1

Temat: Krem do skóry wrażliwej

używałam już kilku kremów do cery wrażliwe i dosłownie każdy mnie podrażniał. dlaczego one w ogóle nazywają się "do cery wrażliwej" to ja nie wiem. a wy miałyście z tym problem?

2

Odp: Krem do skóry wrażliwej

Ja nie, używam Farmony i tam nie ma tylu chemicznych składników żeby podrażniały cerę. Musisz być uczulona na któryś składnik kremów, który występuje w wielu z nich.

3

Odp: Krem do skóry wrażliwej

Ja też nie miałam takiego problemu. Mam cerę wrażliwą i sprzyja mi ten mocno nawilżający krem do twarzy  Ale fakt, inne kremy mnie podrażniały.

4

Odp: Krem do skóry wrażliwej

katasia - to prawda, że Farmona ma dobre produkty. Bazują na naturalnych składnikach, jest więc mniejsze prawdopodobieństwo, że uczulą. Może faktycznie warto wypróbować ich ? Ja o produktach tej firmy mam bardzo dobrą opinię.

5

Odp: Krem do skóry wrażliwej

Ja kiedyś używałam kremów Nivea, nie uczulały, ale również nie działały. Stwierdziłam, że czas na zmianę. Zaczełąm używać kremów francuskiej marki ericson laboratoire, którą poleciła mi moja kosmetyczka. I teraz rozumiem po co używam kremów. Mój ulubiony krem to ten z linii enzymacid, jest nawilżający i dopiero teraz widzę działanie. Jest genialny, polecam Wam spróbować!

6

Odp: Krem do skóry wrażliwej

Znam ten ból... u mnie do cery wrażliwej sprawdza się ten krem BB  nie tylko nadaje i wyrównuje koloryt to jeszcze ją wyraźnie upiększa smile

7

Odp: Krem do skóry wrażliwej

Polecam do wypróbowania krem do twarzy LV Polska, jest hipoalergiczny, bez barwników. Łagodzi podrażnienia, a nie wywołuje je...

8

Odp: Krem do skóry wrażliwej

Aktualnie używam tego:

i jest super smile

9

Odp: Krem do skóry wrażliwej

Ja bym odradzała kupowanie produktów znanych marek oznaczonych jako te do cery wrażliwej, które można kupić w każdej drogerii, bo one mają mnóstwo składników wysuszających albo uczulających. Wiem, bo sprawdziłam wielokrotnie, zanim poszłam po rozum do głowy i nie przerzuciłam się na naturalne kosmetyki.
Teraz używam Sylvecoo do skóry wrażliwej i nie mam już takich problemów.

10

Odp: Krem do skóry wrażliwej

Koniecznie wypróbujcie sobie kosmetyki Arbonne. Tak, wiem, że sporo kosztują, ale moim zdaniem na dobry produkt, który naprawdę działa warto wydać każde pieniądze. Poza tym są one naturalne i wegańskie. Nie zawierają GMO.

11

Odp: Krem do skóry wrażliwej

Moim zdaniem powinnaś spróbować zastosować kremu naturalnego, gdzie mają wybór bardzo duży takich produktów różnorodnych. Możesz je skompletować w super zestaw w postaci tonik, mleczko, krem, maseczka, co wszystko razem będzie działać ekstra na naszą cerę.

12

Odp: Krem do skóry wrażliwej

bardzo dobry ostatnio używam z sylveco - vianek różowy łagodzący

13

Odp: Krem do skóry wrażliwej

Ja nie mam jakiegoś ulubionego kremu, używam po prostu naturalnych smile

14

Odp: Krem do skóry wrażliwej

Spróbuj zastosować ten krem  Działa niezwykle skutecznie. Czasami trzeba wypróbować kilka kremów, zanim znajdziemy ten właściwy. Potrzeba czasu, żeby zauważyć skutki działania nowego kremu.

15

Odp: Krem do skóry wrażliwej

miałam ciągły problem, kiedy używałam kosmetyków drogeryjnych, a potem kiedy przerzuciłam sie na pielęgnacje naturalną - jak ręką odjął. zaczęłam używać czystej wody różanej jako toniku, a na to zamiast kremu żel aloesowy, bez niepotrzebnych dodatków. bardzo mi to pomogło z trądzikiem i bliznami.

16

Odp: Krem do skóry wrażliwej

Niestety też mam ten problem, dlatego kupuję kremy wyłącznie w aptece.

17

Odp: Krem do skóry wrażliwej

Są też fajne kremy Amaderm, dobrze łagodzą podrażnienia - warto je sprawdzić na sobie, nie kosztują dużo a efekt jest.

18

Odp: Krem do skóry wrażliwej

Avene ma też fajną linię Tolerance.

19

Odp: Krem do skóry wrażliwej

Warto używać kosmetyków ekologicznych.

20

Odp: Krem do skóry wrażliwej

Cera wrażliwa jest skórą trudną do okiełznania, spróbuj może sprawdzonego kremu przez moją siostrę ona też posiada ten typ skóry i sporo się nasłuchałam od niej o tym.

21

Odp: Krem do skóry wrażliwej

Dla każdej z nas inny krem będzie odpowiedni, to zależy choćby od wieku, poziomu hormonów, stanu cery...

22

Odp: Krem do skóry wrażliwej

Całkowicie zgadzam się, że eko-kosmetyki to świetny wybór dla osób o każdym typie skóry.