1

Temat: Przedłużanie paznokci

Czy już próbowałyście? Warto? Jakie są efekty?...

2

Odp: Przedłużanie paznokci

Witaj ja próbowałam i co miesiąc zmieniam na inne. Na inny wzór. Mogę Ci polecić. Trzymają się i są wygodne. Dodam, że mam małe dziecko i nie przeszkadzają mi w niczym.

3

Odp: Przedłużanie paznokci

Sama też miałam przedłużane paznokcie i nie tylko ładnie wyglądały, ale też taki zabieg w żaden sposób nie zniszczył naturalnych paznokci. Na pewno jeżeli dodatkowo zdecydujemy się na manicure hybrydowy, wykorzystując produkty z  , możemy być pewni, że nasze paznokcie będą się świetnie prezentowały.

4

Odp: Przedłużanie paznokci

Na szczęście moje same zdrowo rosną, i nie muszę nic dodawać... A odżywiam je oliwą z oliwek.

5

Odp: Przedłużanie paznokci

Od ponad 5 lat przedłużam paznokcie i jestem zadowolona smile Długie, krótkie, średnie jakie tylko chce i w kształcie na jaki tylko mam ochotę! Wygodne nie odpadają nie łamią się, ale wiadomo zależy to też od kosmetyczki i od sposobu w jaki je robi. Ale tak ogólnie to polecam serdecznie smile

6

Odp: Przedłużanie paznokci

Nie wiem, czy przedłużanie paznokci to dobry pomysł... takie metody często niszczą na długo (albo nawet na stałe...) płytkę paznokcia. To już bardziej opłaca się zapuścić naturalnie paznokcie i nie ingerować tak mocno w ich strukturę. Mi szybciej i ładniej rosły paznokcie po odżywce total action - były mocne i twarde, nie łamały się, więc szybciutko dorobiłam się niezłej długości.

7

Odp: Przedłużanie paznokci

I jak trudno jest wykonywac prace domowe z takim manicure...