1

Temat: Rekolekcje dla narzeczonych

Jak wiadomo każda para, która planuje zawrzeć sakrament małżeństwa musi najpierw przejść nauki przedmałżeńskie i odbyć dni skupienia. Ja wraz z nażeczonym byłam na takich rekolekcjach w Częstochowie. P Dlaczego warto? Jak wiadomo jest to najsłynniejsze miejsce pod względem religijnym w Polsce. Świadectwa  przytaczane tu przez inne małżeństwa pozwalają spojrzeć na małżeństwo nie tylko jako spełnienie ale także i odpowiedzialność. Polecam wam wszystkim tego typu rekolekcje. Zapraszam do podzielenia się waszymi refleksjami na ten temat .

2

Odp: Rekolekcje dla narzeczonych

Jakoś nigdy nie nie ciągnęło na żadne rekolekcje, jak ktoś jest w porządku jako człowiek to nie musi siedzieć na kazaniach, żeby wiedzieć jak ma żyć...

3

Odp: Rekolekcje dla narzeczonych

Ja bym się wybrała na takie rekolekcje ale bliżej niż do Częstochowy...

4

Odp: Rekolekcje dla narzeczonych

Ktoś na tow ogóle chodzi? Ja sobie nie wyobrażam:)

5

Odp: Rekolekcje dla narzeczonych

jak trzeba to trzeba - odsiedzieć swoje, przytakiwać, podpisać co trzeba i już. No chyba że bez ślubu kościelnego chcesz  mieć wesele, no to tylko USC i tam nikt nie wymaga takich papierków...

6

Odp: Rekolekcje dla narzeczonych

To jest taki przeżytek... Jakim autorytetem jest ksiądz w tych sprawach...? I czy w ogóle dziś jest jakimś autorytetem...?