1

Temat: Najbliższa przyszłość...

Witajcie:-) chcę wam napisać, jak będzie jawiła się moja najbliższa weekendowa przyszłość... Otóż, w ramach niby to awansu, ale nie takiego, który by się nie echem odbił na moim koncie, ale takiego awansu nobilitującego szef wysyła mnie na weekend właśnie na szkolenie z zamówień publicznych... Hura... niby mówi, że specjalista w firmie mu się przyda, ale ja nawet nie łyknęłam tematu i żadne ze mnie specjalista, tak więc mam nieodparte wrażenie, że ktoś właśnie sobie znalazł kozła ofiarnego... Jak myślicie?:-(((

2

Odp: Najbliższa przyszłość...

Współczuję, nie ma to jak słuchać nudnych wykładów i patrzeć jaka za oknem jest ładna pogoda i dlaczego musimy tu siedzieć... To chyba było za karę...?

3

Odp: Najbliższa przyszłość...

Za szkolenie nalezy się dieta i to jest dla mnie pierwsza najważniejsza rzecz. Bo jak ma ci nie płacić za twoj prywatny czas za szkolenie , o które nie prosiłeś... no , dobra , bez wnikania w szczegóły. Dieta musi być. A poza tym na pewno ci się to przyda , skoro masz pracę powiązaną z ta branżą. I to raczej nie jest za kare- z jakiś powodów potrzebujesz tego szkolenia i takie [url=http://www.szkolenia-semper.pl/szkolenia-zamowienia-publiczne]szkolenie z zamówień publicznych[/url] przyniesie ci więcej pożytku, niż szkody, uwierz mi:-).

Ostatnio edytowany przez dzikuska (2015-06-24 11:28:27)

4

Odp: Najbliższa przyszłość...

Jeden weekend dasz radę wink
Po pierwsze dostaniesz dietę, a jak nie to się o nią w kadrach upomnij.
Po drugie wzbogacisz się o praktyczną i przydatną wiedzę...zwłaszcza jeśli jest z Twojej branży.
Po trzecie będziesz miał plusa do CV, jeśli będziesz szukał pracy w tej dziedzinie.
A po czwarte...jak to mówią...nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło wink

5

Odp: Najbliższa przyszłość...

Witaj, moim zdaniem powinnaś być wdzięczna za możliwość uczestniczenia w takim szkoleniu. To jest wielkie wyróżnienia i mnóstwo osób płaci za takie szkolenia, a Ty dostajesz je za darmo i jeszcze marudzisz. Poprawienie swoich umiejętności w przyszłości może przynieść podwyżkę i awans. Naprawdę warto zdobywać nowe umiejętności, a nie bać się ich. Pozdrawiam.

6

Odp: Najbliższa przyszłość...

Zaszkolenie nalezy się dieta i to jest dla mnie pierwsza najważniejsza rzecz. Bo jak ma ci nie płacić za twoj prywatny czas za szkolenie , o które nie prosiłeś"

Dzięki za radę, zawsze coś pożytecznego się człowiek dowie, jeśli popyta w odpowiednich miejscach:-) KarolinaK, ja się nie boję, tylko preferuję inne formy nobilitacji:-) a co do płacenia za szkolenia, to się nie zgodzę, z tego, co wiem, to firmy płacą za takie szkolenia, no chyba że ktoś nie ma pracy i pragnie podnieść swoje kwalifikacje, żeby taka pracę zdobyć... Albo dla własnego dobrego samopoczucia idzie na takie szkolenie:-) dzięki za porady, dobre i mniej dobre słowa i czekam na więcej:-)

7

Odp: Najbliższa przyszłość...

Firmy płacą za szkolenia, ok, ale to są duże pieniądze. Moim zdaniem często większe niż się należą. I popieram tutaj wypowiedź Karoliny.
Pewnie dostaniesz jakiś papierek za to, a to +
Bez względu na to, co myśli szef wysyłając Cię na szkolenie, odmowa lub widoczna niechęć z Twojej strony będzie oznaczała dla niego jedno - nie chcesz się rozwijać, nie chcesz stawać się lepszym pracownikiem, nie chcesz poszerzać zakresu swojej wiedzy, aby mieć większy i bardziej profesjonalny wkład w funkcjonowanie firmy, więc i nie zasługujesz na nobilitację w formie zasilenia Twojego konta.

Jedź tam i weź pod uwagę to, że bez względu na to, czy szkolenie zostanie przeprowadzone należycie, czy będzie jednym z tych bezsensownych i nudnych, Ty zrobiłaś coś w kwestii rozwoju zawodowego. To nie będzie Twoja wina, jeśli ktoś szkolenie spartaczy, ale równie dobrze może się dla Ciebie ono okazać cennym doświadczeniem z równie cennym zaświadczeniem, które może zapunktować zarówno w obecnej pracy, jak i w przyszłej, jeśli zdecydujesz się na zmianę.

Czymże jest ten jeden weekend? Ludzie wielotygodniowe praktyki za darmo odbywają.

8

Odp: Najbliższa przyszłość...

W październiku zaczynam moje wymarzone studia podyplomowe z Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej - [url]http://www.wsb.pl/poznan/studenci/studia-podyplomowe/kierunki/pedagogika-opiekunczo-wychowawcza-3-semestry[/url]
Cały rok zajęło mi zebranie kwoty potrzebnej na czesne. Rodzina przygotowana, że w co drugi weekend nie będzie mnie w domu smile Na codzień zajmuje się czym innym ale wreszcie chce zrobić coś dla siebie. Mój mąż w tym roku pojechał na 2 tygodniową męską wyprawę więc ja idę na studia podyplomowe.

9

Odp: Najbliższa przyszłość...

Studia swoją drogą, ale dziś bardziej liczy się doświadczenie niż papierek, realne umiejętności, a nie dyplom, który nie jest trudno zdobyć, zwłaszcza na płatnych uczelniach.

10

Odp: Najbliższa przyszłość...

Szkoda tylko, że tak niewielu pracodawców chce dać szanse osobom zdobywającym doświadczenie, które może mają zapał i szybko się uczą hmm

11

Odp: Najbliższa przyszłość...

U mnie plany są tylko na najbliższy miesiąc, jeszcze nawet nie myślę o świętach...

12

Odp: Najbliższa przyszłość...

U mnie plany już na resztę zimy i wiosnę smile Będzie nieco monotonnie, ale trzeba sobie wypracować systematyczność w pewnych sprawach smile

13

Odp: Najbliższa przyszłość...

Ja żyję teraz z dnia na dzień, jakoś brak mi tego optymizmu, który pozwoliłby snuć plany...

14

Odp: Najbliższa przyszłość...

Przetrwać jakoś do wiosny i być zdrowym, to są moje najbliższe plany...

15

Odp: Najbliższa przyszłość...

Ja planuję w przyszłym roku przeprowadzkę więc muszę myśleć bardziej dlugofalowo .

16

Odp: Najbliższa przyszłość...

O rety, to większa akcja. W obrębie tej samej miejscowości?

17

Odp: Najbliższa przyszłość...

Trochę dalej, ale mam już wprawę bo 2 przeprowadzki są już za mną:)

18

Odp: Najbliższa przyszłość...

No to mam nadzieję, że będzie Ci się dobrze mieszkało w nowym miejscu. smile
Często śledzę oferty mieszkaniowe, ale przeprowadzka na razie pozostaje w sferze marzeń.