26

Odp: Chwilówki

chwilówki to samo zło od którego trzeba się trzymać z daleka.

27

Odp: Chwilówki

Chwilówek lepiej nie brać, bo niestety to niesie ze sobą sporo kłopotów. Znam kilka osób, które z różnych powodów się na to zdecydowały... nikt nie wyszedł na tym dobrze.

28

Odp: Chwilówki

Ja brałam tutaj  i akurat ta mogę polecić. Mają niskie oprocentowanie. Ja jak odbiłam się od finansowego dna szybko spłaciłam smile

29

Odp: Chwilówki

Jeżeli potrzebujesz szybkiej pożyczki to jak najbardziej ją weź tylko pamiętaj o dobrym sprawdzeniu umowy. Możesz też porównać różne pożyczki. Ja mogę polecić Ci tą ] pożyczkę, ponieważ ma dość ciekawą ofertę smile

30

Odp: Chwilówki

Ja do chwilówek podchodzę jak pies do jeża.

31

Odp: Chwilówki

Chwilówki są obarczone dużym ryzykiem - musisz od razu spłacić całość - a często przecież nie uzbierasz takiej sumy. Wady chwilówek  przeważają nad korzyściami, których jest nie wiele. (Nie wiem, może tylko szybkość otrzymania?)

32

Odp: Chwilówki

chwilówki to najgorsze po co człowiek może sięgnąć. W ten sposób bardzo łatwo ściągnie na siebie problemy.

33

Odp: Chwilówki

Ja się staram unikać takich rzeczy...

Ostatnio edytowany przez melt (2017-10-09 14:27:05)

34

Odp: Chwilówki

Uważam że wszystko jest dla ludzi, także [url=https://www.credy.pl/chwilowki-online/]chwilówki na szybko[/url], ale należy podchodzić do tego z rozwagą. Przede wszystkim należy dokładnie rozeznać się wśród rynku firm oferujących  i dokładnie przeczytać umowę przed jej podpisaniem. Nie warto brać pierwszej lepszej oferty, lepiej znaleźć taką z najkorzystniejszymi warunkami.

Ostatnio edytowany przez renka09 (2017-10-24 18:26:06)

35

Odp: Chwilówki

Dokładnie tak. Pożyczka to tak jak alkohol, jeśli pijesz go z głową to nie jest groźny. Jeśli tracisz dla niego głowę to zaczynają się problemy. Z pożyczkami jest podobnie. Najlepiej to porównać oferty kredytów w jakiejś porównywarce i wybrać najkorzystniejszą. Sowa Pożyczkowa dość fajnie porównuje oferty, ale trzeba też przeczytać dokładnie umowy.

36

Odp: Chwilówki

Dziwie sie tym wszystkim ktorzy zauroczyli sie chwilowkami. A przeciez wystarczy rozejrzeć się w bankach. W raiffeisen np można dostac pozyczke bez procentów ze spłata przez 2 lata. Pozyczasz 4 tys oddajesz 4120. nie wierzycie to sprawdźcie

37

Odp: Chwilówki

Nie koniecznie chwilówki to zło, bo wielu ludziom pożyczki ratują życie w danych sytuacjach losowych. Sama nie raz byłam w takiej sytuacji podbramkowej gdzie potrzebowałam na szybko gotówki a do wypłaty było jeszcze trochę. Słyszałam ostatnio o pożyczce w Kredyt1000, chyba jako jedyni mają korzystne warunki dla klientów, mowa tutaj o np długim okresie spłaty, co według mnie jest bardzo pomocne, bo jeżeli ktoś pożycza dana kwotę, to nie za bardzo uśmiecha mu się oddać całość następnego miesiąca i jeszcze żeby starczyło na życie. Tutaj można rozbić pożyczkę na kilka rat i spłacać mniejszą kwotę co będzie mniej odczuwalne dla kieszeni.

38

Odp: Chwilówki

Odradzam zawsze, to niebotyczny koszt dla ludzi i tak nie mających kasy...

39

Odp: Chwilówki

Kolega pracował krótko w takiej firmie i źle wspominał wizyty u zalegających z ratami klientów, głównie takich co to widać od razu, że nie mają i nie będą mieli kasy na zwrot...

40

Odp: Chwilówki

Obecnie ustawa antylichwiarska ograniczyła zyski takich firm - wiecie jakie teraz mają oprocentowanie?

41

Odp: Chwilówki

Nieee... nie wiedziałam o tym, ale bardzo się cieszę, że tak się stało.

42

Odp: Chwilówki

I tak są za duże te odsetki....