1

Temat: Koszulki z nadrukiem

Hej, gdzie można kupić tanią i dobrą koszulkę z własnym nadrukiem? Raz kupowałam w internecie i była brzydka. Lepiej u fotografa?

2

Odp: Koszulki z nadrukiem

Jakoś nie przemawiają do mnie takie nadruki. Zdecydowanie bardziej wole gładkie bluzki, choć nie banalne. Ta est inna niż wszystkie, sama przyznaj.

3

Odp: Koszulki z nadrukiem

Fajny pomysł z nadrukiem, jak mam już dwie, ze zdjęciem swojego psa i ze zdjęciem z Mazur, które sama zrobiłam na jeziorze Mamry

4

Odp: Koszulki z nadrukiem

Można taką koszulkę kupić w internecie na zamowienie w różnych sklepach mają takie oferty własne sama brałam a jak juz masz taką koszulkę to warto zainwestować w   aby powiesić tam swoją koszulkę żeby nie straciła koloru.

5

Odp: Koszulki z nadrukiem

Moim zdaniem bluzki z nadrukiem to super sprawa, nie tylko świetnie wyglądają i pasują na każdą okazję i są świetnym sposobem na wyrażenie samego siebie. Mama nadzieję, że szybko nie wyjdą z mody. O ciekawych krojach i wzorach takich koszulek możecie poczytać tutaj ja osobiście lubię motywy zwierzęce i zdjęcia z panoramą miasta.

6

Odp: Koszulki z nadrukiem

Ja też bardzo lubię koszulki z nadrukami, jeżeli oczywiście te nadruki są fajne, a nie jakieś zbyt ostentacyjne.

7

Odp: Koszulki z nadrukiem

Mi się też nie podobają takie ostentacyjne, dlatego cenię sobie sklepy, gdzie można samemu wykonać taki nadruk. Ostatnio zamawiałam , bo były mi potrzebne do jednego projektu i nie mogłam nigdzie dostać. A tak znajomy zaprojektował i wyszły genialne.

8

Odp: Koszulki z nadrukiem

uwielbiam koszulki z własnym nadrukiem, bo są oryginalne, występuje małe prawdopodobieństwo, że trafisz na kogoś z takim samym zdjęciem czy projektem.
planuję zrobić jeszcze kilka, wszystkie związane z moimi zainteresowaniami, bo koszulki gotowe do kupienia w sklepach tematycznych nie dość, że są za drogie, to nie na tyle ciekawe, by tą kasę wydać.
lubię nadruki z akcentem humorystycznym, odnoszące się do znanych dzieł popkultury albo wydarzeń, ale też ciekawe designy i koncepcje.

w większych miastach często da się znaleźć specjalne punkty wyrabiające takie koszulki czy ewentualnie drukarnie, ale jak się nie ma innej możliwości to zostaje net, oprócz polskich serwisów jest też wiele zagranicznych, które na pewno wysyłają do PL i mają dużo promocji praktycznie raz za razem.

9

Odp: Koszulki z nadrukiem

W kwestii nadruków to ja polecam w szczególności tą firmę:
Zazwyczaj jak teraz kupuję jakieś koszulki z nadrukiem czy gadżety firmowe to kupuje je właśnie tam bo materiały mają naprawdę rewelacyjne.

10

Odp: Koszulki z nadrukiem

W sumie to świetny pomysł, by tak się zacząć ubierać - w pełni spersonalizowana garderoba, to jest coś wink Ja z takich koszulek na zamówienie to znam głównie reklamowe z logiem firmy itp, bo u mnie szef dosyć często zamawia tego typu gadżety, jakieś czapki, torby itp. i najczęściej z tej strony  ceny przy zamówieniu kilkunastu- kilkudziesięciu sztuk są niskie a jakość bardzo dobra. Więc ogólnie myślę, że nawet zamówienie jednej koszulki dla siebie nie byłoby złym pomysłem, tylko teraz skąd wziąć inspirację do zaprojektowania takiego wzoru?

11

Odp: Koszulki z nadrukiem

Zawsze możesz kupić np. koszulkę polo i zlecić firmie, własny projekt np.zdjęcie z przyjaciółką lub lub jakiś fajny napis samemu zrobiony itp. Zapłacić i masz własną koszulkę smile

12

Odp: Koszulki z nadrukiem

Ja tam wolę fajne, humorystyczne napisy i grafikę rysunkową niż zdjęcia na koszulkach:)

13

Odp: Koszulki z nadrukiem

Najlepsze nadruki są z własnych zdjęć.

14

Odp: Koszulki z nadrukiem

te takie koszulki z własnymi nadrkami często mają słabą jakość

15

Odp: Koszulki z nadrukiem

> Paulinkaaa napisał/a:

> te takie koszulki z własnymi nadrkami często mają słabą jakość

Zależy Paulinka. Ja często mężowi kupuje koszulki z nadrukiem bo lubi. Piore ręcznie albo w trzydziestu stopniach. Ostatnio mężusiowi kupiłam dwie w tematyce motocykli- i muszę powiedzieć, że materiał gruby i nadruk super.

16

Odp: Koszulki z nadrukiem

Ja jakoś nie jestem wielką fanką nadruków. Kiedyś i owszem, ale obecnie wolę bluzki czy koszulki bez printów i nadruków.

17

Odp: Koszulki z nadrukiem

A ja lubię fajną grafikę na bluzach...