1

Temat: Poświąteczne wyprzedaże

Kupujecie na poświątecznych wyprzedażach?

Można złowić dekoracje i opakowania na prezenty w dużo niższych cenach. Co prawda nie ma już takiego wyboru, ale zawsze coś tam wpadnie w oko - świąteczny kubeczek, papier do pakowania prezentów, słodycze a nawet zestawy prezentowe kosmetyków w mocno obniżonej cenie.

2

Odp: Poświąteczne wyprzedaże

Ja idę jutro do Jysk bo tam w gazetce widziałam parę fajnych rzeczy do -70 procent!

3

Odp: Poświąteczne wyprzedaże

Dekoracji mam tyle ze już nie kupuję nawet na wyprzedażach, bo gdzie miałabym je trzymać przez cały rok? Coś z ciuszków za to chętnie wyszukam:)

4

Odp: Poświąteczne wyprzedaże

Ciekawe czy Rossmann coś szykuje w promocji?

5

Odp: Poświąteczne wyprzedaże

Byłam wczoraj i jest to co zwykle....

6

Odp: Poświąteczne wyprzedaże

> passiflore napisał/a:

> Ciekawe czy Rossmann coś szykuje w promocji?

Rossmann przygotował świetne promocje, niestety trzeba mieć czas, żeby wstąpić tuż po otwarciu drogerii.
Dzisiaj ruszyła wyprzedaż świątecznych rzeczy już od 99 groszy.

Koleżance udało się kupić za 3.99 zł cudowne drewniane kolejki dekoracyjne, na które polowała od 2 lat (kosztowały chyba 24.99 przed wyprzedażą) i na które też bym się skusiła, gdyby nie to, że pracuję do 15:00. O tej porze już nie bardzo jest po co zaglądać. Niemal wszystko wykupione.
Za to kupiłam śliczne torby prezentowe i dwie wstążki do pakowania prezentów, maseczki świąteczne w płachcie, no i puder do kąpieli za który na wyprzedaży dałam 24.99 (cena w Rossmannie to 69.99 - nienormalni są z tymi cenami, ten puder na stronie producenta kosztuje 52 zł).

Tak więc - opłaca się skorzystać, zwłaszcza jeśli ktoś ma możliwość wstąpić przed południem. Są na wyprzedaży świece, kubki, dekoracje, opakowania na prezenty i niektóre kosmetyki.

7

Odp: Poświąteczne wyprzedaże

No właśnie, praca mnie też ogranicza...

8

Odp: Poświąteczne wyprzedaże

Czekam na promocję na ciekawe bombki i ozdoby....