: Dłonie zimą

Najważniejsze to nie wystawiać ich na mróz....

224

Odp: Dłonie zimą

To prawda. Skóra na przemarzniętych dłoniach robi się jakaś taka brzydka i przesuszona. I to nie tylko zimą.