1

Temat: Tipsy

Uwielbiam tipsy i mam wrażenie, że to moja obsesja. Nie wyobrażam sobie, jak to było zanim moje paznokcie zaczęły być ładne. Nie znam drugiej osoby, która przywiązywałaby do tego taką uwagę jak ja. Może tutaj znajdę bratnią duszę? Piszcie, jestem ciekawa opinii. Dodam, że moje tipsy zawsze są długie i kolorowe. smile

2

Odp: Tipsy

Dla mnie takie dlugie , kolorowe , sztuczne paznokcie to tandeta ...

3

Odp: Tipsy

Zależy jakie tipsy - jeśli zrobione delikatnie, ze smakiem oraz ładnie to jestem na tak ale jak widze te powywijane pazury że np kobieta nie może nawet pisać np na klawiaturze czy wziąć monety ze stołu to juz wg mnie lekka kpina..

4

Odp: Tipsy

racja takie naturalnie wyglądające - np. delikatny french - ujdą tongue

5

Odp: Tipsy

Ja tipsow nie lubie. Nigdy nie mialam, a to dlatego, ze dbam o swoje naturalne. Mam ladna plytke paznokcia i ladny ksztalt. Ze swoich naturalnych jestem baaardzo zadowolona smile

6

Odp: Tipsy

dbać trzeba, to fakt... jak często robicie manicure??
ja przyznam, że jak mam krótkie to się zbieram tak raz na tydzień smile

7

Odp: Tipsy

przeważnie  raz na tydzień i zawsze jak mam czas siedząc np. przed telewizorem

8

Odp: Tipsy

Mam lepiej - raz na miesiąc, chyba że mam ochotę przemalować np. na 1 dzień. wink

9

Odp: Tipsy

no tak, pod tym względem tipsy są fajne wink

10

Odp: Tipsy

Nie lubię tipsow...

11

Odp: Tipsy

Ja osobiście nie jestem za tipsami. Wolę swoje prawdziwe paznokcie. Ale wszystko zależy od gustu..... Mam tylko przestrogę dla niektórych dziewczyn. Moja znajoma też non stop robiła sobie tipsy.......tylko, że potem strasznie zniszczyły jej się jej naturalne pazurki. Dość, że miała bardzo słabe paznokcie, to później zaczęły się nie tylko rozdwajać, a nawet łamać w połowie. Nie dało się ani przykleić nowego tipsa, ani pomalować naturalnego paznokcia ze względu na zniszczenia płytki paznokcia.

12

Odp: Tipsy

Uważam, że tipsy są okropne, ale tak jak wypowiadałam się wcześniej. Jesli ktos ma zniszczone paznokcie i chciałaby to zakryć, a idzie gdzieś na jakąś uroczystość - to nie mam nic przeciwko, ale gdy ktos niszczy całkiem zdrowe paznokcie no to dla mnie to jest chore.

13

Odp: Tipsy

[quote=avianna]Ja osobiście nie jestem za tipsami. Wolę swoje prawdziwe paznokcie. Ale wszystko zależy od gustu..... Mam tylko przestrogę dla niektórych dziewczyn. Moja znajoma też non stop robiła sobie tipsy.......tylko, że potem strasznie zniszczyły jej się jej naturalne pazurki. Dość, że miała bardzo słabe paznokcie, to później zaczęły się nie tylko rozdwajać, a nawet łamać w połowie. Nie dało się ani przykleić nowego tipsa, ani pomalować naturalnego paznokcia ze względu na zniszczenia płytki paznokcia.[/quote]

Ja mam zdrową płytkę. A noszę tipsy z zamiłowaniem. Może to wynik faktu, że uzupełniam mniej więcej co 1,5 mies., tak że pół płytki paznokciowej kryta jest tylko lakierem bezbarwnym i odżywką. Teraz szukam pomysłu na czarne zdobienie i jakoś nic nie mogę znaleźć ciekawego. ;(

14

Odp: Tipsy

to tylko pozazdrościc

15

Odp: Tipsy

[img]//infoludek.pl/ogloszenia/zdjecia/171199.jpg[/img]
może coś z tego sobie wybierzesz

16

Odp: Tipsy

ja nie miałam nigdy i nie wiem czy by mi tipsy nie przeszkadzały?

17

Odp: Tipsy

mnie na pewno by przeszkadzały

18

Odp: Tipsy

[quote=Beata][img]//infoludek.pl/ogloszenia/zdjecia/171199.jpg[/img]
może coś z tego sobie wybierzesz[/quote]

Zazwyczaj robię coś w stylu tych zielonych w ostatnim rzędzie w środku, w różnych kolorach. Teraz chciałabym coś ciemnego dla odmiany...

19

Odp: Tipsy

może tą panterkę pierwszą w środkowym rzędzie

20

Odp: Tipsy

wygląda kusząco

21

Odp: Tipsy

tak kusząco, ale nie lubię francuza - a tu musi być, zresztą ja noszę długie i to po prostu głupio wygląda - musi być po skosie coś smile

22

Odp: Tipsy

to może te pierwsze w ostatnim rzędzie

23

Odp: Tipsy

nie, ten wzorek odpada, ale już misię coś rozjaśnia w głowie smile

24

Odp: Tipsy

Mi sie podobają te zielone...

25

Odp: Tipsy

które? bo ja 2 widzę lol