26

Odp: Zimowe planowanie...:-)

A ja marzę o wypadzie na Słowację, przytulny pensjonat, dużo śniegu, cisza i spokój..

27

Odp: Zimowe planowanie...:-)

U nas działa to na spontanie:)

28

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Tylko narty w górach i to polskich. Wyjazd do cieplejszego kraju brzmi ok, ale trochę bałabym się jeździć w dzisiejszych czasach. Poza tym taka nagła zmiana klimatu nie jest dobra dla zdrowia. Najbardziej lubimy jeździć do Rytra, do hotelu ze SPA - Perły Południa. Wprost uwielbiam taki wypoczynek - kilka godzin na stoku a później zabiegi SPA, masaże czy basen. To jest to:) Jeśli zależy Wam na opaleniźnie, to tak naprawdę na stoku też można świetnie się opalić, nie trzeba jeździć do ciepłych krajów. Na stronie hotelu, ] jest też możliwość obejrzenia wnętrz w formie wirtualnego spaceru. Myślę, że zwłaszcza warto obejrzeć same pokoje i pomieszczenia SPA smile

29

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Zaśnieżony Beskid Sądecki...

30

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Zimą uwielbiam planować podróże w tych bardziej ciepłych miesiącach. Właśnie zarezerwowałam miejsca na taki wyjazd w przyszłym roku do Gruzji i Armenii. Spędzę tam swój urlop z Wytwórnią Wypraw, która ma rozpisany fantastyczny plan zwiedzania w atrakcyjnej ofercie cenowej. Piękne widoki z Gruzji zawsze podziwiałam w różnych programach telewizyjnych, teraz będę miała okazję zobaczyć je na żywo. Oprócz nieziemskich widoków mam nadzieję, że uda mi się pokosztować przepysznej gruzińskiej herbaty jak i armeńskiego wina z granatów. Może nawet zakupię coś nieco by zabrać je ze sobą Zapowiada się udany urlop.

31

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Na to trzeba mieć fundusze - a w kraju jednak taniej... Szklarska Poręba czy Karpacz też są przyjemne zimą...

32

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Mnie niestety zimowy wyjazd nie wypalił. Ale i tak się cieszę, ponieważ szef zorganizował nam integracyjny wyjazd z  smile Myślę, że niejednemu z nas to się przyda, a sam udział w tym wygląda bardzo zachęcająco smile

33

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Dla mnie zimowe planowanie ogranicza się do chwili odpoczynku pomiędzy semestrami. Cudowne wysypianie się, godziny rozmów z chłopakiem, wino, książki i rower... i sześć wizyt u lekarzy, które zostały odłożone własnie na ten czas. Ach... i filmy smile

34

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Niby przyszła wiosna, a ja mam ciągle taką stagnację w planowaniu też, jakoś nie mogę się rozpędzić, wszystko przez to spowolnienie wywołane epidemią...

35

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Trudno coś mi w tym czasie zaplanować, a najbliższy plan to po prostu miło spędzić święta - rodzinnie i bez myślenia o tym, co nas czeka po nowym roku...

36

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Ja teraz planuję święta i menu, bo rodzinka mnie odwiedza:)

37

Odp: Zimowe planowanie...:-)

O proszę smile Będzie dużo osób czy bardziej kameralnie? Coś Ci pomogą, przywiozą ciasta, czy wszystko bierzesz na siebie?

38

Odp: Zimowe planowanie...:-)

Trzy osoby, i na pewno coś słodkiego przywiozą, jak zawsze:) Ale główne dania są na mojej głowie...