1

Temat: Świąteczne filmy i książki

Jakie są Wasze ulubione filmy o tematyce świątecznej?
A może macie ulubione książki związane z tym okresem?

2

Odp: Świąteczne filmy i książki

Oczywiście 'Kevin sam w  domu' i Last Christmas!

3

Odp: Świąteczne filmy i książki

Ja lubię stare polskie kolędy, a z filmów obowiązkowo oglądam 'Samych swoich', może mało tam jest o świętach, ale w dzieciństwie to zawsze w święta ten film oglądałam...

4

Odp: Świąteczne filmy i książki

Zawsze czytam Opowieść wigilijną Dickensa, a filmów to zwykle mało w tym czasie oglądam, i raczej coś nowego niż typowo świąteczne filmy.

5

Odp: Świąteczne filmy i książki

Jakoś nie przepadam za tymi produkcjami świątecznymi, od dzieciństwa tak mam.

6

Odp: Świąteczne filmy i książki

Czemu tak Merry01? Zbyt kolorowe, naiwne i przesłodzone?

Chciałabym polecić Wam norweski serial "Facet na święta". Na Netflixie są dwa sezony. Uwaga, z napisami jest lepsze tłumaczenie. To przezabawne perypetie 30-letniej Johanne, której rodzina troszkę fiksuje przez to, że jest singielką. No więc Johanne zaczyna szukać partnera, z różnymi zabawnymi i mniej zabawnymi skutkami, a wszystko rozgrywa się w okolicy świąt oczywiście, w przepięknej, śnieżnej scenerii norweskiego miasteczka.

7

Odp: Świąteczne filmy i książki

Jakoś wolałam zawsze przeżywać święta w rzeczywistości, a nie oglądać je na ekranie;)

8

Odp: Świąteczne filmy i książki

Ach, o to chodzi. To chyba są dla Ciebie bardzo ważne i z Twojego komentarza wnioskuję, że przeżywasz je głębiej. smile
Ja lubię w okolicy świąt obejrzeć czasem coś radosnego w świątecznym klimacie. W ogóle lubię to takie otaczanie się świętami poprzez zapachy, świąteczną muzykę, filmy, dekoracje.

9

Odp: Świąteczne filmy i książki

Bo to jest czas bardzo rodzinny, aż szkoda mi czasu na TV...

10

Odp: Świąteczne filmy i książki

Jeśli masz przy sobie bliskich to całkowicie zrozumiałe.

11

Odp: Świąteczne filmy i książki

A ja lubię jak w tle leci jakiś fajny zimowy film, taki w kontekście świąt ...