1

Temat: Pokaz sztucznych ogni na oczepiny

Witam.

Jestem świadkową u najlepszej przyjaciółki, chciałabym zrobić jej niespodziankę i pomyślałam, że jako prezent zrobię jej pokaz sztucznych ogni. Wydaje mi się to super pomysł tylko na razie zastanawiam się jak się do tego zabrać.

2

Odp: Pokaz sztucznych ogni na oczepiny

Pomysł jest dobry, zorganizowałem to samo na swoim weselu smile
Fajerwerki Opole to sprawdzona firma, więc spokojnie możesz na nich polegać. Poradzą co i jak. W sumie cała akcja nie jest strasznie skomplikowana, tylko musisz sobie znaleźć kogoś ogarniętego, kto to wykona w sposób bezpieczny i nie nawali wink

3

Odp: Pokaz sztucznych ogni na oczepiny

A co to są te "otrzepiny"?... Że ktoś się przewróci i otrzepie...? big_smile

4

Odp: Pokaz sztucznych ogni na oczepiny

Moim zdaniem wyrzucanie pieniędzy w niebo;p. Nie lepiej już przygotować nawet jakiś inny, ciekawy taniec czy pokaz...Ale nie lampiony, czy sztuczne ognie, tylko coś, co będzie oryginalne i niezapomniane, ale też nie będzie tak kosztowne...

5

Odp: Pokaz sztucznych ogni na oczepiny

Też mi się wydaje, że to marnowanie pieniędzy, a jako prezent - też trochę niepraktyczny, ja przynajmniej nie byłabym zadowolona z takiego prezentu. Już lepiej wykup voucher na jakąś kolację/ wycieczkę;p

6

Odp: Pokaz sztucznych ogni na oczepiny

jeżeli uważacie, że to marnowanie pieniędzy to w sumie całe wesele to marnowanie pieniędzy. Ślub i wesele to jedyny taki dzień w życiu i nie ma co się szczypać, musi być najlepszy. Fajerwerki mi się zawsze podobały i podobają, ostatnio piękny pokaz sztucznych ogni widziałam nad jeziorkiem, piękny efekt, robiła firma pirotechniczna Click Pyro & Art

7

Odp: Pokaz sztucznych ogni na oczepiny

Hehe, też zwróciłam uwagę na "otrzepiny". Beka. Moja siostra też ma pomysł, by pokaz sztucznych ogni zrobić i zaangażować specjalistów od fireshow, ale nie jestem przekonana, że jest to dobry pomysł.

8

Odp: Pokaz sztucznych ogni na oczepiny

W zeszłym roku na weselu w sierpniu na którym byłam odbywał się pokaz szcztucznych ogni. I... zaczął padać deszcz smile z sali nie było nic widać a stojąc na dworze nikt nie był wstanie spojrzec w góre poniewaz kropelki deszczu spadały liudziom do oczu smile więc wyszło śmiesznie dosyć.

9

Odp: Pokaz sztucznych ogni na oczepiny

Dla mnie to wyłącznie sylwestrowa atrakcja, co to ma wspólnego z weselem...?

10

Odp: Pokaz sztucznych ogni na oczepiny

Ja też bym na to nie wpadła, żeby urządzać taki pokaz...

11

Odp: Pokaz sztucznych ogni na oczepiny

Głupi pomysł, mnie to się kojarzy z sylwestrem a nie z weselem.