51

Odp: Niehormonalna antykoncepcja

[quote=zimorrodek]Z takich zabezpieczen niehormonalych to chyba najlepsza jest prezerwatywa a nie żadne tam zabawy z krążkami czy spiralami:) my już od dawna użyamy prezerwatyw i nic nam się nie przydarzyło - ani infekcja ani c gorsza mały bobas. Oczywiście używamy tylko tych prezerwatyw znanych producentów[/quote]
Z prezerwatywami, ja się zawsze bałam, że pękną...

52

Odp: Niehormonalna antykoncepcja

Poczytałam dużo o tym [url]http://www.mojaowulacja.pl/metody-antykoncepcji/[/url] zanim zaczęłam stosunkować się ze swoim partnerem i wybrałam prezerwatywy. Jeśli coś się z nią stanie to będę przynajmniej wiedziała o tym, bo jak nie zagrają tabletki tak jak trzeba to dowiem się jak już będzie za późno.

53

Odp: Niehormonalna antykoncepcja

No nie byłabym taka pewna. wink Z tego co wiem, większość par, które wpadły z gumką, w ogóle nie zauważyło, że coś z nią nie tak. big_smile Spójrz na wskaźnik Pearla - zdecydowanie jednak przemawia za pigułką. smile

54

Odp: Niehormonalna antykoncepcja

Można stosować żele plemnikobójcze, oczywiście nie dają 10% pewności, ale zawsze też jest to jakaś ochrona przed ciążą.

55

Odp: Niehormonalna antykoncepcja

Hmm ciężko jest powiedzieć co dla kogo jest dobre- tabletki wzbudzają u niektórych strach, stosunek przerywany- wiadomo bardzo niska skuteczność, a spirale i wkładki polecane są kobietom po porodach.  Każdy musi dopasować coś konkretnie pod siebie.

56

Odp: Niehormonalna antykoncepcja

Prezerwatywy dla kobiet są dosyć skuteczne . Niestety trzeba je kupić za granicą .

57

Odp: Niehormonalna antykoncepcja

Można rozważyć krążek albo spiralę, zawsze to lepsze niż tabletki

58

Odp: Niehormonalna antykoncepcja

Ale one też uwalniają hormony, tylko w mniejszym stężeniu...

59

Odp: Niehormonalna antykoncepcja

A moja babcia radziła: szklanka wody zamiast... smile

60

Odp: Niehormonalna antykoncepcja

Babcia żyła w innych czasach, wtedy ta szklanka pomagała,  a dziś nie działa...

61

Odp: Niehormonalna antykoncepcja

Działa ale tylko w połączeniu z silnym charakterem.....