1

Temat: Meble na taras przed domem

Zastanawiamy się nad zakupem mebli na taras przed domem. Stolik i siedzenia. Taki aby można było posiedzieć, poczytać książkę, przyjąć gości. Jakieś sugestie? Podpowiedzi?

2

Odp: Meble na taras przed domem

A masz zadaszony taras? Jakiś parasol? Bo to właśnie zależy od tego no i dodatkowo jeśli nie masz gdzie chować mebli na zimę to ważne by były one albo metalowe albo z drzewa egzotycznego - chyba, że plastikowe ci nie przeszkadzają. Jak nie masz jeszcze zadaszenia to dobry moment na jego zakup i montaż od znanego sprzedawcy, który ma też dodatkowo teraz konkurs i możesz wygrać zwrot kasy.

3

Odp: Meble na taras przed domem

Zrób meble z palet. Albo kup. Chociaż ja bym takie po prostu zrobiła. Możesz kupić palety na pakobud.com.pl i w ciągu jednego dnia ogarnąć wszystkie niezbędne meble czyli ławeczki i stolik.

4

Odp: Meble na taras przed domem

Przydałby się jakiś daszek, żeby można było posiedzieć na tarasie nawet, gdy pada deszcz. Czasem niespodziewane opady mogą popsuć nam grilla, a pod takim daszkiem zawsze można przeczekać deszcz.  znalazłam takie nowoczesne zadaszenie z poliwęglanu.
Wydaje się, że idealnie pasuje jako daszek na taras, tym bardziej, że można łączyć pojedyncze daszki w większe konstrukcje.

5

Odp: Meble na taras przed domem

Na tarasie bardzo elegancko prezentują się meble z mało spotykanego już rattanu bądź z technorattanu. I to, i to, odporne jest na warunki atmosferyczne i nie trzeba organizować miejsca to schowania. Do książki przydałoby Ci się coś a'la fotel, żeby można było się wygodnie ułożyć, ale do przyjęcia gości to znowuż lepsze są krzesła...
Obejrzyj sobie proszę  dwa modele - Bahama S 3+1 i Mori Basic Square. Ja sama chyba bardziej skłaniałabym się jednak do tego pierwszego. smile Póki co, to zamówiłam sobie u nich drewnianą leżankę ogrodową, mam w tym roku zamiar na działce uskuteczniać plażing i smażing, bez obchodzących mnie wszędobylskich mrówek tongue

6

Odp: Meble na taras przed domem

Może dobrym rozwiązaniem byłby wybór mebli z technorattanu?

7

Odp: Meble na taras przed domem

wcale nie tak trudno zrobić meble samemu, robiliśmy na taras meble sami i w sumie efekt nam się podoba, mój mężczyzna to zapalony majsterkowicz więc nie trudno go było namówić, kilka palet załatwioych za grosze, wyrzynarka i szlifierka w ruch, potem tulko pomalować, skręcić, dokupiliśmy poduchy i gotowe

8

Odp: Meble na taras przed domem

warto sobie w ogrodzie zafundować basen. My tak zrobilismy i nie zalujemy. Dobra firma   gwarantuje kompleksowe wykonanie basenu w korzystnej cenie. Pomoc w doborze basenu, akcesoriów basenowych, transportu oraz montażu basenu u klienta.

9

Odp: Meble na taras przed domem

Meble tylko rattanowe, długo posłużą i nie niszczą się tak szybko jak inne.

10

Odp: Meble na taras przed domem

Wybór jest spory ale ja jakoś nie jestem przekonany do rattanu. Głównie chodzi o wygląd bo pewnie są wytrzymałe itd. Jak miałbym do aranżacji swój ogród, to rozglądałbym się za innymi meblami.