1

Temat: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej, narażonej bardziej na problemy zmiany temperatury na zewnątrz?

2

Odp: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Tu polecam olejek migdałowy, regularnie wklepuję w wilgotną skórę i efekt jest super!

3

Odp: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Bardzo mi się podoba ten sklep e-naturalne, bo masz tam wszystko niezbędne do przygotowania własnych kosmetyków. Jeżeli skład ich preparatów, z jakiegoś powodu Ci się nie podoba to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby samodzielnie pokombinować. To tylko pokazuje klasę działania i specjalizację.

Ostatnio edytowany przez benia789 (2022-01-04 10:35:02)

4

Odp: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Dobry krem i tyle smile

5

Odp: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Mi na tego typu problemy skórne pomaga emolient. Na co dzień używam krem do smarowania ciała (także jako kremu do rąk), a gdy skóra wymaga szczególnej pielęgnacji wtedy zamiast zwykłego żelu pod prysznic, używam kremu do mycia. Taki zestaw zawsze poprawia kondycję skóry, sprawia, że jest odpowiednio nawilżona i natłuszczona.

6

Odp: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Regularnie stosuję maseczki nawilżajace i regenerujące. A poza tym codziennie nakładam krem nawilżający. Własciwie to nakładam wszystkie trzy z tej serii, bo na noc inny, na dzień inny, no i pod oczy. To na szczęście wystarcza mojej skórze i nie mam z nią żadnych problemów.

7

Odp: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Mam serum nawilżające.